Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 14 Mar 2010 - 4:20


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Jako zanimljiv anime. Pocetak je pomalo smoran dok se ne udje u stos. Ali nakon toga awsomnes pocinje gradacijski da se povecava da bi na kraju bio odlican anime. Preporuka.
Licna ocena 8/10. Rekoh pocetak je pomalo dosadan.

27CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Sub 20 Mar 2010 - 15:48


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Ili se dopadne coveku ili ne, meni je bio ok naslov samo sto su pri kraju smorili sa shoujo ai aluzijama izmedju Canaan i Marie koja ni sama nije znala sta ce sa sobom na kraju... Dopao mi se OP a Alphard je definitivno zanimljiv karakter, iako se meni nije preterano dopala. Preporuka za one koji vole girls with guns naslove (Noir, Madlax, El Cazador de la Bruja i sl) i eventualno zele da pogledaju ovo zbog Type Moon character dizajna.

28CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 21 Mar 2010 - 2:10


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Upravo gledam ovaj, i za sad mi je ok. Mada, ako je kraj takav kao sto drugar corwin kaze, promenicu misljenje. >w<

29CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 21 Mar 2010 - 2:46


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Kraj se moze opisati kao splet dogadjaja ( ocekivano ) i produbljivanja odnosa izmedju Marie i Canaan . Nije da se **** i zvalave , naprotiv , samo jedna drugoj nalaze nesto sto ih vezuje , i kao sto rekoh , splet okolnosti ih zblizava .

30CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 21 Mar 2010 - 3:03


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Niko nije ni ocekivao da izmedju njih bude seksa ili nesto ali mindset razmisljanja koji Maria pokaze pri kraju je barem meni delovao bzv. Mada sam kraj kako su zavrsili i nije bio los, prica se nastavlja Canaan nastavlja da radi ono sto je radila do sada. Also, bilo mi je zao Hako :/

31CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 21 Mar 2010 - 4:01


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Da , to mogu da potvrdim , sam sklop Mariinih misli i postupaka je njen karakter odveo sa zeljenje linije , koja je bila podesena na pocetku . Sucks . Mada , kao sto si i sam rekao , kraj kao kraj , poenta i zavrsetak , dobro je odradjen , uzet je i opisan samo mali isecak njihovih zivota , a njihov zivot kasnije ide istim tokom .

32CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Pon 22 Mar 2010 - 11:19


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavrsih. Pa ajd, i nije bilo toliko pateticno. Ocekivao sam da ce da zive srecno do kraja zivota, blah, blah, blah, al nisu. Rastavljeni su svi.
Anyway, favs: Mino-san <3 i Hakkoo. Pored njih Alphard i Yun-Yun. Very Happy

9/10

33CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Pon 22 Mar 2010 - 22:19


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Hehe Yun-Yun.Nema sta nije stavila u brus Very Happy

34CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Uto 23 Mar 2010 - 6:33


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pocinjem sa ovim, izgleda zanimljivo^^

35CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Uto 13 Jul 2010 - 9:12


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Canaan je awesome.
Maria sucks =.=
Fave likovi:Canaan,Alphard i Yun Yun CANAAN - Page 2 3616433288
Priča mi je awesome :3

36CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Uto 13 Jul 2010 - 11:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Whee seme zenske~ Posle Black Lagoon je must watch~

37CANAAN - Page 2 Empty Re: CANAAN Ned 15 Avg 2010 - 12:29


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nisam gledao, ali deluje zanimljivo. mozda nekad kad mi se bude gledala akcija. i lol za prvi post. mnogo nam znaci japanski sajt za info


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions