Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Sengoku BASARA aka Devil Kings(2009) - Page 2 Empty Re: Sengoku BASARA aka Devil Kings(2009) Ned 28 Mar 2010 - 10:21


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
Sengoku BASARA aka Devil Kings(2009) - Page 2 Animeb.th

^^

koliko toliko josh jedan solidan anime koji je pravljen po igri
Basara je dobar anime ako volite onako flashy animaciju ... otprilike kad uradite .ppt prezentaciju i ubacite da svaka recenica ulazi na razlicite nacine sa puno boja i tako Very Happy
ne svidja mi se
Spojler:


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jel gleda neko drugu sezonu? ^^ Jel neko igrao igru?

Ja sam jedva cekala da se Mori i Chousokabe pojave. A tema novog glavnog negativca je epic kao i Nobunagina. Hanbei je mnogo sladak, on je gej sigurno. Uglavnom i ova kao i prva sezona ima dosta yaoi potencijala, tako da mi je vjerovatno fave anime ovog ljeta.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Gledam ja. Onaj sa belom kosom me blago iritira, ali dobro.


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
pocinje solidno druga sezona, iako u prvoj epizodi se oseca velika razlika izmedju prve i druge polovine
dodushe zato shto prva polovina je samo fajt i ono gledaocu podize adneralin i onda posle 2 OP'a (dodushe ne razumem zashto upacili OP iz prve sezone?) dolazi druga polovina gde nam bude vishe takticki dialozi and stuff
u svakom slucaju animacija je skroz ista kao u prvoj sezoni
videli sve junake iz prvog i napokon videli i kralja Japana .. dosta je zajeban ^^


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
meh adapcija igre koja je ripoff na dynasty (more like Samurai) warriors. ne, ne mislim na likove, koji su pravljeni po realnim ljudima, vec na gameplay. tako da cu ovaj anime preskociti. for great justice


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Your loss. Sengoku BASARA aka Devil Kings(2009) - Page 2 543999


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
OH DEAR LORD I AM TOTALLY HYPER NOW.

Sengoku BASARA aka Devil Kings(2009) - Page 2 LOLWATT


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ahaha XD


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner

Jedina dobra stvar u celoj fransizi. Nazalost, T.M.Revolution nema tu moc kao Jam Project da pretvori sve u Awesome, sto se moglo videti u Seed Destiny. Svakako, Seed je ispao awesome :3


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions