Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Crtež/priča/likovi???


Akane

Akane

Leader
Leader
Priča i likovi.


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Pa ne znam.Ne volim kad sam ogranicena(da gledam anime po zanrovima,etc),tako da redovno pratim ANN,ako neto zavatim okom,procitam plot animea,malo istrazim to detaljnije i to je to.Uglavnom sve.Zavisi od samog animea ^^ I posle,ako je dobar,dobar je,ako nije,droppovacu ga,tako da to uopste nije tesko.I da,crtez meni nije uopste vazan,tako da po tome nikad ne gledam D:


Dylis

Dylis

Leader
Leader
^That. Samo sto ne mogu da gledam nesto sa uzasno uzasnom animacijom XD
Kada sam tek pocela da gledam anime normalno, negde u novembru, isla sam na random anime-e na MALu i jednostavno dodavala u listu sta cu da gledam, tj sta me privuklo [prica [ex: jigoku Shoujo] / likovi [Code Geass] / crtez [durarara!!] / ili, jednostavno recommendation na MALu [kimi ni Todoke: cim sam videla da je preporuka "if U liked YNSH you might like this series, odma stavih u ptw ^^;] Very Happy I volim da cujem preporuke drugih, kao i misljenja o tom animeu pre gledanja.


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Mnogo faktora, mada najvise zavisi od raspolozenja. Ako mi se trenutno gleda komedija, sigurno necu gledati nesto sa tagovima drama i tragedy, isto volim da cujem misljenja drugih o tom naslovu, nekada mi se desi da procitam i po 10-ak recenzija za jedan anime pre nego sto krenem sa gledanjem necega.


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Kao i kod korvina.Zavisi kako sam raspoložen.


Loli

avatar

Administrator
Administrator
I meni od toga zavisi. Very Happy
Ne volim lose crtane animee, al ako su prica i likovi + sve ostalo sto dolazi uz to dobri nemam razlog da droppujem.

Ali ipak, ako je nesto zaista lose uradjeno po pitanju crteza ne gledam. XD


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
^ definishi loshe crtane ?

@Shannon
definishi uzasnu animaciju

ITT:
gledam sve, ne slusham previshe preporuke nit citam ali pravim i pishem ^^
ne volim overrated anime naslove ali pogledam da bi posle pricao kako je overrated
volim abstraktnu animaciju i dobru pricu sa loshim likovima ili obrnuto
sve dok su roboti u anime'u svedeni na minimum poshto imam fobiju od njih .. they gonna kill us all ...
ali pogledam i takve naslove pa hejtujem po njima Razz

znaci ako se sumira zavisi od raspolozenja shta cu i koji anime gledati
ili jednostavno neka nevidljiva sila pocinje da privlaci za odredjeni anime npr. juce sam jednostavno osecao da ocu da gledam Kimi ni Todoke i poceo i ne znam zashto, deluje ok anime ... ali moguce da je overrated ^^


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
ElemenT ::^ definishi loshe crtane ?

@Shannon
definishi uzasnu animaciju
http://myanimelist.net/anime/7024/The_Room Very Happy


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Da ne pisujem naokolo i nasiroko.

1. Crtez- ako je crtez shit, necu gledati ma koliko prica bila dobra
2. Prica- ako je crtez ok, prica je 2. na stavci prioriteta
3. Likovi
4. OST


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
Jovan ::
ElemenT ::^ definishi loshe crtane ?

@Shannon
definishi uzasnu animaciju
http://myanimelist.net/anime/7024/The_Room Very Happy

Short experimental film from 1967 from animator Yoji Kuri

ne znam shta ocekujesh od experimentalnog filma iz '67 ?


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Sve e u prvoj ep naravno, ak me tad ne zainteresuje odma ga droppujem.

Prvo prica, tj uvijek se informisem o radnji.
Onda animacija.
I na kraju likovi.

Takodje ne mog gledat anime koj imaju lose seiyuu-e, mada su takvi animei rijetki.


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Samo cu reci u vezi crteza, jedan od najbolje rangiranih anime naslova na MAL-u i AniDB-u, Legend of the Galactic Heroes ima ne toliko dobar crtez cak i za ono vreme da ne upotrebim neki gori izraz XD. Zato je sve ostalo na nivou, prica i voice actori su neponovljivi, zaista mislim da ni crtez nije toliko bitan ako vam se nesto gleda pruzicete mu priliku Very Happy


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zato nisam ni gledao LOGH, niti planiram. Šta Vas privuče da pogledate neki anime? 3616433288


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
ElemenT ::


ne volim overrated anime naslove ali pogledam da bi posle pricao kako je overrated

Same here . Najcesce zavisi od prosecnog Rejtinga nekog serijala , tj. to je 1. stvar kojom se pozabavim pre nego sto odgledam pomenuti . Mislim , ako vecina kaze da je naslov dobar , ne vidim zasto bih se ja izdvajao . Naravno , ima izuzetaka , ali je to ipak glavni faktor .


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Slažem se sa Enko, dosta zavisi od prve epizode Very Happy


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
^Kod mene je obrnuto.Da sam droppovao anime-e posle prve epke pola naslova iz mojih top 10 ne bi bili tu.


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Prvo obratim pažnju na crtež u kome ne tražim neke tehničke detalje (preciznost, kvalitet animacije..) nego me najviše privlači stil i orginalnost. Ne gledam toliko rejting koliko komentare i utiske drugih ljudi. najbitnija mi je dobra i duboka priča, a u omiljenu vrstu mi spadaju spori, dramatični i depresivni naslovi.


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ElemenT ::
gledam sve
ne volim overrated anime naslove ali pogledam da bi posle pricao kako je overrated

Takodje.

1. Likovi - Dzabe i prica i sve ostalo ako su likovi nezanimljivi.
2. Prica
3. Opening - Mnogo toga sam pogledao zato sto ima dobar opening i uglavnom pojedem govno.

Na crtez/animaciju ne obracam paznju. Da hocu da gledam dobre crteze, ne bih gledao anime vec bih posetio muzej.


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Archer ::Da hocu da gledam dobre crteze, ne bih gledao anime vec bih posetio muzej.
Haha, ovim si me nasmejao good one Very Happy.

Inace jedna "zanimljiva" prica sta se meni desilo. Gundam SEED anime sam zapocinjao 7, 8 puta da gledam, kako to? Pa lepo, svaki put kada sam krenuo da gledam uspavao sam se na polovini prve epizode (true story). Ironicno, taj anime mi je sada u top 10 omiljenih naslova tako da treba dobro promeriti i odmeriti sta je zaista dosadno i dati priliku svakom naslovu bar nekoliko epizoda ako ste se vec uhvatili da gledate to Very Happy.


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
corwin_r ::treba dobro promeriti i odmeriti sta je zaista dosadno i dati priliku svakom naslovu bar nekoliko epizoda ako ste se vec uhvatili da gledate to Very Happy.

That. Uvek pruzam sansu svakom animeu. Da sam bataljivao nakon prve epizode, kao sto to neki ovde rade, propustio bih dosta kvalitetnih naslova, npr. CANAAN, Welcome to the NHK...


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Archer ::Da hocu da gledam dobre crteze, ne bih gledao anime vec bih posetio muzej.

Haha, dobra izvedenica.
Ja imam ovu izreku: "Da hocu dobru pricu bez lepe animacije, citao bih knjigu."

Jovan ::^Kod mene je obrnuto.Da sam droppovao anime-e posle prve epke pola naslova iz mojih top 10 ne bi bili tu.

lol. Agreed. Da sudim po prvih 10 epizoda, dropp bih bio Ergo Proxy, a vala i TTGL koji sad gledam. Šta Vas privuče da pogledate neki anime? 3616433288


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Nisam dropovao ni jednu animeu u pravom smislu te reči. Čak i Naruta gledam sa vremena na vreme. Volim da dam šansu svemu, kolko god se ispostavilo da to nije zaslužilo. Ako sam već počeo da jedem govna, dajte mi i kašiku. Šta Vas privuče da pogledate neki anime? 543999:


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa..opis, ime, opening, ending, voice actor, mangaka. crtez i godina izlaska su manje bitni. mada onost, sto stariji to bolje.
ponekad gledam anime tako sto pritisnem random na bakabt pa skinem taj koji ispadne lol


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Prva epizoda. Animacija nekad. Glasovi, uvek.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions