Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Detroit Metal City Empty Detroit Metal City Sre 30 Dec 2009 - 23:14


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Detroit Metal City 9853

Type: OVA
Episodes: 12
Status: Finished Airing
Duration: 13 min. per episode
Rating: R - 17+

Souichi Negishi is a shy young man who came from the rural Ota Prefecture to Tokyo for college and wished to become a kindergarten teacher. However, for some reason he became the singer and songwriter of a metal band named "Detroit Metal City," with a stage name "Johannes Krauser II." Whenever he wears the heavy makeup, Negishi becomes a completely different person, shouting the most vulgar profanities beyond anyone`s imagination. With the popularity of DMC increases, Negishi starts worrying his double personalities can have negative effects on his (romantic) life off stage.

Gledo neko? Ja trenutno gledam i awesome je :3

2Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sre 30 Dec 2009 - 23:19


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Najbolji Anime svog zhanra , a zhanr je Music , naravno . Pesama ima na pregrst , i svaka je neverovatno dobra . Something like this :



And like this :

3Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Čet 31 Dec 2009 - 1:25


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Yeas, muzika je domudna ( što bi ti reko ) xP

Jadan Soichi XD

"Rape rape rape rape!
I am a terrorist from hell, I raped my mom yesterday! Satsugai-o, Satsugai-o" x'DD

4Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Čet 31 Dec 2009 - 6:41


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Aikawa-san ! Let me rape you , you fucking cow ! xP

5Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Čet 31 Dec 2009 - 6:44


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Lol, a animacija je originalna. Detroit Metal City 3616433288

6Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sub 16 Jan 2010 - 22:22


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Fak djea . Na prvi pogled , nesto nedovrseno , crtez sa malo boja i pregrst nepotrebnih linija . Ali onda kad vidis koliko se crtez uklapa sa pricom ! : Perfect ! :



Poslednji izmenio Allen Walker dana Ned 17 Jan 2010 - 1:26, izmenjeno ukupno 1 puta

7Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Ned 17 Jan 2010 - 1:09


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Svidja mi se muzika, i to bez engleskih djelova i prevoda.
I to bi bilo sve sto mi se svidja iz animea.

8Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sre 20 Jan 2010 - 3:02


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Samo? O:

----------------------------------------

http://www.animefreak.tv/watch/detroit-metal-city-birth-metal-devil-english-dubbed-online-free
Win!

9Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sre 20 Jan 2010 - 4:43


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Yea. Ne volem ga.

10Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sre 20 Jan 2010 - 4:49


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Pogledao klipove i otisao u wc da serem. Nista od ovog.
Propali pokusaj da se napravi komedija. Slicno skupstini Srbije i omladini koja se pravi nepismena, though.

11Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Čet 21 Jan 2010 - 1:34


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Eh, šta drugo očekivati od tebe. XD

12Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Ned 21 Mar 2010 - 11:57


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Pored Beck-a, moj omiljeni muzicki anime, dok je Beck bio ozbiljniji DMC je ludnica totalna. Meni se barem dopao, i nije samo poenta u tome sto su prikazali izgled jednog benda u metal svetu nego i ismevanje istog na pojedinim mestima. DMC nije za one slabog praga tolerancije a verujem da bi trebao vecini fanova slicne muzike da bude dopadljiv. Naravno uvek ima izuzetaka. Also, Negishi je awesome as they come Very Happy

13Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Ned 21 Mar 2010 - 14:37


Akai

Akai

Akuma
Akuma
Pocheo... ali jednostavno - nije za mene XD
Verovatno cu ga jednom zavrshiti, mada ne ocekujem da mi se dopadne kako je krenuo lol

14Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Čet 25 Mar 2010 - 3:28


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Poceo, negde sam na 6. epki.
Kao sto mudri xest rece
Allen Walker ::Najbolji Anime svog zhanra.

15Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Ned 27 Jun 2010 - 2:54


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gledala sam.Muzika je awesome.Negishi je tako smiješan.

16Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Sub 10 Jul 2010 - 10:30


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
gledao sam samo dva music animea (K-On i DMC) i moram reci da mi se DMC vise svidjao. Nema veze sa zanrom muzike, jednostavno je DMC smesniji IMO. smesna mi bila i ona parodija na hokuto no ken kad snimali onaj film lol i naravno tokyo tower rape scene

17Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Uto 9 Nov 2010 - 4:47


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
U pocetku mi je bio odbojan ovaj anime ali je vremenom poceo da mi ss svidja sve vise i vise.bio mi je kratko vreme u favoritima na MAL
Nije mi se dopalo u pocetku zbog samog zanra muzike.nisam ljubitelj ovakvom metala i pesmama o silovanju zena i o tome kako su svinje,i ubijanju itd.
Vremenom mi je postalo jako smesno.rewatchovala sam cak 2-3 puta

18Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Uto 9 Nov 2010 - 13:14


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Odgledala sam anime preko raspusta sve za jedan dan jer su epizode kratke (mislim da jedna ep. traje 13min.) Mnogo smijesan anime. U pocetku sam mislila da mi se nece svidjeti kada je onaj poceo da pjeva one metal pjesme. Mislila sam da ce to biti to, ali sam se prevarila. Anime je urnebesan! Ima mnogo komicnih trenutaka i preporucujem ga svakome pa cak i onima koji nisu ljubitelji metal muzike. Anime je gledljiv i kratak tako da cak i ako se nekome ne svidi nece protraciti mnogo vremena. Eto, meni se dopao Very Happy

19Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Uto 9 Nov 2010 - 14:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Svidja mi se muzika, i to bez engleskih djelova i prevoda.
I to bi bilo sve sto mi se svidja iz animea.
Uh, ne mogu da vjerujem da sam ovo rekla.

Ni muzika mi se ne svidja, hell muzika je najgori dio animea. It gives me the creeps. Lako se svira, i bez teksta bi mogla da prodje ["rape/kill them all" wtf].

Sad sam uzela rewatchovati anime, i zgrozila se, ne mogu vjerovati da sam mu dala 8. I get it, parodija, komedija, etc, ali posle prve epizode imam potrebu gledati K-ON sto prije. Anime je pun vulgarnog humora, koji fakat mislim da sam prerasla, kao i ovu vrstu muzike.

Ipak, glavni lik mi je zanimljiv, pa cu ga vjerovatno odgledati, mozda nadjem jos sta dobro u njemu.

20Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Uto 9 Nov 2010 - 14:20


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Videvsi kako ga Enko i Alan pljuju, I can't help but think that this shit is awesome. O: Gledam sledece, probably.

21Detroit Metal City Empty Re: Detroit Metal City Uto 9 Nov 2010 - 16:07


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::Videvsi kako ga Enko i Alan pljuju, I can't help but think that this shit is awesome. O: Gledam sledece, probably.
Haha, ocekivano. XD
Idk, mozda ga ja previse ozbiljno posmatram. Ali ne mogu se fokusirati na komediju kad me tekstovi, destruktivnost i vulgarno ponasanje odbija. D:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions