Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1D.N.Angel Empty D.N.Angel Pet 13 Avg 2010 - 9:59


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
D.N.Angel 5248

ANN ::Niwa Daisuke is your average teenager, until his fourteenth birthday. He tries to declare his love to the girl of his dreams, but fails. Suddenly, whenever he thinks about this girl he turns into the legendary phantom thief known as Dark Mousy. Daisuke's mother, very much aware of this, makes him turn into Dark and steal valuable works of art for a purpose unknown to Daisuke. As the story unfolds, he learns why, and about his classmate who seems to have the same ability.

AniDB

Type: TV
Episodes: 26
Status: Finished Airing
Aired: Apr 3, 2003 to Sep 25, 2003
Producers: XEBEC, Kadokawa Shoten
Genres: Action, Comedy, Fantasy, Magic, Romance, School
Duration: 23 min. per episode
Rating: PG-13 - Teens 13 or older

Medju prvim animeima koje sam gledao na japanskom i prvi Shoujo koji sam gledao na japanskom. Anime malo podseca na musku verziju Kamikaze Kaito Jeanne. u glavnom liku, Daisuke, se nalazi dusa crnog andjela Dark-a (valjda se nalazi dusa XD) i Daisuke i Dark menjaju telo (yugioh style). i njegov zadatak je da ukrade umetnicka dela.
ponovo ponavljam, OVO je SHOUJO. ne treba ocekivati mnogo akcije (iako je bilo dosta Dark vs Krado fajtova). sto se romance dela tice, glavni lik je zaljubljen u jednu od dveju bliznakinja, i na kraju
Spojler:

2D.N.Angel Empty Re: D.N.Angel Pet 13 Avg 2010 - 10:16


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
joj..odkad sam ja to gledala..jos prosle godine..ok je anime ali mi se ne svidja art..

3D.N.Angel Empty Re: D.N.Angel Ned 15 Avg 2010 - 7:07


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Arisu ルキ ::joj..odkad sam ja to gledala..jos prosle godine..ok je anime ali mi se ne svidja art..
10


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions