Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:25


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 819

Yori and his twin sister Iku used to be very close as children but lately Yori has grown colder toward Iku and is always eager to stay away from her. Iku was confused by Yori's attitude. Actually Yori is in love with Iku and that forbidden love is causing Yori sleepless nights since Yori and Iku are sharing the same room with bunk beds. Yori tried to ease his intense desire for Iku by bedding Iku's best friend. He had even applied to attend a boarding school in another city to take him far away from Iku. Yori lost his resolve to stay quiet about his feelings when Iku started to talk about having a boyfriend and going on dates. Now Yori want to have his little sister and he confessed. Iku loves her big brother and wanted them to stay together, so Iku is willing to anything to keep them together. But Yori wanted to have Iku as a lover, not as a sister loyal to her twin.

AniDB

Type: OVA
Episodes: 1
Status: Finished Airing
Aired: May 18, 2005
Producers: Y.O.U.C
Genres: Romance, Shoujo
Duration: 49 min. per episode
Rating: R+ - Mild Nudity

Fina incest OVA. prica o blizancima (musko i zensko) koji se vole. kako slatko :3
jbg, za sve su krivi roditelji. gde ih pustili da spavaju u istoj sobi XD
mada to nije lose. sto nemam ja sestru koja spava u istoj sobi kao ja Sad
mada, prica donekle nije losa. incest ftw XD

2Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:29


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zasto, o zasto otvori ovu temu. Sigurno najstrasniji anime koji sam odgledala.

3Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:31


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^plasi te incestualni odnos izmedju brata i sestre Very Happy?

4Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:42


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::Zasto, o zasto otvori ovu temu. Sigurno najstrasniji anime koji sam odgledala.
hahahaha just as planned.

pa sta fali animeu? dok je u pitanju fikcija, sve je ok.

5Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:42


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
O: Incest?! 49 minuta?! Link please!

6Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 8:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Here Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 543999
imas i live action u kome glumi matsumoto jun iz ARASHI (glumio u Hana Yori Dango LA, Gokusen LA i Kimi wa Petto LA (cini mi se))

7Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 9:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
;A; bilo kakav, incest ne moze biti u redu. I da plasi me, ja imam mnogo brace [ne rodjene hvala bogu]. D:

8Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 9:35


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ti Sasha nisi normalan. Slazem se sa Enko u potpunosti.

9Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 9:47


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
zasto? zato sto gledam anime koji mi se svidja? slabo gledam OVA-e, ali mi se recimo ova svidjala. mada malo me razocarao. gledao zbog incesta, a prica se svodi na to kako brat ne zeli biti u vezi sa sestrom, pa spava s drugom curom da bi je zaboravio i cak hoce da ide u drugom gradu u skolu :/
to je naravno dobro, ali eto, meni se gledalo nesto kao kiss x sis tad XD

10Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 9:53


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ne zato sto gledas anime koji ti se svidja vec zato sto volis incest a pogotovo ovo sto si napisao:

ZetaZaku :: sto nemam ja sestru koja spava u istoj sobi kao ja Sad
mada, prica donekle nije losa. incest ftw XD

Aj dobro nek gledas ti anime sa incestom, barem nije stvarno al u stvarnosti je bolesno i zabranjeno.

11Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^pa u stvarnost nije cute kao u animeu.nisam siguran ni koliko su gejevi cute curama koje vole shounen ai. mada meni su lezbejke slatke :3
pa sta ako bi sestra spavala u istoj sobi? spavati na odvojenim krevetima nije isto sto i sex lol.
ja volim anime koji ima incest, tako da ako ima incest,onda mi se svidja. retko kad razocara XD

12Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:09


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Omg, taman mislila vole se kao drugarii Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 3616433288 da znam da su blizanci il sta vec. XD
E nista od oviga.
Dovidjenja, dovidjenja.

13Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:18


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ma on to namjerno da me gadi sa incestima XD
ZetaZaku ::
pa sta ako bi sestra spavala u istoj sobi? spavati na odvojenim krevetima nije isto sto i sex lol.

Mislio si ti na nesto drugo kad si rekao da hoces sestru u istoj sobi Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 3616433288

14Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:20


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Duh, zasto svi toliko mrze incest? Meni je bas slatko. Very Happy
Voleo bih da imam rodjenu sestru. D:

15Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:27


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^san svakog muskarca lol. e sad, kako kome. neko bi stariju neko mladju XD
@Anchy
kako li si samo pogodila moj plan XD
da, otvorio sam temu cisto da bih gadio tebe, enko i ostale koji ne vole incest

16Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:44


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::^pa u stvarnost nije cute kao u animeu.nisam siguran ni koliko su gejevi cute curama koje vole shounen ai. mada meni su lezbejke slatke :3
pa sta ako bi sestra spavala u istoj sobi? spavati na odvojenim krevetima nije isto sto i sex lol.
ja volim anime koji ima incest, tako da ako ima incest,onda mi se svidja. retko kad razocara XD
Vecina gej populacije mi je totalno smijesna cak me i nervira u stvarnosti, sto ne znaci da ih ne podrzavam. Dok gej zenske jesu slatke, osim ako imaju viska muskih hormona. Kod nas jedini sladak gej par koji znam su moji frendovi, nisu feminizirani kao vecina.

Incest stvarno ne podnosim al sam odgledala ovaj anime jer sam bila previse radoznala. Jedino sto mi je bilo donekle simpaticno je kraj kada brat odlazi i ne zna kako da se pozdravi sa sestrom pa krene da grli mamu i tatu kako bi i nju mogao [da ne bi bilo sumnjivo].

Ali incest je stvarno krajnje bolestan.

17Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^steta sto cure misle tako o tome. kad smo trebali da glumimo na casu srpskog, ja rekao ae da ivica bude zaljubljen u maricu, a oni, bezi bre s tim incestom, bolesno je :/

nije incest bolestan. Bolesna su deca koja se rode posledicom toga

18Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:53


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
ZetaZaku ::da, otvorio sam temu cisto da bih gadio tebe, enko i ostale koji ne vole incest
pa znam ja to Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 3616433288

EnkoKasumi ::Ali incest je stvarno krajnje bolestan.
Agree.

19Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:56


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator

nije incest bolestan. Bolesna su deca koja se rode posledicom toga

Wow, that's some awesome logic.

20Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 10:58


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Ali tako je. D:
Incest je, inace, kjut. :3

21Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 11:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa jbg, dok koriste kondom, incest je ok XD

22Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 11:09


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Pukne kondom i ili dobiju degenerika ili ubiju fetus. Ne valja rizikovati.

23Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 11:17


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^mani ti crnce Razz

24Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 11:22


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
pa i crnci su ljudi Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 3616433288
mada tamo u africi barem ne kresu sestre... valjda Boku wa Imouto ni Koi wo Suru 3616433288

25Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Empty Re: Boku wa Imouto ni Koi wo Suru Pet 13 Avg 2010 - 11:26


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa gledaj koliko je perverzna i bolesna biblija onda. po bibliji prvo su se pojavili adam i eva, i njihova deca su posle..you know XD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions