Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anime iz detinjstva Empty Anime iz detinjstva Pon 19 Sep 2011 - 7:09


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uglavnom, svi koji sad gledaju anime su i kao klinci gledali. Kakvi su bili vasi poceci? Koji su vasi highlighti?

Pre svega, nesto sta bar 90% ima zajednicko su Dragon Ball, Pokemon, Digimon i Yu-Gi-Oh!. Pored tih se ostali vec razlikuju od osobe do osobe. Recimo, pored ovih naslova, kao klinac sam gledao:

Zorro, Petar Pan, Alfred Quack, Pinocchio, Calimero, Tanoshii Moomin Ikka, Ranma 1/2, Detective Conan, Aika (prvi ecchi), Golden Boy, X TV, Gits (par ep), Gantz (jednu ep uvatio, bilo prekasno), Noir, Najica, Dr. Slump, Power Stone, Monster Rancher, Inu Yasha, Precure, Sailor Moon, Ojamajo Doremi, Captain Tsubasa, One Piece, Naruto, Heidi, Wedding Peach, Kickers, Hellsing i koju ep Mila Superstar. Cak sam i prvi hentai gledao na TV-u kao klinac, i to Dragon Knight 4-ever.

Uglavnom, fino detinjstvo sam imao. Nisam bas svaki anime nabrojao, gledao sam vise, ovo su cisto oni naslovi kojih sam se setio sad. Jedino steta sto se nisam ranije rodio, posto sam propustio remek delo poput Lady Oscar, ili naslove poput La Seine no Hoshi, Ai Shite Knight, Akage no Anne, Cat's Eye i slicne.

Krajem osnovne skole sam poceo i "aktivno" da pratim anime. Prvo je Korwin krenuo razmenom pa sam prekopirao od njega dok kasnije nisam uzeo ADSL tokom srednje. Skidalo se animea, rezalo se. Danas se pitam, cemu to? I onako vise necu gledati taj lowquality avi, kad vec postoji DVD-rip pola tih naslova. Al dobro, tad je internet bio od 512kbita/s. Trebalo mi je bas mnogo vremena da skinem DragonBallxDragonBallZxDragonBallGT, oko 350mb po epizodi. I naravno, rezanje. No to nema veze sa detinjstvom vise, to bilo pre 3-4god lol.

I tako, koji su animei vaseg detinjstva?

2Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Pon 19 Sep 2011 - 7:24


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Joooj nostalgija <3
Pre svega Yu-Gi-Oh, sastavni deo celog mog detinjstva, sedela sam i svakog dana cekala Jugija na TV-u, zanemarujuci sve ostalo lol. Obozavala sam ga. OVA PESMAAAAA! Obelezila moje anime iskustvo haha. Onda su dosli Pokemoniiiiiii! I njih sam obozavala. Punila sam sve albume za slicice i popunila ih kad bi sledeci vec izasao. Pratila sam ih svuda gde sam nasla na TV-u, ja sam uhvatila na 3 kanala i urnisala roditelje pustajuci u 6 ujutru (vikendom) pesmu TREBA DA SKUPIS SVEEEEEEEEEEEE. XD Ondaaa, Mjau Mackice lol, njih sam cak i glumila u vrticu sa jos 3 drugarice, ja sam bila ona roza naravno. XD

To je bilo dok sam bila bas mladja, a onda je to bio Naruto.
Sve u svemu, sve koje sam gledala kao mala mogu ponovo, jer me vracaju par godina unazad i uvek se setim lepih stvari Very Happy

3Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Pon 19 Sep 2011 - 7:28


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Iz tog perioda prvo mi padnu na pamet ova dva:

https://www.youtube.com/watch?v=nqJSf4t8JkY
https://www.youtube.com/watch?v=awxKPdqLHGE


4Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Pon 19 Sep 2011 - 8:58


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
YGO, Pokemon, Digimon, One Piece, Inu Yasha, Dragon Ball, Naruto, Sailor Moon i jos neki koji su bili na RTL II u to vrijeme...

5Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Pon 19 Sep 2011 - 9:02


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pokemoni, Digimoni, Yu-Gi-Oh~, Vandread, Dragonball, Sailor Moon, Mew Mew Power, Shaman King i takoc...

6Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Čet 10 Nov 2011 - 5:28


Gost

Anonymous

Gost




http://video.google.com/videoplay?docid=-8704790173215648057

И тако то... :]

Гоку је дошао малчице касније...

Волтрон ме није толико одушевио колико ме је одушевио Saber Rider... Very Happy

7Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Čet 10 Nov 2011 - 7:39


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Necu da pominjem Alfreda Kvaka i Pcelicu Maju, to je lol da uvrstim u svoje "anime pocetke".

E sad.
Prvi anime koji sam pogledao bio je Sailor Moon na Hrvatskoj Nova TV. Pored Sailor Moon, tu su, naravno, Digimoni, Pokemoni, Dragon's Balls, Yu-Gi-Oh!, Beyblade. Kao i Zentrix [Kineski anime] i Hamos, zelena kocija [Korejski anime].

Sto se secam sad. Ima ih jos, bilo je dosta pustano na KanalD, Happy TV i RTSu u to vreme.

Anime koji me je uvukao u ceo anime svet je Naruto. Prvi anime koji sam skinuo sa neta da gledam [izuzev Naruta] je Death Note.

8Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Čet 10 Nov 2011 - 8:42


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
I kod mene je slicna situacija kao kod vecine vas. Pocela sam sa Dragon Ball-om, YuGiOh-om, Beyblade-om, Pokemonima i Digimonima. I naravno prije toga sam gledala Mumijeve, Alfreda Kvaka, Kalimera i Pcelicu Maju. Ali ni za sta od ovoga nisam znala da je anime. Bili su mi crtaci kao i svaki drugi.

Prvi anime za koji sam znala da je anime mi je Monster Princess, dobila sam DVD za rodjendan od nekih frendova pred kraj osnovne. Poslije toga sam uhvatila Naruta na Jetixu i opet dobila Mononoke-hime od profesorke. Onda sam krenula citati mange, Love Hina i Death Note, sto me je dovelo do Death Note animea koji sam odgledala 3 puta prije nego sam presla na Elfen Lied. Ergo Proxy sam droppovala tad i nastavila sa Azumangom Daioh. I onda se ne sjecam, samo sam ih redjala jedan za drugim, navukla sam se.

Sada, kad pomislim na rano djetinjstvo, sjetim se:



I prvi anime lik u kojeg sam se zatelebala je bio Seto Kaiba, ah. <3 Anime iz detinjstva 3616433288

9Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Čet 10 Nov 2011 - 8:45


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Moj prvi anime crush bila je Sora iz Digimona [master od one roze ptice].

Ja mislim da se zvala Sora. @_@

10Anime iz detinjstva Empty Re: Anime iz detinjstva Uto 14 Feb 2012 - 14:45


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
mslm da je moj prvi anime bio Zmajeva jajca... ovaj, pardon Zmajeve kugle, ili što smo mi zvali Goku... Anime iz detinjstva 3616433288
Sjećam se da smo svi to gledali zajedno... jer je bilo taman u vrijeme kad moji piju kafu.. pa onda i oni sjednu i gledaju... Anime iz detinjstva 3616433288
I sjećam se da mi je bio pomalo smiješan japanski tad (don't judge, tad sam bila baš mala)...

onda Pokemoni... to je bilo neizostavno... čak smo i snimali na VHS kasete... (imam 15 kaseta, i na svakoj otprilike 8-9 ep... Anime iz detinjstva 3616433288)

pa Digimoni.... :3
AlanViBritannia ::Moj prvi anime crush bila je Sora iz Digimona [master od one roze ptice].
Ja mislim da se zvala Sora. @_@
jeste sora...
a sad kad spominješ, mo prvi anime crush je bio jamato iz digimona... xDD


dobro, kasnije je tu bio i Yu-Gi-Oh... ali tad sam bila veća...
e da, sjećam se i onog... kako se ono zove... Anime iz detinjstva 918138 ... mslm da je nešto kao bey blade... ma ono gdje imaju one zvkove xDD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions