Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Agent Aika taj Uto 17 Avg 2010 - 10:45

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner

A catastrophic earthquake has left Tokyo, and most of the Earth for that matter, under the sea. Aika is a salvager who retrieves various remains from the watery ruins. When Aika accepts the dangerous mission of locating and obtaining the mysterious Lagu, she discovers that she's not the only one after it.

AniDB|MAL

Type: OVA
Episodes: 7
Status: Finished Airing
Aired: Apr 25, 1997 to Apr 25, 1999
Producers: Bandai Visual, Studio Fantasia, Bandai Entertainment
Genres: Action, Adventure, Comedy, Ecchi, Sci-Fi
Duration: 30 min. per episode
Rating: R+ - Mild Nudity

Jedna malo duza OVA (ne kao LOGH tho) koja je ocigledno toliko popularna da je dobila dva nastavka. Oba nastavka su prequel. Retko ko da nije gledao ovu OVA-u, posto je verovatno jedna od najgledanijih. Meni je ovo verovatno prva OVA (ili ovo ili Golden Boy, nisam siguran) koju sam jos na TV-u kao klinac gledao. Moj prvi ecchi naslov nije, posto sam gledao jos Ranma 1/2 pre toga.
Pa znaci prica se odvija Japanu koga je zemljotres dosta ostetio (kao i ostatak Zemlje). Jedina stvar koja mi se nije svidjala je sto se prica zavrsava jos kod 4-5. epizode ako ne i ranije. Ostatak je nekako isforsiran? Glavni negativac mrtav (cool lik, cool ambicija) i sad kao njegove sluskinje se svete Aiki. Ima dosta pantsu (mother of all pantsu anime perhaps?) i kad god padnu likovi uvek mora suknja da se spusti. zasto spusti? pa zato sto im obicno dupe na gore ako se ne varam. Ima cak i malo shoujo ai.

2 Re: Agent Aika taj Sre 18 Avg 2010 - 2:04

Gourry

Senpai
Senpai
hej mama ja gledam ecchi anime

bt2:

i ako volim ecchi stvari ovo me nije baš privuklo (nisam ni celu prvu epku odgledao). ali recimo meni se svideo Najica Dengeki Sakusen, rađeno na isti kalup osim što ovde nema "suve golotinje" kao u navedenom naslovu.

ali pošto se Aika R16 i Zero dešavaju pre prvo ću to da pogledam

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte besplatan blog