Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 30 Dec 2009 - 3:23


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pa... ime teme sve govori. Koliko puta dnevno gledate anime??? 543999


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Kad sam druga smena gledam pre škole, i to zavisi, ponekad jednu epku, ponekad 5 :33

Kad sam prva smena mrzi me Koliko puta dnevno gledate anime??? 3616433288 Obično do 3-4 posle škole ^^"

I tako, to mu dođe od 3-5 epizoda Koliko puta dnevno gledate anime??? 3616433288


Rey

Rey

Leader
Leader
Bilo kad, ali manje od 10 epizoda ne odgledam.


Goku

Goku

Leader
Leader
ja 1 na dan,nekad 2 ili 3 puta zavisi od raspolozenja,cesto ne gledam uopste jer me mrzi,ali sad hocu da pocnem da gledam Bastard!....


Minato

Minato

Leader
Leader
Ponekad uopšte ne gledam a ponekadd odgledam i 10 epizoda. Isto kao Goku. Zavisi od raspoloženja.


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Ako se misli na Epizode , prosek 6 . Jedini put kada sam presao 15 eps. je bio slucaj sa Wolf's Rain-om , 17 u toku jednog dana . Uglavnom se trudim da bar 2 epizode budu na listi gledanja .


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ja po jednu u minimumu. Ali održavam tempo lol.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavisi.. Ako je neki smor anime, upalim jednu pred spavanje, jos i zaspim do kraja.
Ako je neki dobar onda stalno "ajd jos jednu", "Ajd jos jednu".. i ispadne 15. @_@


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Zavisi koliko slobodnog vremena imam, za vreme skole 1-2 dnevno, a na raspustu 5-6.

10Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sub 2 Jan 2010 - 23:26


Minato

Minato

Leader
Leader
Danas ima da odgledam bar 10 epizoda a ako ne i više. Very Happy

11Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 13 Jan 2010 - 7:42


Akane

Akane

Leader
Leader
Dnevno? To je optimisticno.
Mozda jednu epizodu nedeljno. Ili jednu epizodu za dve nedelje.

12Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 13 Jan 2010 - 8:08


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Idk, kad stignem, obicno e to 1-3h dnevno, ak sam kuci.

13Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 13 Jan 2010 - 9:52


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
Pa uglavnom kako sam raspolozena,ako sam dobro onda i po 4 epizode ili vise,a ako ne onda ili 1 ili ni ne gledam.

14Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 13 Jan 2010 - 9:56


Shorty

Shorty

Senpai
Senpai
ponekad kad imam vremena pogledam i vise od 10ep, a ponekad nista

15Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sre 13 Jan 2010 - 21:36


xXSenbonzakuraXx

xXSenbonzakuraXx

Leader
Leader
po 5-6 dnevno, a nekad i prebacim 2-3 epizode u mob pa gledam u shkoli Very Happy

a za raspust gledam po 20-30 dnevno, od kako se probudim u 23:00 pa sve do 10-11 ujutru Laughing

16Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Čet 14 Jan 2010 - 1:24


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
xXSenbonzakuraXx ::a nekad i prebacim 2-3 epizode u mob pa gledam u shkoli Very Happy
Haha to mi poznato zvuci. Kad pobjegnes s casa kaj ces radit no glidat anime :3

17Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Sub 23 Jan 2010 - 2:57


Alphonse_Elric

Alphonse_Elric

Senpai
Senpai
Kako kad - uglavnom 1-6 najcesce 3 Very Happy

18Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Ned 31 Jan 2010 - 1:46


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Dnevno oko 10-ak.
Ali ne svaki dan.Posto me mrzi Koliko puta dnevno gledate anime??? 3616433288

19Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Pet 19 Mar 2010 - 1:54


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Najmanje 3 epizode svaki dan.

20Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Ned 21 Mar 2010 - 14:23


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Zapravo bolje je meriti vremenom provedenim nego brojem epizoda posto to varira od naslova do naslova a mozete gledati i filmove Razz. Inace sto se mene tice, uglavnom u kasnijim vecernjim satima gledam posto preko dana imam obaveza a preko dana uglavnom gledam ongoing naslove.

21Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Ned 20 Jun 2010 - 20:35


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Odrzavam balans Very Happy Jedna epizoda mi je minimum, a 5 vrh vrhova, od toga vise ne mogu, mrzi me Very Happy

22Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Ned 20 Jun 2010 - 20:53


Saty666

Saty666

Tenshi
Tenshi
Zavisi od naslova do naslova ako je nesto prosecno onda 1-2 epizode uvece a ako je nesto kao Claymore onda gledam dok vise nemogu da vidim XD

23Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Ned 20 Jun 2010 - 23:07


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Pa sednem za kompjuter u 6 i gledam anime do 9.To je jedno 8-9 epizoda.Meni dosta za jedan dan.

24Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Pon 21 Jun 2010 - 0:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
3 epizode su obicno i min i max. Povremeno uz to odgledam i neki film, il on-going anime.

25Koliko puta dnevno gledate anime??? Empty Re: Koliko puta dnevno gledate anime??? Pon 21 Jun 2010 - 1:01


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Poslednjih mesec dana sam slabo gledala anime-e zbog obaveza i drugih stvari, al' od sutra nastavljam sa 4-5 ep na dan. Mozda i vise, ako uspem ujutru da se dokopam kompjutera od brata. Ne volim da gledam anime uvece, jedino ako sam sama kuci.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions