Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Kodomo no Jikan: Second Term OVA Pet 5 Feb 2010 - 1:21


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Kodomo no Jikan: Second Term OVA Kodomo-no-jikan2

EPISODES: 3

STORY: Kodomo no Jikan Nigakki picks up the story with Rin and her classmates beginning fourth grade. While Aoki and Seiji remain suspicious of each other’s intentions regarding the young girl, Rin unexpectedly becoming the class representative continues to confuse Aoki in his attempt at understanding the precocious child.

2Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Pon 16 Avg 2010 - 1:20


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
deluje zanimljivo. odgledacu kad odgledam tv seriju

3Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Pon 16 Avg 2010 - 5:12


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kodomo no Jikan je mnogo kontroverzan anime. Jer ima loli fanservicea i dosta scena koje su cak cenzurisane [ima specijal bez cenzure].

Ali iako govori o romansi, tj o 10-11 god staroj djevojcici koja se zaljubi u nastavnika, nije tipican loli anime. Ima mnogo dublju i kompleksniju pricu.

Spojler:

Nekima ce anime biti krajnje bolestan racunajuci da se Reiji koji ima 20ak godina "uzbudi" kad skonta da su Rin koja ima 11ak pocele rasti sise, i zbog mnogo slicnih stvari. Meni je bio simpatican, unikatan.

4Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Pon 16 Avg 2010 - 5:53


Gourry

Gourry

Senpai
Senpai
gledao, manga bolja

Spojler:

5Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Pon 16 Avg 2010 - 6:42


Loli

avatar

Administrator
Administrator
EnkoKasumi ::Kodomo no Jikan je mnogo kontroverzan anime. Jer ima loli fanservicea i dosta scena koje su cak cenzurisane [ima specijal bez cenzure].

Ali iako govori o romansi, tj o 10-11 god staroj djevojcici koja se zaljubi u nastavnika, nije tipican loli anime. Ima mnogo dublju i kompleksniju pricu.

Spojler:

Nekima ce anime biti krajnje bolestan racunajuci da se Reiji koji ima 20ak godina "uzbudi" kad skonta da su Rin koja ima 11ak pocele rasti sise, i zbog mnogo slicnih stvari. Meni je bio simpatican, unikatan.

Omg, mozda ovo stvarno i pogledam x3 Kodomo no Jikan: Second Term OVA 3616433288

6Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Čet 19 Avg 2010 - 4:21


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pocela, perverzno je, Rin me iritira >.>'
Ne verujem da cu nastaviti, bezveze je :S

7Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Ned 22 Avg 2010 - 6:11


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Mislila sam da sam komentarisala jos jednom :O
No nisam. Sad cu. X'D

Kodomo no Jikan je, kao sto Enko rece, mnogo kontraverzan anime.
Ima mnooogo ecchi scena i nekih deja'vu trenutaka iz drugih ecchi naslova. Tipa profa udje u ucionicu dok su ove gole etc ....
Dap, ja volim ecchi, ali samo kad je ... zanimljiv. Originalan. Smesan.
Ovo mi nije bilo ni jedno od ta tri. Tako da sam prekinula.
Rin je fjuck. Nervirala me je. Mislim, ko jos kaze profi 'Oh ja vas obozavam, cak ste me i videli golu!' Mislim LOL. Ponavljam: jes da je ecchi, al' opet.
Archeru duso, tebi se ovo mozda i svidi Very Happy.
Meni nije.

8Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Ned 22 Avg 2010 - 6:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Trebala si odgledati bar do polovine, tada anime neocekivano prelazi iz plotless loli ecchija u mind fuck psychological drama. To je mene krajnje iznenadilo, zato sam mu dala visoku ocjenu.

9Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Ned 22 Avg 2010 - 11:12


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Sta je mind fuck u Kodomo no Jikan? I hate to burst your bubble ali poremeceni porodicni odnosi i drama vezana oko toga nije nesto sto bih klasifikovao kao mind fuck.

10Kodomo no Jikan: Second Term OVA Empty Re: Kodomo no Jikan: Second Term OVA Ned 22 Avg 2010 - 11:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meni je bilo dosta creepy i neocekivano. I meni je mind fuck. Ne znam za druge.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions