Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Pon 6 Sep 2010 - 4:12


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Kako epizode odmicu tako je anime sve zanimljiviji Very Happy.
Ova 21a epka je mnogo zanimljiva. Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 543999

27Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Pon 6 Sep 2010 - 7:32


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Mislis sa pojavom rivala Very Happy?

28Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Uto 7 Sep 2010 - 1:10


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Oujea, Hinata je bas... retardiran Very Happy. Ona scena dok jede je taako mocna Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 3616433288
Sad cu da slikam i uploadujem. [ako me ne bude mrzleo Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 3616433288]

29Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 30 Sep 2010 - 0:25


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Jep, mrzelo me.
Odgledah juce poslednju epku, ih sta reci. Ocekivan kraj. Very Happy Najbolje je:

Spojler:

Lep anime, preporucujem svima Very Happy.

30Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Pet 1 Okt 2010 - 7:02


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Ne mogu da verujem da ni ovde nisam pisala o.o
Eh, od ovog animea sam počela da gledam shoujo stvari. Iako svi kažu da su ovakve stvari već vidjene (i jesu) ali ja sam jako uživala u njemu. Likovi su simpatični. Misaki mi je bila bezveze u početku ali sam je sa vremenom zgotivila.Usui me je prosto očarao, volim bishounene :3 Kraj je bio jako zanimljiv, bilo je malo drame, i zadnja epizoda je bila *aww*. Crtež i muzika su jako dobri. Ima dosta smešnih i romantičnih scena, i tako XD
Romance/shoujo lovers, you have to watch this!
Moja ocena je 9/10.

PS: Manga još izlazi tako da se nadam sledećoj sezoni :3

31Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Sub 23 Okt 2010 - 11:12


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Upravo zavrsio i prezadovoljan sam animeom. Najzanimljivije je to sto uopste nisam planirao da ga gledam, ali sam poceo jer je imao ocenu vecu od 8 na MAL-u kad je poceo da se emituje (ocekivao sam genericno moe smece), pa rekoh aj da vidim kol'ko je ovo dosadno. Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 3616433288
U pocetku me je mnogo smarao i batalio bih da nije bilo Usuia... Tek od 6-e epizode mi je bio zanimljiv i do kraja je postajao sve bolji i bolji, na kraju cak i odlican. Very Happy Sure, mozda je vec vidjeno i epizode se lako zaborave posto nije svaka povezana, ali je mnogo mnogo zabavan. Very Happy
Spojler:

Sad mi je zao sto se zavrsio... D: Let's hope for a sequel.

32Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 28 Okt 2010 - 1:49


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala sam ceo anime pre neki dan.Zanimljivo je.Ocenila sam sa 9.Nije me razocaralo.Istopila sam se na kraju Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 3616433288
Podseca me na Toradora

33Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 28 Okt 2010 - 1:52


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Pa osim sto ih je radio isti studio (i spadaju u manje-vise isti zanr) nisam primetio neke slicnosti u prici.

34Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 28 Okt 2010 - 2:02


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pa zavrsetak mi je slican.I u oba je glavni lik tsundere itd.Imaju jos neke slicnosti ._.

35Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 28 Okt 2010 - 2:20


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Taiga je extreme, Misaki nije toliko. Sto se tice kraja, mozda ima blage slicnosti, ali u svakom slucaju, oba su se zavrsila na zadovoljavajuc nacin.

36Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Čet 28 Okt 2010 - 2:22


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Da.Misaki mi bolja,kind of.Obe su cewl
Na kraju oba sam htela da placem koliko je bilo slatko ;_;

37Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Ned 28 Avg 2011 - 23:24


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 649698
Jako slatko,smesno i romanticno :3 Lepo su uklopili sve ^^
Takumi je bi savrsen ,Misaki je varirala izmedju iritirajuce i kul XD Bila je...spora, koliko joj je trebalo da shvati da
Spojler:
Kraj je bio bas lep O:
Lepo bi bilo da izadje jos jedna sezona. I want more Usui Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 517711

Edit: Onaj bend je *_*



Poslednji put izmenio Natalija dana Uto 30 Avg 2011 - 2:08, izmenio ukupno 3 puta

38Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Pon 29 Avg 2011 - 0:38


Gost

Anonymous

Gost
Ха, постоји тема Very Happy

Одличан је аниме с тим што је више за уживање при клопању сладоледа него ли што је напаљотка с ласерима ;]

Једноставно, сасвим фина прича и сасвим фини ликови. Усуи је сав сморен, делимично перверзан и понаша се ко да није бог зна како важан, а тетица је најјача када се дере у школи... ништа слађе од њеног побеснелог изгледа.

39Kaichou wa Maid-sama! - Page 2 Empty Re: Kaichou wa Maid-sama! Uto 18 Jun 2013 - 2:47


Štreberka

Štreberka

Senpai
Senpai
Anime razbija, prvo, lagan je za gledanje, ne zamara, a Misaki nije kmekava opšte, što mi se sviđa. Jedino što je Usui kreten na kvadrat.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions