Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

Natalija

Tenshi
Tenshi
juce mi je taaako malo falilo Crying or Very sad za,cini mi se, 5. epizodu dgm-a

Rey

Leader
Leader
Videces 17. kakva je. Imas plakat reku.

Natalija

Tenshi
Tenshi
mozda jos i danas vidim Very Happy
jadna Lala Sad

AnchyAbyss

Leader
Leader
"dgm"?
Koji je to anime?

Natalija

Tenshi
Tenshi
D.Gray-man

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
gledajuci ZZ Gundam verovatno. bio sam uglavnom: NOOO! NO MORE STUPID JOKES! THIS IS MECHA, NOT COMEDY! *cries* they had to ruin it *sniff*
i tako negde do pola serije. tad se popravila i nisam imao razloga XD

AluCaRd-.^

Senpai
Senpai
Da da ukupno jedno 2-3 puta Razz

fitjfiritj

Senpai
Senpai
da, na anime NANA najvise

Kisaki

Empress
Empress
hm..mislim da nisam.mogu da se rasplacem ako citam neku tuznu pricu ili slusam emotivnu pesmu ali kad gledam anime,ne ._.

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
pa wrlo cesto, i to gledajuci NANA, Clannad, Wolf's Rain, damn Naruto (so many times, that I don't know the number Crying or Very sad , anyway I didn't count .. ) , i kada je L umro.. O.o
cowece swaki put kad bih pogledala tu epi, plakala bih kao kisa, i plus kada je Light umro...
ma puno sam plakala gledajuci anime... >.>

Goku

Leader
Leader
Poslednje dve epizode Digimona 01 kao mali Very Happy
I kad sam bio mali plakalo mi se na endingu DBa ne zbog emotivnih trenutaka nego jer se zavrsava epizoda Very Happy

Ryo

Akuma
Akuma
Goku ::Poslednje dve epizode Digimona 01 kao mali Very Happy
I kad sam bio mali plakalo mi se na endingu DBa ne zbog emotivnih trenutaka nego jer se zavrsava epizoda Very Happy
Meni je isto to kad sam bio mali...
Sada, zamalo nisam zaplakao kada sam gledao kraj Code Geass-a.. Very Happy

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
um, jesam plakala vjerovatno milion puta, ali se sad nmgu sjtiti na šta sve... xD
ja sam čudna, puno češće se rasplačem (ali ne baš pravo, već mi samo malo suze krenu xD) na nekakve snažne scene, nego na tužne.... xD

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Naravno. Najviše za Ano Hana, oči mi zasuze čim čujem opening.

Zero

Sensei
Sensei
Jesam, vise puta.

Kuroneko

Sensei
Sensei
Ja se ubih plačući.

Jako sam emotivna osoba i svašta me pogađa. Plačem čak i kad umiru negativci.

Baš sam sinoć plakala za Tousenom (Bleach), hiljadu puta sam plakala dok sam gledala Naruto, Basilisk, Elfen Lied...

Ryo

Akuma
Akuma
Zadnja epizoda AnoHane... Nije da sam zaplakao, ali su malo krenule suze... -.-'

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Kuroneko ::Ja se ubih plačući.

Baš sam sinoć plakala za Tousenom (Bleach), hiljadu puta sam plakala dok sam gledala Naruto, Basilisk, Elfen Lied...

Tousen? Kaname Tousen? Coravi Kaname Tousen? Corava muva Kaname Tousen?

Da li je moguce da na planeti Zemlji postoji osoba koja ustvari ne mrzi Kaname Tousena. Ja ga mrzim, ali je ovo prvi put da sam naisao na osobu koja je rekla da ga ne mrzi. @_@

Inace, plakao sam par puta.... Npr, najsvezije je bilo kad sam rewatchovao Code Geass i kad je umro Rolo, dusica. <3

Ryo

Akuma
Akuma
AlanViBritannia ::

Da li je moguce da na planeti Zemlji postoji osoba koja ustvari ne mrzi Kaname Tousena. Ja ga mrzim, ali je ovo prvi put da sam naisao na osobu koja je rekla da ga ne mrzi. @_@

Inace, plakao sam par puta.... Npr, najsvezije je bilo kad sam rewatchovao Code Geass i kad je umro Rolo, dusica. <3
Npr, nisam ga ja mrzio Very Happy Mada mi je bilo muka od njega kad je napravio onu zadnju muva transformaciju.. U svim ostalim situacijama mi je bio cool lik Very Happy

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@_@ Ziveh pod kamenom. Svi su ga pljuvali kako je djubre koje je probolo onog zgodnog sivokosog Vizarda [imena sam svima zaboravio, znam samo par. ]

Ryo

Akuma
Akuma
I always prefer the bad guys Very Happy

Kuroneko

Sensei
Sensei
AlanViBritannia ::

Meni je on drag, zapravo, kao i Gin. Aizena jedino ne bih mogla da podnosim, ali previše liči na moju ljubav pa mu je oprošteno Very Happy

Usagi_Tsukino

Senpai
Senpai
Mnogo puta

Poslednji izmenio Usagi_Tsukino dana Uto 27 Dec 2011 - 17:12, izmenjeno ukupno 1 puta

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ali Tousen je imao toliko omasaja i toliko su ga trolovali da je to neverovatno. ;~; I izboo je mog Kenseija. <3 [setio sam se imena. XD]

Oh well, svakom svoje.

Kuroneko

Sensei
Sensei
Šta ću, slepac i kuče su mi adorable kombinacija (Komamura).

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog