Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji studio volite/mrzite? Empty Koji studio volite/mrzite? Pet 26 Nov 2010 - 2:54


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Moj omiljeni je definitivno Sunrise. Sledeci bi bio Toei i na kraju Gainax.
Captain Obvious bi rekao da ne volim Kyoani i SHAFT (s tim sto prvi failuje dok drugi ima dosta dobrih naslova, samo mi se njihov nacin rada ne svidja toliko). Naravno, tu je i Gonzo. Naravno, iz dna srca mrzim Visual Key, mada oni rade na novelama, ne znam kolika je njihova umesanost u animeima.

2Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Pet 26 Nov 2010 - 3:13


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Key nije anime studio, ako mislis na likove koji su stvorili Clannad vn.
Inace, na prvom mestu mi je Production I.G., zatim SHAFT i mozda jos Madhouse.

Ne volim Bones, zato sto svaki, ali apsolutno svaki anime koji sam gledao od njih su na jedan ili drugi nacin zasrali ili pak ne iskoriste potencijal price.
I naravno, DEEN.

3Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Pet 26 Nov 2010 - 3:17


Rey

Rey

Leader
Leader
GONZO, Bones volim.
Mnogo ne volim.

4Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Pet 26 Nov 2010 - 3:19


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
@archer pa znam. a i napisah da rade na novelama. Slazem se za Bones, onaj prvi FMA su recimo usrali (kreativnost na nivou), mada eto, ovaj novi im dobro ispao i veran je mangi. al ce sve to da useru ovim najavljenim filmom..

5Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 27 Nov 2010 - 2:43


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Shaft, Aniplex, Studio Ghibli, Studio 4°c, i naravno ufotable <3
I Type-moon koji rade na novelama, ali eto, morala sam da pomenem.

A koje ne volim... nemam pojma.

6Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 27 Nov 2010 - 5:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Volim:: Aniplex, Square Enix, Madhouse, Nitro+...

7Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 4 Dec 2010 - 5:18


Goku

Goku

Leader
Leader
Volim Ghibli Very Happy

8Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 4 Dec 2010 - 9:34


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Madhouse najvise volim. Very Happy

9Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 4 Dec 2010 - 9:42


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
volim gainax a ne volim genco

10Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 4 Dec 2010 - 10:22


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Manglobe, Madhouse, Bones, Studio 4°c..

11Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 9 Jul 2011 - 0:35


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Ja to uopće ne pratim. Dok god mi se sviđa anime nije bitno koji je studio. XD

12Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 9 Jul 2011 - 1:22


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
I heart Studio Ghibli i Shaft. :3 Ne mrzim ni jedan.

13Koji studio volite/mrzite? Empty Re: Koji studio volite/mrzite? Sub 9 Jul 2011 - 1:27


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Promena favorita, fapam na Sunrise, Shaft, Brain Base, Bones i Toei (Toei suckuje al ima te Dragon Balle i Precure)
Ne volim bas Gonzo, Studio DEEN jos vise ne volim, i na kraju Kyoani uopste ne volim posto su naslovi obicno previse Moe Moe DUMB. Nemam nista protiv moe sa zanrom, ali just moe? Nichijou, K-On!! (K-on prvi mi se dopada), Lucky Star, sve to moj organizam ne moze da podnese. Prvi nije smesan, drugi privlaci ljude necim sto nema a treci je just..for ronery fat otaku scum od 30god na dalje.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions