Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tiger & Bunny Empty Tiger & Bunny Pet 13 Jan 2012 - 5:43


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Tiger & Bunny 29466

Sternbild City is home to people called "Next," who use their special abilities to protect the people as superheroes. These heroes solve cases and save lives so they can wear sponsor logos or acquire "hero points." Their activities are documented on the popular program "Hero TV," which picks the "King of Heroes" in a yearly ranking. The veteran hero Wild Tiger has always preferred to work alone, but now he's been assigned the rookie Barnaby Brooks Jr., who has a different perspective on being a superhero.

Жанрови: акција, мистерија, комедија
Бр. епизода: 25

Много ми се допао. Серија је инспирисана западњачким идејама. Почетак је епизодичан и прати хероје који се боре против терориста. Од 6. епизоде прича почиње да се развија и од почетног ривалства између хероја граде се пријатељства и поверење. Делује хомоеротично, али то је више због фанова женског пола. Цртеж и дизајн ликова ми се допао, али то не могу да кажем за анимацију костима појединих хероја. Користили су CGI и покрети (мушких) хероја не делују течно. Као да се опиру кретању. Код женских хероја нема тога (ни CGI-а(а можда нисам обратио пажњу због Карине)). Али све остало је лепо, град изгледа лепо и живописно.
Препоручујем, ако готивите америчке хероје (Спајдермен, Бетмен итд.) или ако вам се једноставно гледа акциони аниме.

2Tiger & Bunny Empty Re: Tiger & Bunny Pet 13 Jan 2012 - 9:47


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Taiga ando Bani. Secam se kako sam gledao ovo dok su drugi pricali kako je/ce biti shit najveci. In your face haters, in your face.

Taiga je moj husbando.

3Tiger & Bunny Empty Re: Tiger & Bunny Pet 13 Jan 2012 - 10:46


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
У почетку је мало напоран због свог "старомодног" начина размишљања, али свидело ми се како су Tiger & Bunny утицали један на другог и како се развија њихово партнерство.
Слободно узми Таигу, али колико знам нико још није узео Blue Rose, хехе.

Tiger & Bunny Tumblr_lk72n8ly911qzgh25o1_400

Spojler:

4Tiger & Bunny Empty Re: Tiger & Bunny Pet 13 Jan 2012 - 13:57


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Nisi jedini. Very Happy

5Tiger & Bunny Empty Re: Tiger & Bunny Pet 13 Jan 2012 - 22:53


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
... Well, ja nisam bas pristalica KotetsuxKarina, iz prostog razloga sto on ima oko 45, a ona oko 16. But oh well, u Japanu je to normalno.

6Tiger & Bunny Empty Re: Tiger & Bunny Čet 19 Jan 2012 - 4:33


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
What's with this anime? Poludio me je. Krene sa zaraznom, neozbiljnom akcijom i gomilom komedije, da bi se posle ispostavilo da je svaki lik koliko-toliko tragican? D:
Spojler:
Ne zamjeram mu to, ali ipak sam samo htjela zabavnu komediju, a ne nista dublje/teze.

Sto se tice animacije/crteza, izgleda savrseno. Grad u kojem se odvija radnja je mnogo lijepo dizajniran. I likovi takodje, iako imaju smijesne superherojske kostime. Dobro, negativci su krajnje smijesni, narocito Jack, previse sareni.

Vecina likova mi se svidja. Pocela sam gledati zbog BL hintova izmedju Kotetsu-a i Barnaby-a, ali su mi se i ostali dopali, osim Blue Rose, ona mi je jedina bila neupecatljiva i isprana. Najdrazi mi je Yuri Petrov, iako se ne slazem s njegovom idejom pravde, ipak mogu da ga razumijem. Zao mi je sto se nije vise pojavljivao.

Kotetsu je jednostavno cute. <3


8/10, ipak nisam pristalica DC/Marvel/superhero fora, pa mu ne mogu dati vise.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions