Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 4:36

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner

Ai and Yu, after reading their parent's research and after their parents' disappearance, they decided to go on search for them. They ride a strange train to the Inner World in search of their parents and meets up with Lisa in the train and together they begin their journey within the Inner World.

AniDB

Type: TV
Episodes: 25
Status: Finished Airing
Aired: Oct 2, 2001 to Mar 26, 2002
Producers: Gonzo, TV Tokyo, Dentsu Inc.
Genres: Action, Adventure, Fantasy, Sci-Fi, Shounen
Duration: 24 min. per episode
Rating: PG-13 - Teens 13 or older

Prvi anime od jedina dva koja sam droppovao. Pa zasto sam droppovao? ne, nisam zbog ART-a. Tad sam jos bio pocetnik sto se animea tice, i bio sam, OMG FINALFANTASY fap fap fap. ali ja nisam video final fantsy, vec fantasy anime koji ima jako male veze sa final fantasy (chocobo cameo). tako da je anime bio razocarenje zbog imena. ne, ne mislim da je anime fail ili nesto. jedino mi se ne svidja zbog imena. naravno, nisam ocekivao anime verziju neke igre. anime jednostavno mi nije dao taj osecaj kao iz igara. mozda mu nekad budem pruzao sansu. time will tell.

2 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 8:16

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Nebuloza od anime-a, imao sam slicna ocekivanja vezana za atmosferu kao u igrama a bilo je svega par zajednickih stvari summon Bahamut-a, Chocobo i tako jos neke sitnice. Mislim da je najveci problem bio neublicena prica, koncept kao takav nije bio los. Gledao sam ga jako davno pa se ne secam nekih stvari samo znam da sam pomislio na kratko da je Kaze vezan za Vincenta iz FF VII na neki nacin.

3 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 10:29

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
odma droppovala...nesvidja mi se art...a i anime je glup..

4 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 22:06

Dylis

Leader
Leader
^ tebi se stvarno ni u jednom animeu grafika ne svidja... O.o

Inace, ja nisam gledala. Gledao je moj drug iii preporucuje mada ja nisam igru igrala =w= Mozda sledece godine pogledam.

5 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 22:15

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
svidja mi se kuroshitsuji....FF..Vampire Knight..Kaichiou wa maid-sama...Lucky Star i K-on..Minami-ke..(za divno cudo)...Black Rock Shooter..11 eyes..Pandora Hearts..Ouran High School Host club..Sola..itd

btv...ja nisam ni znala da ovo ima igru..xpp

6 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 22:20

Dylis

Leader
Leader
Oic, hvala na objasnjenju XD

7 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 22:31

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
morala sam..xpp

8 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 23:10

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
postoji osoba koja nije cula za final fantasy? o.O
@shannon
pa gledaj anime, za razliku od mene i korwina nista ne ocekujes od njega posto nisi igrala igre. ja ocekivao nesto slicno igrama.

9 Re: Final Fantasy Unlimited taj Sub 14 Avg 2010 - 23:13

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
ne postoji...igrala sam ja onaj Final Fantasy..ali to nije isto kao ovo..msm art je ubistveno drugaciji..xpp

10 Re: Final Fantasy Unlimited taj Ned 15 Avg 2010 - 7:07

AnchyAbyss

Leader
Leader
Arisu ルキ ::odma droppovala...nesvidja mi se art...a i anime je glup..
6

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Naruto | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog