Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 6]

26Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 11:27


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Paradise Kiss nisam gledao, a ni pricness princess (ali gotivim Trap anime Very Happy). Za Haruhi se nikako ne slazhem da je losha. Ali ta serija je uradjena na fazonu "il' je volish, il' je mrzish" tako da, yeah postoje mnogo ljudi koji ne vole Haruhi. Shanu sam pogledao zato shto su ga mnogi preporuchivali onima kojima se dopao F/SN. Meni je ok, ali ni priblizno dobar kao F/SN.

27Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 11:31


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
I nemoj gledati Paradise Kiss ni PP XD A sto se tice trap-anime-a , smatram da je sva ta zamisao jako nastrana, jeste da se japanci vole igrati ljudskim umom, mada mislim da bi tu trebali imati granicu kao i neke loli anime. Ovo za Haruhi si dobro rekao. Sto se tice Shane, prvo moe-je, sto je valjda pojelo dushu novih animea jer ima previshe freakova koji se pale na to, drugo ne kompletna je i anima je totalni fetish tsundere girl, koji nishta nam ne isprica, a smatram da ima i dobar crtez i animaciju.

28Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 11:42


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Moe Moe! Stvarno preteruju sa tim. Shana ce sledece godine dobiti trecu sezonu i tu bi definitivno trebali da stave tachku (nadam se). Tsundere likovi su mi ok dok ne otvore usta. Very Happy Mada, ima i Tsundere likusha koje mi se dopadaju i kad pochnu da prichaju.

29Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 12:12


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Pa da, ima i te kako dobrih Tsundere likova(u mislima se odvrce poduza lista.....)

30Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 13:39


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Archer ::^Ehm, odgledao si like 5-6 epizoda (ako si uopshte i pogledao, a ti kazhesh da jesi Very Happy) tako da nemoj mnogo da pametujesh. Wink

Ne, ustvari bilo je to oko 20 epizoda. Ah, anyway, svako ima svoje misljenje, ne? Za mene je One Piece toliki shit da je Shitpuden zlatan.

31Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 16 Nov 2009 - 12:37


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
pokemoni

32Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 23 Dec 2009 - 3:25


Rey

Rey

Leader
Leader
Shitppuuden. Stvarno je los. Ne znam kako neko to uopste i moze da gleda.

33Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 23 Dec 2009 - 4:35


Goku

Goku

Leader
Leader
Naruto.
A Inace ne znam sto ste svi napali One Piece,i da jeste Anime crtez i kako mozete d ga poredite sa Nakurtom majke vam mile?
Sta je tu slicno...A i duhovitije OP 300 puta.......

34Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 23 Dec 2009 - 7:06


Minato

Minato

Leader
Leader
Pokemon

35Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 23 Dec 2009 - 7:07


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Minato ::Pokemon

36Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 28 Dec 2009 - 7:47


..::Halloween Anime::..

..::Halloween Anime::..

Tenshi
Tenshi
Pokemoni...hate,hate...

37Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 28 Dec 2009 - 7:48


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Jesi li svesna da ti je ovo 4. post? isto to si rekla 4 PUTA!

38Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Pon 28 Dec 2009 - 7:51


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zasto svi seru po pokemonima? :[

39Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 29 Dec 2009 - 0:00


..::Halloween Anime::..

..::Halloween Anime::..

Tenshi
Tenshi
Pa vidis...jesi li ih gledala???Vidi ih kakvi su ko striptizete...

40Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 29 Dec 2009 - 1:28


Dylis

Dylis

Leader
Leader
IdiJote, on je muško.

Pokemonima niš ne fali. To je kodomo, za predškolski uzrast, i sasvim je dobar za decu. Gori je Shitppuden. XD

41Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 29 Dec 2009 - 1:40


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Shannon ::IdiJote, on je muško.

Otkud znas...

Ima i gorih od shiTppuudena (citaj: Lucky Star).

42Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 29 Dec 2009 - 1:42


..::Halloween Anime::..

..::Halloween Anime::..

Tenshi
Tenshi
Mani ga...

43Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 29 Dec 2009 - 6:01


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ti bi mogla popit' jos jednu opomenu, znas.

44Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 2 Jan 2010 - 23:39


Minato

Minato

Leader
Leader
Shannon ::IdiJote, on je muško.

Pokemonima niš ne fali. To je kodomo, za predškolski uzrast, i sasvim je dobar za decu. Gori je Shitppuden. XD

Shippuuden je sto puta bolji od tamo nekih Pokemon koji su namenjeni za decu mladje od jedne godine!!!

45Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 0:03


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pokemoni su tebi glupi, mojoj sestri od 6 godina nisu.

46Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 0:31


Minato

Minato

Leader
Leader
Pa dobro. Evo dobro je za decu koja još nisu završila četvrti razred osnovne škole. Jel ovako bolje?

47Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 0:41


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pokemoni jednostavno nisu za starije. To ne znači da su loši.

48Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 2:05


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Pokemoni su vrlo poucni. Uce te da se trebas boriti za prijateljstvo, i da cete zajedno biti najjaci.
Samo je razlika u tome ko je otpisao anime kao ******, i ko je spreman da pogleda pravu vrednost Animea pre otpisivanja.

49Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 2:15


Onoki

Onoki

Senpai
Senpai
Najgori anime po meni je vampire knight.

Inace ne mogu da verujem da nekim ljudim najgori anime naruto.Ne kazem ja da je naruto zlatan ali siguran sam da ima mnogo gorih animea od naruta.a posebno zato sto je taj anime veoma popularan i gledan u svetu.Ista prica i za pokemone.

50Najgori anime ikada.... - Page 2 Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 3 Jan 2010 - 2:18


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Alane, tako je. Naravno da će ljudi koji su gledali naruta i Pokemone glasati za Pokemone.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions