Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

15 Centimeters per Second Empty 5 Centimeters per Second Sre 11 Nov 2009 - 22:57


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
5 Centimeters Per Second

5 Centimeters per Second Poster2

Tohno Takaki and Shinohara Akari are two classmates in an elementary school. During their time together they have become close friends. Their relationship is tested when Akari transfers to another city because of her parents' jobs. Both of them struggle to keep their friendship alive as time and distance slowly pulls them apart. When Takaki finds out that he is moving farther away, he decides to visit Akari one last time.

Pricha i nije neshto ali animacija je perfektno uradjena



Poslednji izmenio Prince Arthas dana Uto 9 Feb 2010 - 0:48, izmenjeno ukupno 1 puta

25 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Sre 11 Nov 2009 - 23:00


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Smor, a?

35 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Sre 11 Nov 2009 - 23:08


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Heh, mozhe se retji( ako izuzmemo animaciju, koja je perfektna.), ima mnogo ljubavnih zajebancija, al ipak nish te nekoshta 1h gledanja, makar zbog animacije

5 Centimeters per Second 2vv9vv5

^^

45 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Čet 19 Nov 2009 - 8:44


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Prica je jako ozbiljna, i prelepa, mada donekle sa teshkim krajem. Uzmite u obzir da je ovu animu napravilo troje ljudi, jedan bracni par i komshinice, nakon toga su im obezbedili budzet da rade vece projekte.

55 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 20 Nov 2009 - 3:11


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Ima 3 ep ili spojeno u film od nekih 1:05h da se pogleda.

65 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 20 Nov 2009 - 6:32


Linou

Linou

Leader
Leader
Ja sam to gledala...Prelep anime... :wow:

75 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 20 Nov 2009 - 7:23


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Bracni par.. i KOMSINICE @_____________________________@

85 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 20 Nov 2009 - 10:23


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Izvinjavam se "Komshinica" XD

95 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 20 Nov 2009 - 23:25


Marionette

Marionette

Leader
Leader
divim se tim ljudima...ja se po ceo dan mucim oko jedne bezvezne slike a oni napravili ceo anime... 5 Centimeters per Second 352862

105 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Sub 28 Nov 2009 - 11:44


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Ubedljivo , ubedljivo najbolji crtez ikada napravljen u eri Japanskih naslova . Balavio sam tokom celog filma , recimo da je prica pomalo zapostavljena , ali idalje ima chari Romance zhanra . Slice of Life je nikad izrazheniji , jednostavno se mozete staviti u situaciju Tohna , i sve to prozhiveti kroz vash kadar ...

115 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 11 Jan 2010 - 14:21


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nemoguce kak edan anime u kojem niko ne umire moze da udepresivi o_O
Mislim da san danima bil emo posle ovoga, al takva su sva djela Makota Shinkai-a...

125 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Sre 27 Jan 2010 - 4:12


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Sta reci :

5 Centimeters per Second 5-centimeters-per-second-6

135 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 8 Feb 2010 - 12:39


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Dala sam mu 9/10
Animacija je prosto awesome! Win! Ostala sam bez teksta...
Ali priča je... tužna, ne svidja mi se ._.

145 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Ned 21 Mar 2010 - 7:19


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Samo cu reci ono sto vec vecina znaju: Makoto Shinkai je genije. Njegovi filmovi i ostala kraca animirana ostvarenja su vizuelno savrsenstvo propraceno sa setom i melanholijom koja je predstavljena najrealnije moguce. Defnitivno must watch, prelep anime. Preporucio bih da se pogleda u sto boljem kvalitetu, po mogucstvu 720p rezoluciji.

Ako vam se ovo dopalo pogledajte i ove naslove:

The Place Promised in Our Early Days, Voices of a Distant Star i She and Her Cat

155 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Ned 21 Mar 2010 - 7:27


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Da, Beyond the Clouds {{The Place Promised in Our Early Days}} ima nesto razradjeniju pricu, "komplikovaniju" il sta vec, pa mozda dodje zanimljiviji. Al meni e Byousoku najdraze njegovo ostvarenje.

165 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Ned 28 Mar 2010 - 10:03


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
mislim shta drugo ocekivati od Makoto Shinkai-a ?
svakako josh jedno remek delo od njega, ali nekako po meni najslabiji od njegova 3 najpoznatija dela, ali nijanse su samo u pitanju ^^
mozda jer je malo melodramaticno i previshe je real life bazirano nema nikakvih sci-fi elemenata shto nije slucaj u Hoshi no Koe i Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho ^^
ali svakako preporuka narocito ako se ronery ^^

175 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pet 25 Jun 2010 - 1:25


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Anima je vrh...ima samo 3 epke
Animacija je najbolja

185 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 28 Jun 2010 - 1:17


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Plan to watch

195 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 16 Avg 2010 - 2:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
lol ja sve vreme mislio da je ovo akcija. nisam mnogo razmisljao o naslovu. gledace se sigurno

205 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 16 Avg 2010 - 2:41


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Kako ja nisam postovala ovde? Smorio me ovaj anime skroz. Pola sata prikazuju kako hoda. Da ima vise epizoda droppovala bih ga. Jedino ga grafika izvlaci. =w= 5/10

215 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 16 Avg 2010 - 3:47


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Skinula sam sad ceka da se odgleda.

225 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 16 Avg 2010 - 4:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shannon ::Kako ja nisam postovala ovde? Smorio me ovaj anime skroz. Pola sata prikazuju kako hoda. Da ima vise epizoda droppovala bih ga. Jedino ga grafika izvlaci. =w= 5/10
Aw, pa nije za one koji ne vole slow-paced animee.

Mene je totalno udepresivio, vise od bilo kog drugog animea, iako niko ne umire. Idk, svi Makato Shinaki animei su depresivni.

235 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 16 Avg 2010 - 4:52


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Shannon ::Kako ja nisam postovala ovde? Smorio me ovaj anime skroz. 5/10

2nd.

Koliko su ga hvalili, ocekivao sam remek-delo, a dobio... Sat vremena odlicne animacije i nista vise. Nije me uopste rastuzio. Kad sam ga pogledao pomisleo sam "oh, konacno kraj. =_=". Jedini Makoto Shinkai film koji je meni zanimljiv je Voices of a Distant Star.

245 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Uto 24 Avg 2010 - 3:02


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Meni se svidio anime. Ima bas prelijep art koji bi se svidio cak i Lizzy XD zezam se. Al ima bas nekih crteza koji oduzimaju dah kao sto je ono nebo ili oni putevi ili ono na snijegu kad stoje.. ma sve. Jednostavno nisam mogla da povjerujem kako su dobro nacrtali. Al' animacija i crtez nisu uopste uticali na moju ocjenu. Prica je dobra i sluzila je svrsi. Kao sto su rekli, to su kratke price povezane u film i ne moze se ocekivati neka komplikovanija prica. Prica govori o razdvojenosti dvoje najboljih drugova i njihovim osjecanjima koja su jako lijepo prikazana. Dvoumila sam se izmedju 9 i 10 al za 10 mora da bude perfektno a ovde je moglo bolje. Mada ni 9 nije niska ocjena. Sasvim dobro uradjen anime sto se tice glasovne glume, crteza, animacije, price i likova. Dakle svaka preporuka da odgledate ovaj anime.
Ocjena 9/10

255 Centimeters per Second Empty Re: 5 Centimeters per Second Pon 6 Sep 2010 - 8:20


Circus Diabolique

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
Gledala, gledala, gledala. Potpuno totalno i apsolutno amejzing <3 animacija rule *-*


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions