Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Senkou no Night Raid Empty Senkou no Night Raid Sub 10 Apr 2010 - 21:57


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Senkou no Night Raid 15pikk6
The story is set in Shanghai in 1931, when the Imperial Japanese Army has been dispatched to mainland China due to the relatively recent First Sino-Japanese War, Russo-Japanese War, and World War I. In this cosmopolitan city of intrigue, there is a special military spy organization called "Sakurai Kikan" that has since been buried in history.

2Senkou no Night Raid Empty Re: Senkou no Night Raid Uto 18 Maj 2010 - 14:23


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Cudi me kako vise ljudi ne prati ovo posto stvarno nije losa serija a podseca na Darker than Black. Istina, vecina prigovora stizu na racun katastrofalnog izgovora stranog jezika ali ako se ljudi lako naviknu na generalni Engrish koji je inace zastupljen u anime naslovima uopsteno ni ovo nece biti neki problem. Kakva li je samo ta 7. epizoda cim je zabranjena za TV prikazivanje, inace Yukina :3.

3Senkou no Night Raid Empty Re: Senkou no Night Raid Čet 12 Avg 2010 - 11:43


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
batalio na pola prve epizode. nekako mi se nije gledao. gledacu nekad kad budem bio u tom fazonu.

4Senkou no Night Raid Empty Re: Senkou no Night Raid Uto 26 Jul 2011 - 11:29


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceo da gledam. Senkou no Night Raid 543999

Dobar je za sad. Malo me buni to sto:
1) Ima 0 epizodu. o_O
2) Ja imam 14 epizoda skinutih a MAL kaze da ima 13 [Da, 14+0 epizoda. Senkou no Night Raid 3616433288]


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions