Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Feb 2010 - 7:33


Akane

Akane

Leader
Leader
Slazem se sa Nihilus-om, Rey-em i Aquarius-om.

Kome se svidja, blago vama. Za mene je ovo bio potpuni promasaj.

52Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Feb 2010 - 7:38


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja ne pokusavam vama nametnut moje misljenje, msm bas me zabolje kakve anime vole neki tamo lijevi likovi.
Fino rekoh "ukusi nam se mnog razlikuju", ne kontam vas, niti zelim.

53Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Feb 2010 - 7:41


Akane

Akane

Leader
Leader
Verujem da je isto i sa nase strane.

54Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Feb 2010 - 8:20


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Pa ako est, kaj se onda obazirete ne moj komentar, a vec ste ranije rekli svoje misljenje.

55Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Feb 2010 - 9:41


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Pusti ih.Nama se EL svidja i ostajemo pri tome. I ja sam isto rekla da su ukusi razliciti. :3

56Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 17 Feb 2010 - 8:23


Marionette

Marionette

Leader
Leader
whitepuzzle ::Pusti ih.Nama se EL svidja i ostajemo pri tome. I ja sam isto rekla da su ukusi razliciti. :3
my queen :swatkisa:

57Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Čet 18 Feb 2010 - 12:09


Rey

Rey

Leader
Leader
Elfen Lied - Page 3 F573fd86

58Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Pet 19 Feb 2010 - 0:08


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Rey ::Elfen Lied - Page 3 F573fd86
strava :Bojana:
gde si to nabavio?daso,pod hitno postavljaj to za smajli... O.O...

59Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Pet 19 Feb 2010 - 4:50


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
meni je EL extra ~* Lucy killuje i nju zabole, =D samo shteta shto Yuku kuchku nije ubila ;P

60Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Pet 19 Feb 2010 - 5:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
:O Yuuka e tak dobra D:

61Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Uto 16 Mar 2010 - 8:15


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Nisam gledao, ni ne nameravam.
Ali sam procitao mangu.
Nista posebno.
Dao bih 3/10 , ali zbog mnogo krvi 5/10 .

62Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sub 20 Mar 2010 - 14:04


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Blood, gore, violence, cute characters... wait, what? Jos pre pojave Higurashi fransize ovaj anime je nudio gledaocima ove elemente, meni je bio solidan, bezveze mi je nekako bio odnos izmedju likova s' ozbirom kakvu su proslost imali i kraj je onako prilicno upecatljiv. Jedan od anime-a kojim verovatno vecina ljudi zapocnu svoju "anime karijeru". Sumnjam da bi mi se dopao isto kada bih ga sada reprizirao though Very Happy.

63Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Ned 28 Mar 2010 - 10:16


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
anime nije nishta spec ..
jedino shto mi se svidelo u istoj je deshavanje shto je bilo negde na sredini anime-a ..
mislim da je to bilo 6-7-8 epz ili tako neshto pocetak i kraj anime je prilicno losh ..
bolje da su se drzali harem-a i ecchi stvari sa malo komedije u njima ... ali ne .. no dobro ..
ako anime sadrzi mnogo kolicina krvi .. to ne znaci da je dobar .. barem ne meni ..
special takodje nije nishta spec ...

64Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Pon 29 Mar 2010 - 22:04


Ana_Hatake

Ana_Hatake

Tenshi
Tenshi
veoma je bolestan anime , nista specijalno ima stalno klanja i puno krvi

65Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Pet 25 Jun 2010 - 1:22


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Ja to bas volim Very Happy
Anime je extra uradjen
8/10
Lucy je naj

66Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Ned 27 Jun 2010 - 3:01


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
gledam 4 epizode već godinu dana.toliko je dosadno O:

67Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 5:43


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
E ovako.
Napokon odgledah ovaj anime. Anime nije nista specijalno a nije ni toliko los koliko ga neki pljuju.
Animacija i crtezi su sasvim prosjecni. A ona pjesma u OP nije losa.
Sto se tice price mislim da je problem ovog animea sto ne zna sta zeli da bude. Na pocetku Lucy ide gola i nemilosrdno ubija sve ispred sebe a poslije, pred kraj vidimo neke njene mekse strane. Trebali su da stave da Lucy nemilosrdno ubija sve zivo do kraja (a ne da preskace neke likove) ili da se stalno bori sa svom zlom stranom. Likovi nisu razvijeni i ima nesto sto me najvise nerviralo. Tj. neki likovi cine dosta glupe i ne shvatljive poteze. Al eto zadnja epizoda nije bila nesto ali je bila bolja od ostalih. Mislim da je to presudilo da dam ocjenu vise. Dala sam 7 mada sam mislila 6 da dam. Inace da vas ne buni ja rijetko dajem ispod 5 ocjene (skoro nikad). I onaj kraj sa nekim tuznim scenama je odlucio da dam visu ocjenu.

68Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 8:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa kao vecini, tako je i meni ovaj medju prvim animeima koje sam gledao na japanskom (tj ne na tv-u). pa, sta reci, anime je solidan. nije ni crap ni awesome. prica nije ni stigla da se razvije, jer je anime zavrsen bas kad je trebao zanimljiv deo da krene. mada ono, manga i anime su dve razlicite stvari. anime retko kad ispadne dobar kao manga. a i epizode su problem, zato i ne volim toliko anime ispod 13ep. kad prate mangu, tesko je da smeste celu pricu, pa dobijemo nesto polovicno.
ona yuka? ili kako se zvala je malo smarala. nemam nista protiv incesta, ali takav ljubomoran tip me nekako nervira. sad me podseti na onu iz 11eyes, koja otide u k zbog ljubomore ili sta vec.
jedino je bzvz sto su prekinuli na pola, posto dosta toga nije objasnjeno. ali jbg.
anime je uglavnom za one koji zele malo nasilja i ecchija. za one koji traze ozbiljan anime, pa bolje bi bilo da preskoce, ili bar citaju mangu EL.

69Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 8:54


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
^ mene ona njegova sestra (Yuka) izbija. Meni se gadi taj incest ali sam primjetila da se pojavljuje u dosta animea. Sem toga ona je ljubomorna k*cka i zato je najvise ne volim. Steta sto je nije Lucy ubila. Umjesto sto je ubila onu njegovu malu sestru bolje da je ubila Yuku.
Ogledacu ja i Special, valjda ce mi prica biti malo jasnija.

70Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 9:13


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^nece sigurno od specijala. specijal je valjda neki crap koji nema veze sa pricom.
awww sto ne volis incest? nista nije lepse od sexa izmedju brata i sestre Elfen Lied - Page 3 543999

71Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 9:19


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Bljaaaak. Ja ne volim ni incest, ni pedere ni lezbejke. Odvratno.

72Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 9:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Uh, da, incest, mnogo strasnije od otkidanja nogu i ruku.
Ipak, EL mi je bio zanimljiv anime, racunajuci da je treci koji sam odgledala.

73Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 10:10


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Uh, da, incest, mnogo strasnije od otkidanja nogu i ruku.
Jeste Elfen Lied - Page 3 3616433288

74Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 11:28


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
awww sto ne volis incest? nista nije lepse od sexa izmedju brata i sestre Elfen Lied - Page 3 543999

OMFG! Konacno se neko slaze sa mnom po ovom pitanju! Incest FTW! Elfen Lied - Page 3 517711

75Elfen Lied - Page 3 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 11:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^um..zasto bi nekom smetao incest? dok je fikcija, niko nije povredjen. a i u RL ne bi bilo lose Elfen Lied - Page 3 543999
mada iskreno, ovde mi se i nije toliko svidjao. u kiss x sis, i love my little sister i angel sanctuary je bar bilo bolje. mada dobro, i navedenim je incest i glavni fokus. ovde je vise naked chick kills people.
ja sam gledao par nasilnih animea pre ovog na tv-u tako da sam bio spreman tad kad sam gledao (note: ipak sam bio "pocetnik", naviknut na shonen). mogu da predpostavim kako je drugim koju taman pocinju da gledaju anime. vide, aww cute. OMG WHAT HAPPENED! Very Happy
mislim sta je kidanje nogu i ruku, u gantz je to mnogo gore, a ja sam bas gledao gantz na tv pre ovoga. jedino sam se nekako molio da ne umre ona mala XD idc if men die, but please, no girls!
no, ne obracajte paznju na mene. ja sam samo smoreni lik on the internets koji nema sta da radi


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions