Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni slice of life Empty Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 9:54


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nisam neki veliki fan, pa cu mozda reci, minami-ke? ili azumanga daioh. ta dva su mi se verovatno najvise svidjala. a mozda mi se nesto jos vise svidjalo ali se ne mogu setiti.
koji su vasi favoriti?

2Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 9:56


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Nisam fan uopste.. al' eto, Kimi ni Todoke, K-ON! [i to se ubraja?] iii mozda Hyakko.

3Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 10:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nije mi omiljeni zanr al nekad mi najbolje lezi.
Minami-ke [Okawari mi je drazi], Ichigo Mashimaro, Haruhi, Azumanga Daioh, 5cm/sec, Doujin Work, and Chi's Sweet Home is just too cute.

4Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 10:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
i ja bih mogao dodati taj ichigo mashimaro

5Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 10:15


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Umm... Nisam sad neki fan da samo trazim takve naslove ali sam sigurno gledala. Sem toga taman i da nisam htjela to u vecini animea ima kao neki "pod zanr" pa eto sad cu da lupim ali jedino sto mi pada na pamet je Haruhi Very Happy

6Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 13:42


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
Minami-ke...mnogo je zanimljiv..pogotovo odnos izmedju Kane i Chiaci..ako sam dobro napisala..xpp

7Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 12 Avg 2010 - 18:36


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Aria, Gakuen Utopia Manabi Straight, Hidamari Sketch itd., generalno volim zanr ali je bilo par naslova koji su mi delovali oduzeno i/ili dosadno Very Happy.

8Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Pet 13 Avg 2010 - 8:20


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Arisu ルキ ::Minami-ke...mnogo je zanimljiv..pogotovo odnos izmedju Kane i Chiaci..ako sam dobro napisala..xpp
Chiaki.

9Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Pet 13 Avg 2010 - 8:31


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Da dodam i Binbou Shimai Monogatari x33

10Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Pet 13 Avg 2010 - 8:40


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Meganekko loli ::Da dodam i Binbou Shimai Monogatari x33

11Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 21 Jul 2011 - 7:16


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Mislila sam da sam ovde napisala post Very Happy prevarila sam se Omiljeni slice of life 3616433288
Ako je neko fan slice of life-a onda sam to ja, i meni se BUKVALNO svidelo sve od SoL-ova što sam gledala, ali bih Special A, Hansaku Iroha i Binbou izdvojila kao moje favorite. Very Happy

12Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 21 Jul 2011 - 7:26


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Uh, did I even watch that D:
Ano Hana Omiljeni slice of life 543999 K-ON!!
Sad baš gledam, Bakemonogatari nije svrstan u SoL, a meni nekako ima SoL delove. :o

13Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Čet 21 Jul 2011 - 8:00


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Natsume Yuujinchou.

To se ubraja tu, ne?

14Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sub 23 Jul 2011 - 15:33


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Aria, Minami-ke, Binbou Shimai Monogatari, Kimi ni Todoke

15Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Uto 13 Mar 2012 - 5:38


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Honey and Clover, Kaichou wa Maid-sama(valjda se racuna? XD), Special A? Ne znam bas, ne gledam nesto SoL O:

16Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 1:29


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Natalija ::Kaichou wa Maid-sama(valjda se racuna? XD), Special A?

Што се не би рачунали? Omiljeni slice of life 543999

17Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 2:47


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
U Kaichou wa Maid-sama
Spojler:
Zato nisam bila sigurna, mada mi se čini da to nema toliki značaj O:
A u Special A mi je malo nerealističan bio jedan deo, ali opet sto kazeš, anime je Omiljeni slice of life 3616433288

18Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 3:46


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Krajnje je nerealno u mnogim slice of life naslovima to sto devojke npr. nemaju gotovo nikakvog interesovanja za pripadnike suprotnog pola, a kamoli ozbiljniju vezu, ali hej, to je realna depikcija svakodnevnog zivota.

19Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 4:48


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
I Black Lagoon je dosta nerealistican pa je opet slice of life. Razz

20Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 7:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Natalija ::U Kaichou wa Maid-sama
Spojler:

Нема везе, можда се дечко бави паркуоуром. Very Happy

Шта је необично у асексуалности и(ли) фригидности? Very Happy

21Omiljeni slice of life Empty Re: Omiljeni slice of life Sre 14 Mar 2012 - 9:04


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
To sto ne docarava uobicajeno ponasanje aktera tog uzrasta? I da je u pitanju naslov ili dva pa 'ajde, ali u pitanju je marketinski potez autora serija ili mange, u zavisnosti koji je medij u pitanju.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions