Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Dogs: Bullets & Carnage Empty Dogs: Bullets & Carnage Pon 25 Jan 2010 - 1:45


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Dogs: Bullets & Carnage 11553

It is sometime in the future, where a certain European city extends far underground, even secret, dark levels that have the key to the past. Ex-assassin Mihai has returned and is living with Kiri, who now runs a resturaunt. Sword-wielding Naoto, Haine (white hair), a mysterious product of genetic engineering and his sometime partner Badou (eyepatch), not to mention the scary but cute twins Luki and Noki, hang around plying their dangerous, and often deadly trades.

Type: OVA
Episodes: 4
Status: Finished Airing
Aired: May 19, 2009 to Jul 17, 2009
Producers: David Production
Genres: Action, Drama
Duration: 15 min. per episode
Rating: R+ - Mild Nudity

:awesome: :awesome: :awesome:



Poslednji izmenio Shannon dana Pet 7 Maj 2010 - 22:14, izmenjeno ukupno 1 puta

2Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 25 Jan 2010 - 4:04


Marionette

Marionette

Leader
Leader
they rock! me loves them! :wow:

3Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 25 Jan 2010 - 8:01


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Gledala si? Very Happy I, koji ti fave lik, epizoda?

4Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 25 Jan 2010 - 11:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ahhh, Dogsi, edna od mojih fave mangi. Trebal bi napravit anime, ne samo OVA :/
Haine/Heine, moj fave <3 Rammsteinovac :3
Onda volem i Naoto, a u mangi jos Ernesta i Magato-a.

Prva ep e uzas T_T Isplakal san se mnogopunoprevise. Ian e najsz lik :/

OGROMNI + za seiyuu-e OVA-e.
Sakurai + Akira = WIN and more WIN

5Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 14 Feb 2010 - 1:10


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Gledaamm.<3
Omajgawd T_T *must survive*

6Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 3:40


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Jako cool stvar, prebacili su za sad sve iz mange, ne znam hoce li imati jos.

7Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 9:11


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Hollow Scream ::Jako cool stvar, prebacili su za sad sve iz mange, ne znam hoce li imati jos.
Uopste nisu.
Ekranizovali su samo radnju iz mange Dogs. Postoji jos, Dogs - Hardcore Twins specijal manga, i Dogs - Bullets and Carnage manga. Anime iak se zove kak drugi dio mange NEMA ni dva panela iz ovog dijela.

8Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 9:27


Dylis

Dylis

Leader
Leader
U, ja moram mangu da citam. :/
Ali mrzi me. >.>

9Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 9:52


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Iskreno, Miwa e tak sjebal zadnjih par chaptera mange, ne zna se ko e ziv a ko mrtav ko oce da osvoji svijet a ko se brani, uf -.-

10Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 10:02


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Nisam pogledo sve, a mangu sam podavno citao, pa mi je izgledao tako jbg XD No izgleda mi ok u svakom slucaju, mada bih radije da su pravili TV verziju ne OVA.

11Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 10:06


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
4 puta po 15min i nesi pogledao sve? -.- Pa tu nema kaj da se ostavi ak se vec pocne.
I ja glasam za duzi anime, al stvarno nzm ima li dovoljno materijala, racunajuci da se u ovih 40 chaptera drugog dijela mange sve vrti oko istog dogadjaja i rasteze ednu bitku 20 chaptera. Svidjaju mi se novi likovi, a narocito i Ernest i Magato koj se vise pojavljuju neg u animeu.

12Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 10:15


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Dogs: Bullets & Carnage Awesomefacebadou

13Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sre 24 Feb 2010 - 11:26


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shannon ::Dogs: Bullets & Carnage Awesomefacebadou
XD

Epic

14Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Čet 25 Mar 2010 - 22:35


NekoKoNeko

NekoKoNeko

Senpai
Senpai
mnogo mocna manga, steta sto su je pretvorili samo u OVA, zasluzuje vise epizoda
fav likovi: Magato i Naoto

15Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pet 26 Mar 2010 - 1:27


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
Badou je lik ali inace anime nije nishta spec ...

procitao Dogs mangu, identicna je anime'u .. shto je dobro, ali nije mi probudio zelju da citam nastavak ali sam procitao Dogs: Hardcore Twins .. takodje nishta spec ali moram uzeti u obzira da je ipak u pitanju samo One Shot

16Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pet 26 Mar 2010 - 2:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ElemenT ::Badou je lik ali inace anime nije nishta spec ...

procitao Dogs mangu, identicna je anime'u .. shto je dobro, ali nije mi probudio zelju da citam nastavak ali sam procitao Dogs: Hardcore Twins .. takodje nishta spec ali moram uzeti u obzira da je ipak u pitanju samo One Shot
Dogs manga e bil samo uvod u likove, dok B&C ima akcije i tu e ona prava radnja, samo sporo updateuju :/



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Sub 27 Mar 2010 - 0:59, izmenjeno ukupno 1 puta

17Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sub 27 Mar 2010 - 0:46


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Vidi ja nisam postovao na ovoj temi.Kul anime.Svaka epizoda je bila awesome.Badou je car.

18Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sub 27 Mar 2010 - 1:02


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Stvarno mi se veoma dopala OVA. Steta sto nije duza :\
Sumnjam da cu poceti da citam mangu... Mozda kasnije.

19Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sub 1 Maj 2010 - 12:56


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Malo pre pogledah ovo smeće.

Iskreno, ne znam pojma zašto se svi lože na ovo. Jedine pozitivne stvari u ovome jesu:
-Crtež
-Badou
Negativno: Sve ostalo. I kad kažem sve, mislim na sve. Jednostavno ne vidim svrhu ovog animea. Priča gotovo da ne postoji, likova ima previše (takođe ne vidim svrhu u ovome), zatim crappy pucnjava koja je u rangu Mars of Destruction-a i...Ne znam, jednostavno ostavlja loše posledice na mozak. Ocena: 3/10
Savet: Izbegnite ovaj anime u širokom luku.

*Runs away from teh fanboys and fangirls*

20Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sub 1 Maj 2010 - 21:34


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
'Fala bogu da neko deli moje mišljenje^^

21Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Sub 1 Maj 2010 - 22:28


Loli

avatar

Administrator
Administrator
@Archer: Hvala na savetu.

Ja sam ovo ostavila jer nisam imala sub ali ako ovo nije vredno gledati necu ni traziti prevod Very Happy.

22Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 0:07


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ne slusaj ti njih, zensko si, ne? Fangirl si, ne? JUST WATCH THE BLOODY ANIME! 8D
Pozitivnih stvari ima mnogo vise. Prica svakog lika e mnogo zanimljiva, i svi imaju tuzne sudbine, iskreno prepakal sam svaku ep. SAd, mozda ce nekom bit glupo, price su nepovezane, samo govore o istoriji 4 glavna lika. Al ak se odlucis citat Dogs:: Bullets & Carnage mangu, onda e anime must watch. Takodje ak te mrzi gledat, mozes samo procitat DOGS mangu, ovaj OVA potpuno prati radnju DOGSa.

http://www.animetake.com/anime/dogs-bullets-carnage/
^tu imas download, za online id na animeshippuuden il onepieceofbleach il nwanime.

23Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 0:37


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::
Pozitivnih stvari ima mnogo vise. Prica svakog lika e mnogo zanimljiva, i svi imaju tuzne sudbine, iskreno prepakal sam svaku ep.

Prva ep: Neki tamo matorac se vraća u grad nakon 10 godina da poseti učenika koji je ubio ženu koju voli jer je bio ljubomoran na nju.
Druga: Jedan lik je slučajno slikao vođu mafijaške grupe u svom hobiju i ovi ga kroz celu epizodu jure da mu oduzmu fotoaparat. Doduše, ovo je jedina dobra epizoda.
Treća: Neka "OMG, MAH PARENTS GOT KILLED, IMMAH SO EMO" devojka bez osobina. Klasična potraga za osvetom.
Četvrta: Neki mafijaši jure devojku sa grilima koja je nastala nekako. Zašto je jure, zašto je Ramštajner rešio da je spasi i zašto je se ne plaši nje kad ima ginofobiju će zauvek ostati misterija.

Vrlo originalno, duboko i zanimljivo, nema šta.

*Awaits teh hate*

24Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 0:41


Dylis

Dylis

Leader
Leader
OMGWTFLOL.

Ne vidis svrhu.. Informisi se malo, OVA je samo predstavljanje 4 glavna lika, nije ni predvidjeno da bude nesto posebno, jbt.
Ako hoces pricu, citaj mangu o_O
I da.. preterujes. Nije toliko lose, sigurno.

25Dogs: Bullets & Carnage Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 1:40


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Znam da je tu samo da "predstavi" glavne likove, ali ni dalje ne vidim poentu tome kad je isto to urađeno u mangi, koliko ja znam. Drugim rečima, ovo je reklama za mango, koji je trebao da mi zagolica maštu i da me nateram da čitam mango, u čemu nije uspeo.
Dobro, možda jesam malo preterao, ali i vi ste preterali sa hvaljenjem. Mislim, pre nego što sam ga pogledao bilo je: "OMFG, DOGZ ANIMU ISH LIEK FAKEN AWESHOE", a sada dobijam odgovor da ni ne treba da bude nesto posebno, wtf. O.o


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions