Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Senkou no Night Raid taj Sub 10 Apr 2010 - 21:57

Jovan

Akuma
Akuma

The story is set in Shanghai in 1931, when the Imperial Japanese Army has been dispatched to mainland China due to the relatively recent First Sino-Japanese War, Russo-Japanese War, and World War I. In this cosmopolitan city of intrigue, there is a special military spy organization called "Sakurai Kikan" that has since been buried in history.

2 Re: Senkou no Night Raid taj Uto 18 Maj 2010 - 14:23

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Cudi me kako vise ljudi ne prati ovo posto stvarno nije losa serija a podseca na Darker than Black. Istina, vecina prigovora stizu na racun katastrofalnog izgovora stranog jezika ali ako se ljudi lako naviknu na generalni Engrish koji je inace zastupljen u anime naslovima uopsteno ni ovo nece biti neki problem. Kakva li je samo ta 7. epizoda cim je zabranjena za TV prikazivanje, inace Yukina :3.

3 Re: Senkou no Night Raid taj Čet 12 Avg 2010 - 11:43

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
batalio na pola prve epizode. nekako mi se nije gledao. gledacu nekad kad budem bio u tom fazonu.

4 Re: Senkou no Night Raid taj Uto 26 Jul 2011 - 11:29

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceo da gledam.

Dobar je za sad. Malo me buni to sto:
1) Ima 0 epizodu. o_O
2) Ja imam 14 epizoda skinutih a MAL kaze da ima 13 [Da, 14+0 epizoda. ]

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog