Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

26 Re: Fate/Zero taj Sub 8 Okt 2011 - 11:05

Чика Толе

Moderator
Moderator
Одгледао другу. Коментар: СУГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!

Цастер и мастер су психопате, биће морбидно гледати их. Very Happy Рајдер и Вејвер су ми још готивнији, а Арчер је много кул.
Spojler:
Питам се да ли је стварно Есесин мртав, пошто рат почиње тек у следећој епизоди.

Завршна шпица је боља од уводне. Razz

27 Re: Fate/Zero taj Sub 8 Okt 2011 - 19:40

Oneko

Dreamer
Dreamer
Omoshiroi, omoshiroi, omoshiroiiiii

Waver & Alex = <3

28 Re: Fate/Zero taj Sub 8 Okt 2011 - 21:13

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceh i ja sinoc, i jutros odgledah drugu epizodu.

Evo neki sum mojih dosadasnjih misljenja:
1. epizoda: Pretty cool. Cak mi se i svidelo sto nisu odmah skocili u akciju i krljanje i klanje itd. Waver je kul, 99% ce mi Waver-Rider biti omiljeni duo [Rider mi vec jeste omiljeni lik lol]. Sto se ostatka tice, Emiya me malo iritira, ali malo za sad. Nadam se da nije kao Shirou, pun neke idiotske prazne ideologije, but we'll see. Pored toga... hm... Matou su idioti, kao sto su bili i u FSN, Loli Rin je cute, ali pobogu, ima 3 godine i ponasa se kao najveca bitch na svetu. Grow up.

2. epizoda: O boze kako je Illyasviel uzasno annoying kopile. Plus je ona retard [ma nisam je voleo ni u FSN], plus njen VA ima toliko neki pistav i krestav glas, totalno sam se iznervirao tokom njene scene, koja je trajala pola minuta. x_x
Assasin je kul. Rider je amejzing. Caster & Uryuu ce biti zanimljivi.

29 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 0:55

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
"I'm Ryuunosuke Uryu. Currently unemployed. My hobby is murder." lol? E to je lik za kojeg cu da navijam da prvi odapne.

Znala sam da ce Waver biti dobar. Mada nisam vise ogorcena zbog novog Ridera, simpatican je. Ipak smeta mi sto je Saber jedini zenski Servant. Kirei ima seksi seiyuu-a, ostaje mi favorit iako je gad. Gilgamesh je tako savrseno arogantan. <3

Animacija je divna. @__@

30 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 1:14

Ryo

Akuma
Akuma
EnkoKasumi ::"I'm Ryuunosuke Uryu. Currently unemployed. My hobby is murder."
And stabbing.

Moj novi najdrazi lik <3

31 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 2:59

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
;w; Kako ti se moze svidjati psihopata koji ubija klince?

32 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 3:42

Ryo

Akuma
Akuma
Kako ti se NE moze svidjati psihopata koji ubija klince?! :O Jednostavno mi je zanimljiv za gledanje :3
Doduse, nije on ubio klinca, nego Caster, but I get your point..

33 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 3:42

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Uryuu je kralj. <3

A je li to u Fate novelama tradicija da Caster ima Mastera ubicu, or what? Mislim, bilo je tako i u FSN....

34 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 4:45

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ryo ::Kako ti se NE moze svidjati psihopata koji ubija klince?!

Ne svidja mi se zato sto je psihopata i zato sto ubija klince. Hello? Jesam li ja jedina normalna na ovom forumu? @__@

Well, whatever, nadam se da je
Spojler:
Assassin jos medju zivima
iako je ruzan, moram priznati da je bilo pretty awesome kad je infiltrirao Tohsaka rezideniciju, tj dok nije sreo Gilgamesha.

35 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 5:01

Ryo

Akuma
Akuma
Spojler:
Zar Assasin nema vise 'Persona'? Tj. 4? Stvarno je bio awesome... ne zelim da onako brzo nestane..

EnkoKasumi ::Ne svidja mi se zato sto je psihopata i zato sto ubija klince. Hello? Jesam li ja jedina normalna na ovom forumu? @__@
I know I'm not, ne znam za ostale :3

36 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 5:43

Чика Толе

Moderator
Moderator
Eнко и нормално у истој реченици? Некако ми то не иде заједно...

Мислим да нису рекли оно за Есесина... Видећемо.

37 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 5:49

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@ Ryo:
Spojler:
To za Assasin-a je trebala biti tajna, pa da ljudi budu WOW kad otkriju. >_>

38 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 5:53

Natalija

Tenshi
Tenshi
Angelus ::
Spojler:
Питам се да ли је стварно Есесин мртав, пошто рат почиње тек у следећој епизоди.
^To XD

AlanViBritannia ::
Evo neki sum mojih dosadasnjih misljenja:
2. epizoda: O boze kako je Illyasviel uzasno annoying kopile. Plus je ona retard [ma nisam je voleo ni u FSN], plus njen VA ima toliko neki pistav i krestav glas, totalno sam se iznervirao tokom njene scene, koja je trajala pola minuta. x_x
Meni je slatka :3

EnkoKasumi ::"I'm Ryuunosuke Uryu. Currently unemployed. My hobby is murder." lol? E to je lik za kojeg cu da navijam da prvi odapne.
I on i njegov Servant -w- Bas su mi odvratni obojica -w-

39 Re: Fate/Zero taj Ned 9 Okt 2011 - 7:54

Ryo

Akuma
Akuma
AlanViBritannia ::@ Ryo:
Spojler:
To za Assasin-a je trebala biti tajna, pa da ljudi budu WOW kad otkriju. >_>

Oh.

Natalija ::
I on i njegov Servant -w- Bas su mi odvratni obojica -w-
Hahaha, ne znam sta je sa vama.. bas su awesome bili..

40 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 6:59

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Nisam toliko upoznat tim Fate univerzumom i shit, ali, tehnicki...Assassin iz F/SN je prizvan jos u ratu iz Zero? Cini mi se da on nije imao zivog mastera ili sta vec. Tako da tehnicki nije mrtav?

Od likova su mi trenutno gotivni Rider i Caster x Uryuu. Waver je previse onaj tip "Ja sam p****** i niko me ne ceni. Imam moc, sad me cenite svi!" Lici na Tetsuo iz Akire. Razlog zbog kog i nisam voleo Akiru. Uryuu je ono, iskren tip. Voli da ubija i to mu je. A Caster je...troll. Slobodan si. *dete trci ka izlazu - - - gets eat or whatever* EPIC. Iskreno, nadam se da nece prvi da izgube, posto su bas taj tip koji prvi izgine. Ako prvi izginu onda ce ovo biti genericna prica >.>

41 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 8:32

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
A ne, to si pomesao sa Gilgameshom, koji je Archer class. On je bio prizvan u F0 ali se pojavio i u FSN, jer je preziveo to vreme svo.
A Assassin u FSN je bio servant od Castera iz FSN. Znaci servant je imao servanta. x_x

42 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 8:42

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Nisam ja nista pomesao. Znam to za Gilgamesha. Nego cinilo mi se da je i Assassin tako nesto bio. Cinilo mi se kao da je rekao da je dugo cekao tamo kod hrama or something. Drugim recima, Kirei i Gilgamesh prezive samo. Znaci i Assassin gine Very Happy

43 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 8:50

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
....
Rekao je da je dugo stajao i cekao jer su Saber i Shiro bili previse glupi da brzo shvate da je Caster na brdu. u_u Ne da je cekao 10 godina novi Grail war, lmao.

Wait and see. But know one thing. Real assassin never dies.

44 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 8:59

Ryo

Akuma
Akuma
Zar F/Z nije trebao imati 24/25 epizoda?
Zasto su skratili na 13? :O

45 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 9:08

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Imace dvije sezone valjda?

46 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 9:13

Ryo

Akuma
Akuma
:/

Zasto nisu mogli sve staviti u jednu sezonu?! :S

47 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 9:18

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Zato sto su potrosili budzet na prvu epizodu? Iako je epizoda bila slideshow, opet je trajala 45min. Trebali su lepo dve epizode da spoje i to je to. Ovako ce sad biti dva puta po 13ep.

48 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 9:23

Ryo

Akuma
Akuma
Steta.
Ali, ajde isplatice se cekati i na drugu sezonu..

49 Re: Fate/Zero taj Pon 10 Okt 2011 - 9:32

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pauza ce biti kratka, cisto da nakupe pare od prodaje BD/DVD. Verovatno ce dve sezone biti pauza pa ce sledece zimske sezone poceti. A mozda i ranije na jesen.

50 Re: Fate/Zero taj Sub 15 Okt 2011 - 6:46

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Treca epizoda izasla.

Pomalo sam zbunjena. U kakvoj vezi su Kiritsugu i Ilyasviel? Jel on njoj otac, il sta? Berserker se nije jos pojavio, il sam ja nesto propustila?
Anyway, knight Saber je win. I lol, Rider hoce da napadne Klintona. Samo bih voljela da se Kirei vise pojavljuje, ovako samo 5 min po epizodi muti nesto s Assassinom i crkvom i onda na njega zaborave. Lancer je hot. T3T

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte besplatan blog