Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Pet 29 Jan 2010 - 12:44


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Anime se zavrsio posle borbe sa level 4, nakon sto su otkrili Kristalni tip innocence-a.

27D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Pet 29 Jan 2010 - 13:18


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Chapter 150 i neki, cini mi se.

28D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sub 30 Jan 2010 - 4:46


anwen

anwen

Senpai
Senpai
:OO ohh,pa dosta su stigli.
svaka cast.

29D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Ned 7 Feb 2010 - 0:06


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Hm,anime serijal e pure win,yes.
Ali mislim da je manga bolja.
Bolje su nacrtani likovi & so.
Da,pa anime je na hold-u,jer su u ravni sa mangom.
Pa cekaju da manga malo "protekne",samo da se ne bi anime i manga poklapali.
On topic:Anime e pure win,again,da dodam.

30D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Ned 21 Mar 2010 - 7:46


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
DGM sam pogledao nakon sto sam procitao nekih 170-180 chaptera mange (ne preterano dalje od broja chaptera koliko sada ima) i resio da vidim kako izgleda anime. Svakako jedan od boljih shounen naslova i slazem se sa whitepuzzle da je manga bolja, za ljude koji su citali mangu primete se i odredjene cenzure u odnosu na mangu ali moralo se sta je tu je...

Od likova su mi najupecatljiviji Allen i Kanda dok nisam bio bas neki fal Lenalee... Sada se ceka da se nakupi dovoljan broj chaptera mange pa da eventualno razmisle o nastavku ali od kada manga krenula da izlazi na mesecnoj bazi umesto na nedeljnoj...

31D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Ned 21 Mar 2010 - 7:49


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Da, autorka ( cini mi se da je zensko ), bila nesto bolesna, pa je manga dugo bila na hiatusu.Al dobro, ako bude nastavak, yay, ako ne, opet yay.

32D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Ned 21 Mar 2010 - 7:55


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Yup zensko je, Hoshino Katsura nego nisam rekao "autorka" posto mi to deluje malo nepotrebno dodavanje roda, barem meni zvanja tipa Doktor, Profesor i sl ne treba dodeljivati specijalne titule posto to ispadne kao polna diskriminacija Razz. Inace za nju se govorilo svasta, od toga da je smrtno bolesna (zbog neke plucne bolesti) i sta ti ja znam da bi se na kraju ispostavilo da je imala pauzu zato sto je slomila zglob na ruci. Srecom sada opet crta ali ko ce cekati ceo mesec na jedan chapter mange XD?! Podseca me na to koliko cekam na Soul Eater mangu svakog meseca...

33D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Ned 21 Mar 2010 - 8:22


Loli

avatar

Administrator
Administrator
CItam mangu, a anime ne planiram da gledam zbog broja epizoda, nazalost.
ALi manga je super. ^^

34D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Uto 23 Mar 2010 - 3:42


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
zashto ja ne mogu ovaj anime da pogledam do kraja ?
necu da kazem nishta loshe o samoj seriji, ali jednostavno slabo mi drzi paznju i sama prica mi nije zanimljiva ..
pogledao sam pedeset neshto epizoda posle sam sa poprilicno smorio pa sam stavio na hold ..
nedavno pogledao josh nekih 15-20 epza i uopshte me ne privlaci da gledam dalje ...
inace jednostavno ni ja sam ne znam da kazem shta mi se ne svidja ili ko ...
tako da trenutno anime mi je poprilicno loshe rangirano na mojoj listi, ali moguce da ce se to popraviti kad pogledam do kraja ali naravno to zavisi i od kraja anime'a ...

35D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Pet 25 Jun 2010 - 1:33


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Ovo obozavam *w* Gledala sam skoro i jako sam odusevljena radnjom
Najvise volim Allena mada mi je i Lenalee super

36D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Čet 12 Avg 2010 - 12:57


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
gledao prvu epizodu cisto da vidim kakav je. nisam nikad nastavio. cujem naglo prekinut ili sta vec. mozda budem gledao nekad, ali pod uslovom da se nastavi anime. ako se ne nastavi, tesko cu



Poslednji izmenio ZetaZaku dana Sub 28 Avg 2010 - 1:08, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : typo)

37D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Čet 12 Avg 2010 - 18:43


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Cisto sumnjam da ce skoro krenuti da prave 2. sezonu anime-a posto manga izlazi na mesecnom nivou + vecina ljudi se zale na pad kvaliteta posle prelaska sa nedeljnog formata tako da je najbolje da ostave anime ovakav kakav je Very Happy.

38D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Pet 13 Avg 2010 - 1:59


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Cujem da je dobro D.Gray-Man - Page 2 3616433288
Odgledacu jednom D.Gray-Man - Page 2 3616433288
al imam prece naslove posto se ovde valjda neki lik bori sa nekom rukom pa me nesto i ne privlaci toliko.
eto.. toliko od mene XD

39D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sub 28 Avg 2010 - 1:05


Pinkyneko

Pinkyneko

Senpai
Senpai
Odgledala sam anime i extra je, al pocecu da citam mangu jer je anime naglo prekinut....Sad
i LOVE Kanda Yuu D.Gray-Man - Page 2 2048 D.Gray-Man - Page 2 2048 D.Gray-Man - Page 2 2048

40D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sub 28 Avg 2010 - 1:59


The_Akuma

The_Akuma

Senpai
Senpai
Ja sam odgledala anime i nije mi se svideo kraj, ali sam onda pocela da citam mangu koja se (hvala bogu) nastavlja.I mnogo mi se svidja obozavam D.gray-man <3 Omiljeni likovi su mi Kanda,Tyki,Allen,Lavi i Alma...Mada su svi ostali likovi extra ^^

41D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sub 28 Avg 2010 - 3:03


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Manga je mnogo zamorna da se cita. Ne zna mangaka da nacrta borbu i gotovo, oci me zabole dok pohvatam ko koga tuce.

42D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sub 28 Avg 2010 - 10:48


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
ok je anime....nisam gledala..xpp

43D.Gray-Man - Page 2 Empty Re: D.Gray-Man Sre 22 Sep 2010 - 22:46


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Odgledala,odlicno je.
Nisam osetila kad je pre proslo toliko vremena,kad ga pre zavrsih,ali eto. Super je. Omiljeni likovi:Allen,Lavi,Road......i mozda Lenalee.Kanda Yuu je kul. Marian Cross je genije D.Gray-Man - Page 2 47275 . Svidela mi se prica.
Na nekim epizodama mi je malo falilo da se rasplacem.
Volela bih da se nastavi,da jos malo uzivam :3

Ponavljam,jako mi se dopalo i nisam ni malo zazalila sto sam uzela ovaj anime za 1. koji cu gledati. (ovako,preko interneta D.Gray-Man - Page 2 543999)
Ocena je 10/10 , naravno Very Happy


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions