Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Casshern Sins Empty Casshern Sins Sre 6 Jul 2011 - 10:20


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
Casshern Sins 17274
Casshern glavni lik je lijep i besmrtan i predstavlja smrt u svijetu ljudi i robota koji je porusen ratom i umire. Luna koja je glavni 'antiheroj' predstavlja zivot i ona daje vjecni zivot ljudima i robotima koji zatraze od nje. E sad Casshern koji putuje svijetom nailazi na ljude i robote koji umiru ali su imali ambicije i snove koje su ostvarili koje za njih predstvaljaju zar zivota, ali isto tako srece i one kojima je Luna podarila vjecni zivot koji zive zivot kao seriju dogadjaja bez ikakvog zara i smisla, kraj necu da spoilujem... ali glavno pitanje ovog Anime-a je da li je smrt potrebna da bi se zivjelo ? Casshern Sins 579678

2Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Sre 6 Jul 2011 - 11:39


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zainteresovao me je zbog odlicne animacije i glasovne glume. Al bih radije da odgledam prvo Casshan originalni, pa onda ovaj. Znaci za par god Very Happy

3Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Sre 6 Jul 2011 - 12:01


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Imam u planu, budem gledao u buducnosti. Casshern Sins 543999

4Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Pon 22 Avg 2011 - 10:51


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Muzevan i filozofski anime, u svakom smislu tih reci. Definitivno ne za pickice. @_@ Kad svet propadne i kada muskarac izgubi sve i pocne da trazi samog sebe... Casshern je o tome. @_@
On ne jede, ne sere, ne pisa, samo zeli da upozna samog sebe i kroz epizode nam prikazuje ljudske mane i njihovu ceznju za najmanjom tackicom svetlosti i njihovu (ne)izgubljenu nadu. @_@ Jezio sam se gledajuci i nekoliko puta sam bio na ivici suza koliko je epski.
Crtez je tako jednostavan, a tako divan, muzika i glasovna gluma odlicni. Pred kraj treba malo mucnuti glavom i to je to. @_@

5Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Pon 22 Avg 2011 - 11:17


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Angelus ::Muzevan i filozofski anime, u svakom smislu tih reci. Definitivno ne za pickice. @_@ Kad svet propadne i kada muskarac izgubi sve i pocne da trazi samog sebe... Casshern je o tome. @_@
On ne jede, ne sere, ne pisa, samo zeli da upozna samog sebe i kroz epizode nam prikazuje ljudske mane i njihovu ceznju za najmanjom tackicom svetlosti i njihovu (ne)izgubljenu nadu. @_@ Jezio sam se gledajuci i nekoliko puta sam bio na ivici suza koliko je epski.
Crtez je tako jednostavan, a tako divan, muzika i glasovna gluma odlicni. Pred kraj treba malo mucnuti glavom i to je to. @_@
@_@ Must watch this.

6Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Pon 22 Avg 2011 - 20:38


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Angelus ::Muzevan i filozofski anime, u svakom smislu tih reci. Definitivno ne za pickice. @_@ Kad svet propadne i kada muskarac izgubi sve i pocne da trazi samog sebe... Casshern je o tome. @_@
On ne jede, ne sere, ne pisa, samo zeli da upozna samog sebe i kroz epizode nam prikazuje ljudske mane i njihovu ceznju za najmanjom tackicom svetlosti i njihovu (ne)izgubljenu nadu. @_@ Jezio sam se gledajuci i nekoliko puta sam bio na ivici suza koliko je epski.
Crtez je tako jednostavan, a tako divan, muzika i glasovna gluma odlicni. Pred kraj treba malo mucnuti glavom i to je to. @_@

Hardcore @_@, tr00

7Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 3:09


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Bolji je original. :3

8Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 3:54


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^A nisi nijedan gledao?

9Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 4:22


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Original je uvek bolji. Pogledao sam ep originala, a sto se Sins tice, video sam deo kod Korwina.

10Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 4:52


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Persona 3 je bolja od Persone 3 FES.
Kanon je bolji od Kanon 2006.
FMA iz 2003. je bolji od FMA:B.
U pravu si, slazem se.

11Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 4:59


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Um..Persona 3 FES nije remake, vec upgrade koji sadrzi novi mod. Prica u The Journey nije pipnuta.
FMA original je manga. Manga je bolja od jednog i drugog.
Kanon je novela. Novela je bolja od animea.

12Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 23 Avg 2011 - 5:06


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Prvi Kanon jeste bolji od remake-a iz 2006. Naravno, Kyoani fanbase se nece sloziti sa ovime zato sto im je uguu lep dizajn likova u novijoj verziji. Jednostavno prica je manje razvucena i konciznija od ove u 2006, dizajn je stvar ukusa mada lagao bih kada bih rekao da je ovaj u starijem bolji @_@.

13Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Čet 1 Dec 2011 - 0:30


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceh ovo, gledao sam sinoc 1. epizodu. Malo me ispretumbala prva epizoda, onako me pogubila, but its okay.
Samo mi je lol kako izgovaraju njegovo ime "Kashan". rofl

14Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 13 Dec 2011 - 6:25


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Currently na 4.epizodi i ovo blago smara... Malo vise. :t

15Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 13 Dec 2011 - 7:52


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Sto? Mnogo mi se svidja crtez i planiram da gledam skoro tako da, reci. @_@

16Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 13 Dec 2011 - 8:36


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Well, smara me.

Sa filozofsko/psiholoske tacke gledista, cista 10tka. Anime se vrti o osnovnom pitanju svakog zivog bica, a to je "Ko sam ja ustvari?". I tu mu skidam kapu.

Ali sa strane osobe koja zeli da prekrati vreme [za mene je anime zabava, ne vid zivota], smara.

Kao kad citas Tolstoja. Odlicni psiholoski i moralni romani, ali te zivog pojedu dok ne zavrsis.

Naravno, ja sam gledao samo 4 epizode. Mozda se menja kasnije, who knows. Casshern Sins 543999

EDIT:
Sto se tice artworka, ni tu nisam previse amazed. Da, svakako je artwork [i animacija] prilicno neat, lepo je... ali fale detalji. Svaki setting je isti, u nekoj pustinji ili neko kamenje, likovi su blurry [moguce da je pravljeno za manji screen od mog though].

Anyway, nemoj da se zajebes kao ja. Previse sam ocekivao, pa sam udario glavom o tlo. Ne ocekuj nista i svidece ti se. Ocekuj masterpiece i... well, remains to be seen.

17Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 13 Dec 2011 - 8:52


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Na neki nacin i jesam ocekivala masterpiece al' oh well... Casshern Sins 3616433288

18Casshern Sins Empty Re: Casshern Sins Uto 13 Dec 2011 - 11:19


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Meni je Casshern Sins jedan od omiljenih anime naslova, da ne bi kucao tl;dr postove kopiracu utiske sa drugog mesta:

Pocevsi od animacije, koja je veoma dobra i dobro je umiksovan neki old school feel sa novim tipom animacije i to sve jako lepo izgleda pogotovo ako gledate u malo kvalitetnijem video izdanju. Prica je na prvi pogled jako originalna i na pocetku imamo Cassherna koji je klasican antagonista, lik koji je doveo svet na rub propasti i tu krece prica gde on krece svetom da bi pronasao sebe i svoj put. Na svom putu on dobija po meni jako jako dobar character development iako ima svojih emo momenata Very Happy. Kako tece prica, saznaje se se malo po malo zasto, gde i kako mada moram naglasiti da iako je kraj animea jako dobar, kraj ostavlja neke stvari nedorecenima i mogli su mozda malo bolje pojasniti neke stvari oko dogadjaja koji su se zbili u proslosti no dobro. Muzika je fanstasticna, iako mi se opening i endinzi nisu svideli nesto preterano bile su tu par pesme koje su mi se jako dopale u delovale mi prilicno uklopljeno sa atmosferom. Opet me zacudjuje kako je ovaj anime uspeo da mi zaokupi paznju uzimajuci u obzir da se radnja odvija u pejzazima koji su krajnje dosadni i ima malo likova ali to sve govori u prilog koliko je ovaj anime zaista dobar Very Happy. 5/5 od mene.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions