Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 11 Okt 2009 - 8:21


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Koji je po vama najružniji deo u nekom animeu?

2Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 12 Okt 2009 - 1:49


Circus Diabolique

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
Pa owako...
1-Naruto.....za sad kad je Haku ubijena i kad je Zabuza goworio...ono dok je lezao do nje...
2-Death note-L smrt...i werowali ili ne,zamalo da zaplacem kada je Light zatwarao oci....(u stw,malo sam i plakala....DX)

3Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 12 Okt 2009 - 7:30


Marionette

Marionette

Leader
Leader
naruto-isto to za Haku...i Gaarino detinjstvo...
death note-L umire... ,Mello dobija oziljak( Crying or Very sad )

4Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 21 Okt 2009 - 5:40


Akane

Akane

Leader
Leader
Naruto - Gaarina smrt (za sada)
Death Note - L-ova smrt.

5Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 25 Okt 2009 - 9:49


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
Lova smrt u death noteu nisam dosla k sebi 5 dana Crying or Very sad

6Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 25 Okt 2009 - 20:37


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gaarina smrt..nosila sam crninu dok nije vaskrso....

7Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sub 31 Okt 2009 - 10:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Najtuzhniji trenutak je definitivno u 17-oj epizodi Clannad After Story-a... Ovo shto sam prochitao iznad je meni smeshno u odnosu na ono shto se desilo u Clannadu.

8Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sub 31 Okt 2009 - 13:36


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Dear Lord, Haku je jebeno musko!

Inace @ tema:
Seirei no Moribito- Poslednja epizoda
Death Note- Lightova smrt
Shigofumi- 6. epizoda, o decaku kojeg su napadali u skoli

9Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 1 Nov 2009 - 2:51


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Meni je bilo tužno kad je Haku umirala... Nekako mi je bilo sve kao tiho, podsećalo me na smrt. XDDD

10Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 1 Nov 2009 - 3:10


Goku

Goku

Leader
Leader
An.Sa, ::Pa owako...
1-Naruto.....za sad kad je Haku ubijena i kad je Zabuza goworio...ono dok je lezao do nje...
2-Death note-L smrt...i werowali ili ne,zamalo da zaplacem kada je Light zatwarao oci....(u stw,malo sam i plakala....DX)


ahahahahaha pa ja sam uzivao u sceni kada je Light rikno,samo sto nisam poceo da igram i skacem.
ovo u narutu je manje vise

a meni bio najtuzniji kraj Digimona 1. sezone hehehee

11Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 1 Nov 2009 - 6:00


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Naravno zavisi od tacke gledista. Kad je L padao sa stolice pola sata, ja sam rekao "Idi u picku materinu, padni vec."

12Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 1 Nov 2009 - 6:27


Akane

Akane

Leader
Leader
Daša ::Meni je bilo tužno kad je Haku umirala... Nekako mi je bilo sve kao tiho, podsećalo me na smrt. XDDD
Haku je musko. :lol?:

13Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Ned 1 Nov 2009 - 6:29


Goku

Goku

Leader
Leader
Alan_vi_Britannia ::Naravno zavisi od tacke gledista. Kad je L padao sa stolice pola sata, ja sam rekao "Idi u picku materinu, padni vec."

da...to su stavili kao radi uzbudljivosti i da docaraju infarkt...hehehe
a meni je baro kako su odradili Raitovu smrt,ali ipak mi nije bila tuzna

14Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Uto 3 Nov 2009 - 22:26


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
ICHIGO POSTAJE POLU ISPIJENI

15Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 4 Nov 2009 - 6:43


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Daša ::najružniji

jer na kraju najtužniji ili najružniji? XD
ont, osma epizoda u elfen lied dok su ubijali psa od nyuu mi je bila provokativna, teška i tužna.

16Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 5 Nov 2009 - 8:10


Endzi ^^

Endzi ^^

Akuma
Akuma
Alan_vi_Britannia ::Naravno zavisi od tacke gledista. Kad je L padao sa stolice pola sata, ja sam rekao "Idi u picku materinu, padni vec."

A ti ces me ubiti na kraju...xDDD salim se (zbog hakua i ovoga)
@tema kada je u fimu L umro,
i ja sam skakala kad je Ryuuk ubio lighta u filmu...^^ a da kada je rukia trebala da umre pa je byakya dosao i popricao sa njom o njenoj sestri....a da na pocetku nekog naruta ono kada se jednoj prividja kako Naruto umire od nekog cudovista (shipuden) tada sam bila zaljubljena u njega pa sam plakala....a ond sam svatila da je to prividjenje i da nije crko Najtužniji deo iz nekog anime-a 3616433288

17Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 5 Nov 2009 - 9:36


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Suzakuovo emoisanje koje je samo pogorshavalo Lelouchov plan. Jako me je nervirao taj lik, mada je bio i payback XD

18Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 16 Nov 2009 - 12:43


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
death note-kada l umire,plakala sam,:'(

19Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 16 Nov 2009 - 19:49


Endzi ^^

Endzi ^^

Akuma
Akuma
naruto the best 4ever ::death note-kada l umire,plakala sam,:'(

Znam, i ja sam plakala....onda kada byakya prica rukiji o njenoj sestri i kad Ichogo gleda kako mu je ubijena majka....ima jos ali nmg sad...

20Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Uto 17 Nov 2009 - 0:18


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
bleach_fanatic13 ::
naruto the best 4ever ::death note-kada l umire,plakala sam,:'(

Znam, i ja sam plakala....onda kada byakya prica rukiji o njenoj sestri i kad Ichogo gleda kako mu je ubijena majka....ima jos ali nmg sad...

da i to je tuzno

21Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 30 Nov 2009 - 5:49


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Prvo sto mi u ovom trenutku pada na pamet , a da je jebeno uticalo na moj mozak , jeste Rolo-ova smrt ( Code Geass R2 ) , kada je uzastopce koristio Geass i na kraju otego papke .

22Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 30 Nov 2009 - 8:14


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
u fullmetal alchemist
kada alphonso i edward gube svoju majku i pokucavajuci da je vrate alphonso gubi telo a edward ruku i nogu.....

23Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 30 Nov 2009 - 9:12


Marionette

Marionette

Leader
Leader
to je tuzno....
ja imam gomilu takvih scena u svojoj glavi...
najnovija:poslednja ep. school days

24Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 30 Nov 2009 - 10:04


Aske

Aske

Akuma
Akuma
ma ja plačem na svaku epizodu ef - a tale of memories Najtužniji deo iz nekog anime-a 3616433288

25Najtužniji deo iz nekog anime-a Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Uto 8 Dec 2009 - 7:42


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
ja plačem kad mi riknu omiljeni likovi Sad


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions