Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 7 od 9]

151Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 10 Jul 2011 - 22:21


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Trazim jedan depresivan (neobavezno), ozbiljan, psiholoski anime. Nesto kao Ergo Proxy.

152Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 10 Jul 2011 - 22:42


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Perfect Blue, cula sam da je dobar, mada nisam gledala. Bolje sacekaj nekog drugog, nisam strucnjak za ove zanrove.

153Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 10 Jul 2011 - 22:59


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Gledao sam, kao i sve filmove koje je rezirao Satoshi Kon. Very Happy
Moze i nesto kao Perfect Blue, volim taj film. Preporučite anime/mangu - Page 7 543999

154Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 0:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::Gledao sam, kao i sve filmove koje je rezirao Satoshi Kon. Very Happy
Moze i nesto kao Perfect Blue, volim taj film. Preporučite anime/mangu - Page 7 543999
Texhnolyze? Bokurano? Haibane Renmei? Svi imaju slicnu atmosferu.

155Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 2:11


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Haibane Renmei sam gledao, mada mi se nije preterano dopao. Imas torent za Texhnolyze, bakabt nema. :/
Jos nesto?

156Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 2:39


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Char's Counterattack, al je za to potreban Gundam 79 i Zeta Lol.
Texnolyze je odlican. Torrent mozes naci kao i za svaki drugi anime na nyaatorrents.

157Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 2:40


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Niea Under 7, nema hardcore mindfuckery ali ima slicnosti sa Haibane Renmei i moze se reci da je psiholoski anime.

158Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 2:48


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Anidb se ne slaze sa tobom, naprotiv kaze da ima slicnosti sa Level E. xD

159Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 3:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::Haibane Renmei sam gledao, mada mi se nije preterano dopao. Imas torent za Texhnolyze, bakabt nema. :/
Jos nesto?
Ovdje imas epizode pojedinacno.
Ja sam skidala sa bakabt torrent, ali vidim da su ga izbrisali.

160Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 4:02


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Sorry, but only users granted special access can read topics in this forum.
Lol? Also torrent

161Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 6:30


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
Sorry, but only users granted special access can read topics in this forum.
Lol? Also torrent
To je kanta. Igor moze da je vidi. Razz

162Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 11 Jul 2011 - 7:57


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Angelus ::^Anidb se ne slaze sa tobom, naprotiv kaze da ima slicnosti sa Level E. xD

Ako ces pre da verujes toj elitistickoj balegi od sajta nego meni onda ok @_@

163Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 5:30


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Hoce li neko biti dobar da mi preporuci neki anime s ove moje liste? ~! - su prioriteti.

Spojler:

164Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 5:31


Rey

Rey

Leader
Leader
FLCL ti nije dugacak mozes njega da pocnes odlican je...

165Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 5:34


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Enko, evo preporuka od mene (tim redom i gledaj).

Paranoia Agent
Shigurui
Gungrave
Ghost Hound
Gilgamesh
xxxHollic
Ghost in the Shell
Scrapped Princess

166Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 7:37


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Tiger & Bunny, iako je vec postavljen u kategoriju prioriteta, ja ti ga prioritetisem jos vise.

167Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 8:27


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Kuragehime obavezno. Anime pokazuje prave Otaku girls a ne one fancy shit lame moe crap Oreimo otaku girls. Otaku je gross ne kawaii.
Cromartie High takodje. Citao sam mangu i definitivno jedna od najboljih komedija koje sam citao.

168Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 8:34


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
xxxHollic
Genshiken
Arakawa Under the Bridge

169Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Pon 18 Jul 2011 - 8:38


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zasto ne mozete svi da mi preporucite isti anime? Sad opet imam novu listu. xD
Anyway, idem prvo s filmovima - Ghost in the Shell prvi na listi, pa cu onda valjda xxxHollic, Tiger&Bunny, dunno... sigurno necu sve ovo odgledati do kraja ljeta, iako mi je to cilj, oh well.

170Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sub 13 Avg 2011 - 8:37


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Jako mi se cita neka mistery manga, detektivska prica ili nesto slicno. ;_; Moze i sa horrorom, tj. pozeljno je. I da crtez bude dobar a ne neki crap. Can anyone help me? :|

171Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sub 13 Avg 2011 - 8:41


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meganekko ::Jako mi se cita neka mistery manga, detektivska prica ili nesto slicno. ;_; Moze i sa horrorom, tj. pozeljno je. I da crtez bude dobar a ne neki crap. Can anyone help me? :|
Bloody Monday definitivno! Prica je solidna, mada na momente previse providna. Ali crtez je zato savrsen.

172Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sub 13 Avg 2011 - 20:27


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Preporucio bih ti Meitantei Conan al ima oko 700chaptera (mozda vise) tako da...ako si hardcore uzmi i citaj to.
Sa Bloody Monday sigurno neces pogresiti. Ne znam kakva je manga ali je drama bila awesome <3

173Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sub 13 Avg 2011 - 21:19


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Onda cu Bloody Monday, a kad ne budem imala šta drugo uzeću i Meitantei. Very Happy Hvala~

174Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 4:25


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Mogla bih i ja nešto da gledam/čitam. Može li neko da mi preporuči nešto što je kraće,nije slice of life i/ili romance,po mogućnosti mystery - ne znam,nije ni bitno,nešto awesome,što bi svakoga zainteresovalo?

Preporučite anime/mangu - Page 7 543999

175Preporučite anime/mangu - Page 7 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 5:52


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
whitepuzzle ::Mogla bih i ja nešto da gledam/čitam. Može li neko da mi preporuči nešto što je kraće,nije slice of life i/ili romance,po mogućnosti mystery - ne znam,nije ni bitno,nešto awesome,što bi svakoga zainteresovalo?

Preporučite anime/mangu - Page 7 543999

Gledala Ano Hana ?


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions