Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Uto 8 Dec 2009 - 23:07


Marionette

Marionette

Leader
Leader
obozavam taj anime..nemogu da verujem da je zero hteo da poljubi yuuki... Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 4534

27Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sre 9 Dec 2009 - 1:48


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Allen Walker ::Dakle , i sam zhanr mi ne odgovara , i u pocetku sam znao da je Shoujo ( Romance pre svega ).

Cekaj... Ako si znao da je shoujo, zasto si ocekivao da se kolju k'o Turci?

28Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sre 9 Dec 2009 - 6:27


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Zbog pre svega naziva . Izgledalo je ubedljivo , ali opet , i u Shoujo serijalima imash borbi . Ove kopije "udaraca" se jednostavno ne mogu ubrajati u borbi .

29Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Ned 7 Feb 2010 - 0:16


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ja sam komentarisala ovo,ne?
Verovatno,nisam.
Slazem se sa Alenom,da je pure spanska serija.
Mislim,znam da je shoujo,ali ovo je preterano stvarno.
Kad sam odgledala par epizoda,samo sam se zapitala"Jesam li ja kako treba?(-Ne-)Sta ja gledam?"
Btw,pogotovo sto ima i incest.

30Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 8 Feb 2010 - 2:54


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Vampirski vitez? Haha. o.0 Ne mogu da verujem da sam ove stare postove pisala ja...
Prica nema neku posebnu radnju. Izgledalo je dobro na pocetku, ali ocigledno sam ga precenila...

31Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 8 Feb 2010 - 5:59


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
"Btw,pogotovo sto ima i incest."

Hell. Ja podrzavam dosta stvari, al cak i meni to e nezamislivo.

32Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 8 Feb 2010 - 6:11


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
EnkoKasumi ::"Btw,pogotovo sto ima i incest."

Hell. Ja podrzavam dosta stvari, al cak i meni to e nezamislivo.

33Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 8 Feb 2010 - 6:19


Akane

Akane

Leader
Leader
Asuna-san ::
Prica nema neku posebnu radnju. Izgledalo je dobro na pocetku, ali ocigledno sam ga precenila...

Takodje.

I slazem se za incest. O.o

34Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 19 Feb 2010 - 4:51


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
ja volim VK,a pogotovo Yuuki i Zera *~*

35Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 25 Jun 2010 - 9:43


Yin

Yin

Sensei
Sensei
I jaaa,steta sto je Yuuki na kraju otisla s Kaname-om

36Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 25 Jun 2010 - 10:09


Rey

Rey

Leader
Leader
Obicno volim shoujo naslove ali to izgleda nije u ovom slucaju. Naime, trpeo sam zalosnu animaciju, glupu pricu i worst of all, romansu. Nadao sam se da ce bar nesto zanimljivo ispasti. Secam se da je i bilo borbe u jednoj sceni, i da sam se pribio uz ekran misleci da ce se zapravo potuci, ali, na moje razocarenje, borba je trajala citave 2 sekunde (lik nestade stvori se iza nje i zabije joj mac u ledja). Naslov se ne slaze s' animeom. Final Summation: Anime je bezveze i trenutno je na mojoj shit listi. Ocena 1/10. Isto vazi i za Guilty.

37Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Čet 12 Avg 2010 - 11:34


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ovo sam skinuo i narezao devojci da gleda lol
mozda nekad budem gledao s njom. nekad cu sigurno gledati, posto volim shoujo. samo mi se ne svidja izgled jednog lika. ime mu ne znam.
a i lol na predhodne komentare. gledas shoujo, ocekujes akciju. to kao da gledam shounen i ocekujem romance.

38Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Čet 12 Avg 2010 - 12:01


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
a i lol na predhodne komentare. gledas shoujo, ocekujes akciju. to kao da gledam shounen i ocekujem romance.

To im pricam sve vreme, ali niko ne slusa...

But nou! It has teh word "Knight" in its name! It's gotta be actionz with bloodz and GAR!

39Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 13 Avg 2010 - 2:15


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ah znam. To je onaj anime sa incestom sto su se svi napalili na njega na BS i gledali sem mene Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 3616433288
Ne planiram Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 3616433288

40Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 13 Avg 2010 - 2:32


Rey

Rey

Leader
Leader
^Pametno. Ja sam gledao i razocarao se u PM.

41Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sub 28 Avg 2010 - 1:20


Pinkyneko

Pinkyneko

Senpai
Senpai
Prica jeste bezveze, al ipak mi se svidja anime...extra je soundtrack

42Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sub 28 Avg 2010 - 10:43


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
soundtrack je najbolji...<3
on-off...Kanon Wakeshima..xp

43Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sub 28 Avg 2010 - 21:03


Pinkyneko

Pinkyneko

Senpai
Senpai
Slazem se...downloadovala sam oba soundtrack-a i op i ed pesme na Keiichi Anime Forever. Extra sajt, besplatan download anime muzike Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 543999

44Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sre 22 Sep 2010 - 13:04


frost

frost

Senpai
Senpai
VK je anime koji zasluzuje novu sezonu. U stvari, ne. Bolje je da odrade rimejk cele price kad se manga zavrsi.

Sto se tice animea, znam da su misljena podeljena. Ja sam medju onima kojima se dopao. Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 543999

45Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 25 Okt 2010 - 2:11


Alrix

Alrix

Sensei
Sensei
Joj to je jedan od najboljih animea ikada
i likovi i prica i soundtrack
anime je jednostavno savrsen
ali steta sto sada izlazi na svaka 2 meseca po jedan charper..mada vise uopste nema nigde ni da se cita..sramota
anime ce dobiti nastavak samo se ne zna kada manga izlazi ali retko...i ako uspem da nadjem gde
ali anime je odlican..

46Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 24 Jun 2011 - 8:13


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
oke, meni se ne sviđa nešto... >.<
i skontala sam da ne volim nešto shoujo anime... xD

jedini gotivan lik je Chairman, jer je smješan... xD
i dobro, gotivan je Aidou, i on zna ponekad biti smješan...

a na početku sam gotivila Zerooa, al' je smorio.... >.>

47Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pon 11 Jul 2011 - 9:02


Zero

Zero

Sensei
Sensei
Prica mi je ok, pojavljuje se incest ali ipak su oni vampiri, a ne ljudi.
Svidja mi se animacija.
Gotivim Kaname-a. Zero smara od pocetka.

48Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 22 Jul 2011 - 17:52


Usagi_Tsukino

avatar

Senpai
Senpai
Rolling Eyes



Poslednji put izmenio Usagi_Tsukino dana Čet 18 Jul 2013 - 10:30, izmenio ukupno 3 puta

49Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Pet 22 Jul 2011 - 23:29


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Ne verujem da ću gledati, ljudi toliko hejtuju anime da se ne usuđujem o.O

50Vampire Knight/VK Guilty - Page 2 Empty Re: Vampire Knight/VK Guilty Sub 23 Jul 2011 - 0:47


Usagi_Tsukino

avatar

Senpai
Senpai
Laughing



Poslednji put izmenio Usagi_Tsukino dana Uto 18 Sep 2012 - 16:09, izmenio ukupno 2 puta


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions