Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51 Re: Baccano! taj Ned 15 Avg 2010 - 13:08

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
razumeo sam te ja, nego pitam da li recimo to sto je lik A iz 31. uradio nesto uticalo na to sta ce se destiti liku B u 32.?
nije ni bitno. svidja mi se to sto sre prebacuje na vise godina posto sam bas skoro gledao seriju gde opet tako pokazuju oca u 1986. god i sina u 2008. i neke stvari koje su radili 1986. uticale su na to sta ce se desiti u 2008.
malo cudno rekoh mozda XD
ukratko: privlaci me bas to sto sa godinama

52 Re: Baccano! taj Ned 15 Avg 2010 - 13:49

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
O da, ima toga. Neko nekom pobije drugove jedne godine, i taj neko se sveti sledece, dok se jedni upoznaju jedne godine da bi se sledece sreli na suprotnim stranama i sl.

53 Re: Baccano! taj Ned 15 Avg 2010 - 14:09

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
gledam posle hachimizu onda. stavih da se skida

54 Re: Baccano! taj Pon 16 Avg 2010 - 1:34

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja kad sam odgledala ovaj anime nisam ni opis procitala i svidjelo mi se tako da ces sam ukapirati. A najbolje sto ti odma u prvoj epizodi, kako da kazem "spojlerisu". Kazu ti citav anime al bez objasnjenja tako da znas ko ce u koga pucati itd. al ne znas zasto i sta ce biti dalje.

55 Re: Baccano! taj Pon 16 Avg 2010 - 4:57

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Da, i svi likovi su predstavljeni u prvoj ep.

56 Re: Baccano! taj Ned 19 Sep 2010 - 13:33

Чика Толе

Moderator
Moderator
Upravo pogledah specijal. Mnogo je kul. Sada Baccano! gledam u boljem svetlu. Very Happy Graham Spectar je car! \m/ Likovi koji su me nervirali tokom gledanja animea su mi sada postali simpa (a mozda se i nisu dovoljno pojavljivali, lol). Definitno cu morati da ponovo odgledam ceo anime.

57 Re: Baccano! taj Uto 21 Sep 2010 - 8:11

Shina

Tenshi
Tenshi
Ja odgledala po preporuci. Začudjujuće, ali istinito, jako mi se dopao. U početku sam bila "what is this I don't even..." ali kasnije je sve počelo da se uklapa. Omiljenog lika odavde nemam, zato što mi je većina glavnih likova super. Ako bih morala da biram, Jacuzzi (he has Sunohara's voice <3) i Isaac i Miria (bez njih ne bi bilo toliko awesome :3).
Ocena je ipak 9/10 zato što je za moj ukus previše nasilan.

58 Re: Baccano! taj Ned 20 Nov 2011 - 4:36

Aske

Akuma
Akuma
Odličan anime! Czesova priča je tako tužna Sad

59 Re: Baccano! taj Uto 13 Dec 2011 - 4:08

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
Baccano mi se mnogo svideo. Sve je tako mracno i krvavo, ali tu su hilarious likovi. Very Happy Od likova su mi najdrazi likovi bili Russo i genijalni Isaac&Miria.

60 Re: Baccano! taj Sub 5 Sep 2015 - 12:47

Swain

Hikikomori
Hikikomori
lovE AND PEACE

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog