Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Sre 13 Jan 2010 - 9:51


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
Akane ::
Alan_vi_Britannia ::Ruzno nacrtan.
I dosadan.
Same

27kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Sre 13 Jan 2010 - 11:07


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Stare. Ne glidan anime uradjene prije 2000. god.

To ti ne valja. Wink

28kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Sre 13 Jan 2010 - 13:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::
EnkoKasumi ::Stare. Ne glidan anime uradjene prije 2000. god.

To ti ne valja. Wink
To e na meni odlucit, tenkju.

29kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Sre 13 Jan 2010 - 14:30


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::
Archer ::
EnkoKasumi ::Stare. Ne glidan anime uradjene prije 2000. god.

To ti ne valja. Wink
To e na meni odlucit, tenkju.

Ali ni dalje ne valja. D: Propustas nekoliko sjanih naslova kao sto su Evangelion, GTO, Golden Boy ili cak Hunter x Hunter (mada ovaj je poceo sa emitovanjem 1999, a zavrsio se 2001 + OVA-e koje nastavljaju pricu).

30kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Sre 13 Jan 2010 - 15:11


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::
EnkoKasumi ::
Archer ::
EnkoKasumi ::Stare. Ne glidan anime uradjene prije 2000. god.

To ti ne valja. Wink
To e na meni odlucit, tenkju.

Ali ni dalje ne valja. D: Propustas nekoliko sjanih naslova kao sto su Evangelion, GTO, Golden Boy ili cak Hunter x Hunter (mada ovaj je poceo sa emitovanjem 1999, a zavrsio se 2001 + OVA-e koje nastavljaju pricu).
Yea. Da me briga sto ih propustam ja bi ih glidal.
Evangelion e nekakav mecha? Dislike.
Golden Boy e glup, ima dosta na tu foru, ic tamo-vamo upoznat zenske =.=
H x H kad se sve skupi ima preko 100 ep, znaci no bloody way in hell da bih to pocel.
See? Nikaj ne propustam :3

Ima previse novih animea, da bih trosil vrijeme na one starije od mene.

31kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Čet 14 Jan 2010 - 2:21


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::
Archer ::
EnkoKasumi ::
Archer ::
EnkoKasumi ::Stare. Ne glidan anime uradjene prije 2000. god.

To ti ne valja. Wink
To e na meni odlucit, tenkju.

Ali ni dalje ne valja. D: Propustas nekoliko sjanih naslova kao sto su Evangelion, GTO, Golden Boy ili cak Hunter x Hunter (mada ovaj je poceo sa emitovanjem 1999, a zavrsio se 2001 + OVA-e koje nastavljaju pricu).
Yea. Da me briga sto ih propustam ja bi ih glidal.
Evangelion e nekakav mecha? Dislike.
Golden Boy e glup, ima dosta na tu foru, ic tamo-vamo upoznat zenske =.=
H x H kad se sve skupi ima preko 100 ep, znaci no bloody way in hell da bih to pocel.
See? Nikaj ne propustam :3

Ima previse novih animea, da bih trosil vrijeme na one starije od mene.

Eh, i ja sam bio skeptican preme Evi zato sto je Mecha i vrlo prijatno se iznenadio.
Golden Boy is hilarious.
HxH ukupno ima 92 epizode. Moze se slobodno reci da je Naruto losa kopija ovog ostvarenja. Very Happy

Al' dobro, ako ti se vise dopadaju moeblobovi...

32kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Pet 22 Jan 2010 - 9:45


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
One kojima su zenski likovi tipa sve:kyaaaa~ i to;glavni likovi.

33kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Ned 21 Mar 2010 - 16:52


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Sve sem yaoi-ja mogu da pratim, mecha bih mozda izdvojio od zanrova koje ne volim i eventualno izrazen fantasy anime ali i za to postoje izuzeci Very Happy

34kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Čet 12 Avg 2010 - 8:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nista ne mrzim. ja sam osoba koja voli ;D

35kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Čet 12 Avg 2010 - 8:25


Dylis

Dylis

Leader
Leader
^Ye, takodje

Jedino sto ne volim je sci-fi... A ni shounen-ai ne volim nesto puno [yaoi se ne racuna].

36kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Čet 12 Avg 2010 - 8:38


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ne voleti i mrzeti nije isto

37kakav anime najvise mrzite? - Page 2 Empty Re: kakav anime najvise mrzite? Čet 12 Avg 2010 - 9:17


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ah ovo je barem lako. Mrzim lose animee kakav anime najvise mrzite? - Page 2 3616433288


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions