Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ikoku Meiro no Croisée Empty Ikoku Meiro no Croisée Pet 8 Jul 2011 - 1:28


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ikoku Meiro no Croisée 29031l

Zanr: Slice of life

The story takes place in the second half of the 19th century, as Japanese culture gains popularity in the West. A young Japanese girl, Yune, accompanies a French traveller, Oscar, on his journey back to France, and offers to help at the family's ironwork shop in Paris. Oscar's nephew and shop-owner Claude reluctantly accepts to take care of Yune, and we learn how those two, who have so little in common, get to understand each other and live together in the Paris of the 1800s.

Iznenadjujuce solidan pocetak. Radnja je smestena u Parizu u 19. veku. Od "starijih" animea podseca na Spice & Wolf i Ariu. U nekim trenucima mogu se videti znamenitosti Pariza koje odlicno izgledaju. Dizajn likova je ok, nista nevidjeno. Glavni lik lici na onog iz Break Blade-a. Very Happy Cini mi se da Japancima jako dobro lezi francuski. Govore ga u nekim trenucima i zvuci kao francuski, a ne kao neki tamo franpanski. Very Happy
U svakom slucaju, gledace se za opustanje na nedeljnoj bazi.

2Ikoku Meiro no Croisée Empty Re: Ikoku Meiro no Croisée Pet 8 Jul 2011 - 5:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Za razliku od engrisha, "frapanski" im odlicno ide. o: A cini mi se da je ovaj narrator isti kao onaj iz Gankustuou-a gdje isto ima gomila francuskom.
Anyway, svidja mi se anime. Mala lolika je slatka i crtez mi lezi, podsjeca na Gosick. One figure od metala izgledaju mnogo lijepo. A i dobra je promjena vidjeti neku drugu setting u SoL animeu pored tipicnog srednjskolskog.

3Ikoku Meiro no Croisée Empty Re: Ikoku Meiro no Croisée Pet 8 Jul 2011 - 5:57


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Probaj jedan od ona dva koja sam naveo ako si zainteresovana za jos takvih SoL-ova. Razz

4Ikoku Meiro no Croisée Empty Re: Ikoku Meiro no Croisée Pet 8 Jul 2011 - 6:10


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Yune je cute, da sam Japanac dobio bih nosebleed jedno 30 puta u toku prve epizode @_@. Satelight posle AriJe opet uspesno jurisa na SoL tron po svemu sudeci, doduse nedostajalo je malo na atmosferi ali ima vremena za poboljsanje.

5Ikoku Meiro no Croisée Empty Re: Ikoku Meiro no Croisée Pet 8 Jul 2011 - 23:43


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Počeh i ja, anime je divan a Yune je preslatka! >w< Nadam se da će i ostale epizode biti ovakve Very Happy
I Francuski, woah ^^


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions