Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Princess Minerva Empty Princess Minerva Uto 17 Avg 2010 - 13:19


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Princess Minerva 20236l

Princess Minerva enters a tournament that offers the winner a fortune. But when her bodyguard gets kidnapped by an evil sorceress, things really start to heat up.

AniDB|MAL

Type: OVA
Episodes: 1
Status: Finished Airing
Aired: May 1, 1995
Producers: Group TAC
Genres: Adventure, Comedy, Fantasy, Parody
Duration: 45 min. per episode
Rating: PG-13 - Teens 13 or older

Malopre odgledao. Nije losa OVA. Animacija je kvalitetna, crtez je dobar, voice acting, muzika, al nesto fali. Dobra prica? Da. Minerva trazi neke telohranitelje i odrzao se turnir. I taman krene turnir al ga prekinu na pola posto kidnapovana jedna. Krecu da je spase, pojave se dve od cetiri bodyguarda neke ribe koja zeli da ubije(?) minervu iz nekih razloga. sta je sa ostalim telohraniteljima? zasto zeli da je ubije ili sta vec? zasto je otisla posle one eksplozije? sta je onaj deda mislio? E pa to necemo saznati. barem dok ne citamo mangu ako je ovo adapcija mange uopste. Ima i malo ecchija, tj pokazu sise Minervine sise kad se kupa. Eh, oldschool ecchi, kako je to lepo bilo.

2Princess Minerva Empty Re: Princess Minerva Uto 17 Avg 2010 - 14:57


Akai

Akai

Akuma
Akuma
ustvari po meni je dosta losha OVA XD
( tu mislim na zavrshnicu >.> )

a koliko sam trazio izgleda da nema manga...

3Princess Minerva Empty Re: Princess Minerva Sre 18 Avg 2010 - 0:15


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa meni se jedino prica nije svidjala. narocito kraj koji je Wtfwhystopfighting? I onaj cica rekao nesto sto pokazuje da ce biti nastavka. sad ako nije po mangi onda je po noveli? ni na AniDB ne pise. mada sta ocekivati od OVA. ne mogu celu pricu ubaciti u jednu epizodu. Mada barem je 45min


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions