Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Sub 14 Avg 2010 - 19:22


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Arisu ルキ ::na on-hold mi je inace anime je extra....zanimljiva prica....nervira me sto ima samo jedan andjeo a njih 100..xpp
Ima okolnosti zasto je tako koje su prilicno bzv da ne kazem glupave, videces u nastavku zasto je Tenshi postala "andjeo" ili bolje reci zasto nije Very Happy.

27Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Uto 21 Sep 2010 - 8:57


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Kao što je i očekivano od Key-a, awesome je. Najbolja je definitivno zadnja epizoda, čak sam počela i da plačem ._. Jedno vreme mi je bio u favoritima, samo je trebao da ima još epizoda. Videla sam i na MALu, pisalo je par dana da će biti i druge sezone koja će biti drama, shoujo, romance ali su sklonili. Nadam se da će biti.
Ocena: 9/10

28Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Sre 22 Sep 2010 - 12:33


frost

frost

Senpai
Senpai
Skoro sam odgledao. Solidan anime. Sporedni likovi su bas zapostavljeni. Trebalo ih je malo vise gurati u prvi plan, mada je malo tesno u 13. epizoda. Izgleda da sam jedina osoba kojoj se dopao kraj. XD

I nadam se da nece biti druge sezone. Ovako je sve kompletirano (ne i obljasnjeno, ali sad je vec kasno).

29Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Sre 22 Sep 2010 - 20:26


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
frost ::I nadam se da nece biti druge sezone. Ovako je sve kompletirano (ne i obljasnjeno, ali sad je vec kasno).

Exactly, ne bi imalo smisla nastaviti pricu posle ovakvog kraja anime-a. Trebalo je zaista malo vise da posvete paznju sporednim likovima, toliko galame oko Yuri a na kraju nista prakticno o njoj nismo saznali.

30Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Sre 22 Sep 2010 - 21:10


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Pa, za sada je sigurno da će izaći specijal odnosno još jedna epizoda animea u decembru ako se ne varam. Možda je to uvod u novu sezonu, ako je bude bilo that is. Ne znam, želela bih još jednu sezonu zato što sam sigurna da neće biti fail, ipak je Key u pitanju.

31Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Ned 26 Sep 2010 - 1:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
OVA? Yuri i Nakama idu u onsen. The End.

32Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Čet 11 Avg 2011 - 7:06


Kukuri Kiryuu Kawaii

Kukuri Kiryuu Kawaii

Senpai
Senpai
odgledan ceo.. anime je pre pre pre pre pre pre predobar :DDD
svideo mi se jako.. gledala dva puta^~^
omiljeni character: kanade Angel Beats! - Page 2 855865

33Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Čet 1 Sep 2011 - 1:25


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Okej, odgledala sam tek prvu epizodu i mogu reci da me je zainteresovao.
Yuri je preslikana Suzumiya Haruhi, a i ostali likovi kao i setting dosta podsjecaju na Haruhi anime. Nije da zamjeram, ali vidjecu kako ce se radnja kasnije odvijati.

34Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Čet 1 Sep 2011 - 1:30


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^Zar ti ne gledas samo naslove sa dobrim crtezom/animacijom? Angel Beats je bas derp anime @_@

35Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Čet 1 Sep 2011 - 1:36


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
o: Who? Me? Nevah!
Kriterijumi su mi se snizili, cak gledam i anime iz 90ih. Fora je da se odaljis par metara od ekrana, nabacis ogroman subtitle i onda ti nista ne smeta. Angel Beats! - Page 2 3616433288

36Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Sub 10 Sep 2011 - 3:08


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Pogledah, onako, solidno je. Prica mi je malo konfuzna, nisu bas najbolje objasnili D: Likovi su manje-vise ok. Muzika mi se bas svidela, i op i ed i "My song" *_*
Omiljeni likovi su mi ona pevacica(Iwasawa) i Kanade.
Steta sto nisu predstavili proslosti jos nekih likova, preptostavljam da bi bilo zanimljivije ^^

37Angel Beats! - Page 2 Empty Re: Angel Beats! Uto 13 Sep 2011 - 12:38


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih. Tacno ne znam odakle da pocnem... ima mnogo toga sto mi se svidjelo, ali i imam dosta zamjerki. /spoilers ahead

Prvo, mislim da su likovi najbolji dio animea, sto je logicno jer radnja je i bila character-driven. Nema lika koji mi se nije dopao, od izgleda do osobina. Svi su posebni na svoj nacin, dopadljivi i sa emotvnim pozadinskim pricama. Yuri je vjerovatno najtragicniji lik u animeu, mada sam imala problema s njenom licnoscu [previse mi je licila na Haruhi]. Ipak, u predzadnjoj epizodi sam je zavoljela. Hinata je zabavan tip koji se dobro uklapa u svako drustvo/par. Narocito mi se svidjela kombinacija Otonashi, Hinata, Naoi, i Hinata x Yui. Onda, TK, on mi je bio najupadljiviji lik u seriji, jer pa... ima seiyuu-a koji ustvari zna govoriti engleski [koliko se sjecam da sam procitala i nije japanac?]. Iwasawa mi je zapala za oko u pocetku, steta sto je brzo nestala. Otonashi je najbaksuzniji lik ikad. Kad bih birala najdrazeg mislila bih se izmedju Naoi-a i TK-a.
Neke scene u animeu su, u nedostatku bolje rijeci, epik. Neke akcentovane a neke ne ali su bar na mene ostavile jak utisak. Npr::
Spojler:
Sama ideja mi se prilicno svidjela, anime je dinamican i emotivan, mada na momente je tragedija bila preforsirana, bukvalno su mi oci ispale od placa. Ne svidja mi se sto je Kanade na kraju ipak ljudsko bice, a ne andjeo. I nije mi jasno otkud joj onda sve one super moci [Hand Sonic Version.4, lol]. Kraj je trebalo da bude tuzan i dirljiv, ali mi je bio potpuno dull [tj bas sami kraj sa Otonashijem i Kanade, a ne Graduation Ceremony], njih dvoje mi se nikako ne uklapaju, vise mi se svidja ideja iz Another Epilogue-a.
Generalno, najveca zamjerka mi je sto ima malo epizoda. Zasto su neki likovi zasluzili vise paznje od drugih? Iwasawa se pojavi u dvije ep i njenu proslost izdeklamuju, a o Noda-i i Shiina-i & co. nista se ne zna. Steta sto nema 20ak epizoda, to bi bilo dovoljno, ovako je prica pozurena u zadnje tri epizode i sve je nabacano. No, bar imaju novele i mange, pa cu to citati.

Za nijansu ozbiljnija verzija Haruhi, 8/10 od mene.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions