Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 9]

1Preporučite anime/mangu Empty Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:12


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Jeste li bili nekad au nedoumici sta cete sledece gledati/pratiti? U zavisnosti sta vam se gleda ova tema ce vam pomoci za sta da se opredelite uz savet ostalih clanova Very Happy.

2Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:23


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Dobra ideja za temu.
Ja sam prenatrpan tako da ne znam sta pre da pocnem da gledam.

Ako mozete preporucite mi sta da gledam sa moje plan to watch liste (nakon Gundama & Hanasakeru)

http://myanimelist.net/animelist/TheWarden

3Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:29


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ja imam na svojoj ptw listi 5 puta vise anime-a od moje watched liste. Sad
Zelim da gledam neke manje poznate animee, nisam neki fan Code Geass-a i takvih stvari, nekih popularnijih etc. tako da... Imam puno toga sto ocu da gledam i ne znam sta cu pre.

Inace, ako neko ima predlog, zelim da gledam nesto sto je blagi ecchi, comedy, school, SoL i na takav fazon. Very Happy

4Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:32


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
@Warden
Vidim da ti se Kimi ni Todoke dopao pa mozes recimo Kare Kano, jeste da je nesto stariji naslov ali jako dobar anime. Ili mozes Clannad da pogledas ako si u tom fazonu. Ako ti se gleda nesto sa akcijom Darker than Black ti nije los od stvari koje imas na listi a Aria ti je odlican slice of life, sve zavisi od toga sta ti se gleda u trenutku Very Happy.

5Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:38


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Asuna-san ::Zelim da gledam nesto sto je blagi ecchi, comedy, school, SoL i na takav fazon. Very Happy

http://myanimelist.net/anime/7148/Ladies_versus_Butlers!

@Corwin

His and Her Circumstances it is ! Nakon toga cu najverovatnije gledati DtB Preporučite anime/mangu 543999:
Sankyuu

6Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:41


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Jel ovde ima puno pervy scena? XD
Inace hvala, ov cu gledati, odo da skinem to cudo. Very Happy

7Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:44


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Ima prilicno pervy scena, ako ti se dopada ecchi this is really your cup of tea.

8Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:46


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Asuna-san ::Jel ovde ima puno pervy scena? XD
Inace hvala, ov cu gledati, odo da skinem to cudo. Very Happy

Vise je KissxSis Ova pervy, ako ti to nije bilo problem nece ni ovo.

9Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:46


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Warden ::Dobra ideja za temu.
Ja sam prenatrpan tako da ne znam sta pre da pocnem da gledam.

Ako mozete preporucite mi sta da gledam sa moje plan to watch liste (nakon Gundama & Hanasakeru)

http://myanimelist.net/animelist/TheWarden

Vidim da imas dosta dobrih animea u ptw listi. Ovako:
Ako ti se gleda nesto mindfucking onda uzmi Neon Genesis Evangelion ili Serial Experiments Lain (ovaj drugi je veci mindfuck od prvog).

Ako si pa za akciju i borbe, onda definitivno uzmi Sengoku Basara.

A pak ako ti se gleda neki slice of life, onda definitivno Clannad, obe sezone (po meni najbolji slice of life anime koji sam do sada pogledao).

Over and out.

10Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:47


Loli

avatar

Administrator
Administrator
lol. Kiss x Sis perverzniji od ovoga? Ne bi rekla::

Spojler:

11Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 3:55


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Aquarius ::Serial Experiments

Over and out.

Da, Lain i Haibane Renmei su prioriteti za taj "mindfuck" deo.

Asuna-san ::lol. Kiss x Sis perverzniji od ovoga? Ne bi rekla::

Spojler:

Na slicnom nivou je :|
To jedini anime koji mi zvuci kao tvoj opis.

12Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 4:12


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ne mora biti ecchi. Samo da bude Comedy i SoL :3

13Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 4:22


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
^Air Gear
Comedy , Ecchi... i ima male veze sa skolom .



Poslednji put izmenio PigDestroyer dana Uto 30 Mar 2010 - 4:27, izmenio ukupno 2 puta

14Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 4:24


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Warden ::Dobra ideja za temu.
Ja sam prenatrpan tako da ne znam sta pre da pocnem da gledam.

Ako mozete preporucite mi sta da gledam sa moje plan to watch liste (nakon Gundama & Hanasakeru)

http://myanimelist.net/animelist/TheWarden
O: Pa Baccano! brate! To moras!

Btw, ja sam razmisljal rewatchovat Ichigo Mashimaro i Ouran.
I sad, bih jos neki anime s tim, e koji od sledecih::
Kodomo no Jikan, Kamichuu, Michiko to Hatchin?
Il da dam drugu sansu:: Antique Bakery, Yozakura Quartet?

15Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 6:33


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Aj meni preporucite nesto,ne znam sta da gledam.

16Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 6:36


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Jovan ::Aj meni preporucite nesto,ne znam sta da gledam.

Tengen Toppa Gurren Lagann

17Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 6:40


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@ Jovan:
Seirei no Moribito. You won't regret it.

@ Asuna:
Cujem da je Melancholy of Haruhi Suzumiya dobar naslov. Ja ga ne volim, though, ali mozda ti oces. Very Happy

18Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 10:53


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
EnkoKasumi ::Btw, ja sam razmisljal rewatchovat Ichigo Mashimaro i Ouran.
I sad, bih jos neki anime s tim, e koji od sledecih::
Kodomo no Jikan, Kamichuu, Michiko to Hatchin?
Il da dam drugu sansu:: Antique Bakery, Yozakura Quartet?

Ako ti se dopali Ouran i Perfect Girl Evolution aka Yamato Nadeshiko Shichi Henge, probaj sa Fruits Basket ili La Corda D' Oro, isto su reverse haremi u pitanju. Nesto slicno kao Ichigo Mashimaro bi bio Hidamari Sketch plus radio je isti studio koji i SZS. A Yozakura Quartet... ako ti se nije dopala ideja bolje nadji nesto drugo sto bi gledala posto kasnije samo tone polako...

19Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 30 Mar 2010 - 11:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::
EnkoKasumi ::Btw, ja sam razmisljal rewatchovat Ichigo Mashimaro i Ouran.
I sad, bih jos neki anime s tim, e koji od sledecih::
Kodomo no Jikan, Kamichuu, Michiko to Hatchin?
Il da dam drugu sansu:: Antique Bakery, Yozakura Quartet?

Ako ti se dopali Ouran i Perfect Girl Evolution aka Yamato Nadeshiko Shichi Henge, probaj sa Fruits Basket ili La Corda D' Oro, isto su reverse haremi u pitanju. Nesto slicno kao Ichigo Mashimaro bi bio Hidamari Sketch plus radio je isti studio koji i SZS. A Yozakura Quartet... ako ti se nije dopala ideja bolje nadji nesto drugo sto bi gledala posto kasnije samo tone polako...
Eh, ja rewatchujem Mashimaro i Ouran svejedno.
Fruits Basket gledah, Hidamari Sketch dropovah negdi davno.
Thanks anyway.

E to e razlog sto ja ne volem trazit preporuku od nekog, nikad mi se ne svide ^^;;
Sooo... Ne pripadam ja ovoj temi.

20Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 9:04


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Eh, ja bih neki slajs of lajf, da ne treba mnogo mozga da bi se gledao Very Happy

21Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 9:34


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
Shannon ::Eh, ja bih neki slajs of lajf, da ne treba mnogo mozga da bi se gledao Very Happy

Natsume Yuujinchou 1-2

22Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 11:07


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
ElemenT ::
Shannon ::Eh, ja bih neki slajs of lajf, da ne treba mnogo mozga da bi se gledao Very Happy

Natsume Yuujinchou 1-2

Divan anime.

23Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 11:08


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Alan_vi_Britannia ::
ElemenT ::
Shannon ::Eh, ja bih neki slajs of lajf, da ne treba mnogo mozga da bi se gledao Very Happy

Natsume Yuujinchou 1-2

Divan anime.

Predivan

24Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 11:52


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Slazem se, Natsume je odlican, ako zelis nesto za opustanje to ti je pravi izbor. Sem toga preporucio bih jos i Aria the Animation eventualno posto su to dva savrsena naslova ako si nekada u bedaku :3.

25Preporučite anime/mangu Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 8 Apr 2010 - 21:57


Dylis

Dylis

Leader
Leader
'Kay, onda cem to da gledam Very Happy


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 9]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions