Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pet 22 Jan 2010 - 10:23


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavisi sta podrazumijeva biti "pravi anime fan". Ak su to otakusi koji imaju 1000+ anime figurines/galges/whatever else merchandise, i koji ne izlaze iz kuce, tj no lajferi su, onda nesam. Ak se pod tim podreazumijeva odgledati 50+ animea i upamtit sve/skoro sve likove i radnju i kaj god jos, onda esam.

27Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pet 22 Jan 2010 - 10:41


xXSenbonzakuraXx

xXSenbonzakuraXx

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Zavisi sta podrazumijeva biti "pravi anime fan". Ak su to otakusi koji imaju 1000+ anime figurines/galges/whatever else merchandise, i koji ne izlaze iz kuce, tj no lajferi su, onda nesam. Ak se pod tim podreazumijeva odgledati 50+ animea i upamtit sve/skoro sve likove i radnju i kaj god jos, onda esam.
same ----^

28Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 15 Feb 2010 - 15:17


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
xXSenbonzakuraXx ::
EnkoKasumi ::Zavisi sta podrazumijeva biti "pravi anime fan". Ak su to otakusi koji imaju 1000+ anime figurines/galges/whatever else merchandise, i koji ne izlaze iz kuce, tj no lajferi su, onda nesam. Ak se pod tim podreazumijeva odgledati 50+ animea i upamtit sve/skoro sve likove i radnju i kaj god jos, onda esam.
same ----^

29Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 15 Feb 2010 - 20:46


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Nije da samo zavisi koliko si ih odgledala. Bitno je da zapamtis radnju,pricu, bla bla...

Tema: ne

30Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Uto 16 Feb 2010 - 3:39


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Ono shto Enko reche.
Pamtim likove i priche (mada ponekad mi stane mozak u nekim trenucima pa ne mogu da se setim) imam oko 100-tinak pogledanih animea i svoju vernu top 5 listu.
Daklem, da.

31Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Uto 16 Feb 2010 - 4:41


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Paaa recimo da jesam..ne spadam u one, koji gledaju serijal za serijalom, već vrelo postepeno ih pratim 6-7 godina. Doživljavam ih kao još jedan vid umetnosti , koji pored filma, knjiga i muzike, volim da gledam, čitam, slušam i skupljam. Nikada ni za šta nisam bio tolki zaluđenik, da bih stavljao wallpaper-e, avatar-e, skupljao figurice, pridruživao se nekim fan grupacijama..Kao i sa svim kvalitetnim stvarima, poštovalac sam i ništa više.

32Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Uto 16 Feb 2010 - 7:37


Akane

Akane

Leader
Leader
Recimo da ne. Nemam ni strpljenja ni volje da satima gledam gomilu epizoda kako bih sto pre odgledala sto vise animea. Ja sam, kao sto je Nihilus rekao - postovalac i nista vise.

33Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Uto 16 Feb 2010 - 20:39


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Nihilus ::Doživljavam ih kao još jedan vid umetnosti , koji pored filma, knjiga i muzike, volim da gledam, čitam, slušam i skupljam. Nikada ni za šta nisam bio tolki zaluđenik, da bih stavljao wallpaper-e, avatar-e, skupljao figurice, pridruživao se nekim fan grupacijama..Kao i sa svim kvalitetnim stvarima, poštovalac sam i ništa više.

+ za ovo cika Sobke Wink

34Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 0:59


hei

hei

Senpai
Senpai
pa.. ja gledam one koje su kod nas najpop. msm o kojima se prica najwise.. imam par ortaka u skoli koji mi preporuce pa to gledam.. Da li ste pravi anime fan? - Page 2 3616433288

35Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 1:11


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Najpopularniji? o_O
Popularnost obicno nema veze s kvalitetom {{Bleach, Naruto, nuff said}}.

36Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 3:09


Akane

Akane

Leader
Leader
Najpopularniji su obicni interesantni.
Mada se o ukusima ne raspravlja. -_-

37Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 3:16


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Opet, nisam na samrti da jurim kvalitet. Gledam ono sto mi je zanimljivo, zabole me k***c sto neki 40+ Virtual manijaci misle kako su upravo ta ostvarenja "nekvalitetna".

Pogledah Berserk, par epizoda, i gurnite si kvalitet gde ne treba, kad je dosadno do zla boga.

38Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 6:59


Akane

Akane

Leader
Leader
LOL. Alane +.

39Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 8:01


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
62%

40Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 21 Feb 2010 - 8:09


Dylis

Dylis

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Zavisi sta podrazumijeva biti "pravi anime fan". Ak su to otakusi koji imaju 1000+ anime figurines/galges/whatever else merchandise, i koji ne izlaze iz kuce, tj no lajferi su, onda nesam. Ak se pod tim podreazumijeva odgledati 50+ animea i upamtit sve/skoro sve likove i radnju i kaj god jos, onda esam.

Ako je tako, onda da.

41Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 22 Feb 2010 - 2:11


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Po meni su bolji oni anime-i za koje niko nije cuo. Mislim, `niko`. Vecina. Uporedite Naruta sa npr. Kuroshitsuji. Za Naruta zna 100% anime gledalaca, a za Kuroshitsuji ... mnogo mnogo manje.



Poslednji izmenio Asuna-san dana Sre 19 Maj 2010 - 1:09, izmenjeno ukupno 1 puta

42Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 22 Feb 2010 - 6:45


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Kuroshitsuji.
Naruto je popularniji.. A i Kuroshitsuji je epizodican (koliko sam cuo). Retko je da epizodican anime zazivi veliku slavu.

43Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 22 Feb 2010 - 7:16


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Alan_vi_Britannia ::Kuroshitsuji.
Naruto je popularniji.. A i Kuroshitsuji je epizodican (koliko sam cuo). Retko je da epizodican anime zazivi veliku slavu.

Ne bih rekao da je Kuroshitsuji epizodican, a za ovo drugo da epizodican anime retko zazivi slavu gresis. Pogledaj samo Trigun, Cowboy Bebop, Mushishi,Azumanga Daioh, Samurai Champloo, xxxHolic i reci da nisu zaziveli slavu (doduse, meni su svi navedeni naslovi smorni osim zadnja dva).

44Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 22 Feb 2010 - 8:02


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Medju starijom publikom. Sad, da li to mozes nazvati "slavom".. sumnjam. Oni jesu dobili priznanja od publike kao dela sa velikim kvalitetom, ali to ih ne cini slavnima.
Ipak mislim da je Naruto poznatiji ljudima oko sveta od recimo Azumanga Daioh ili Triguna.

45Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Pon 22 Feb 2010 - 8:13


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Uzeh to kao primer, mozes bilo koji anime na to mesto stavit, samo da nije veliki shit Rolling Eyes

46Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Čet 25 Feb 2010 - 4:40


alexman

alexman

Akuma
Akuma
Jesam, ja kazem da jesam. Ja kazem da mi se svidjaju anime-i, nije vazan ni broj ni duzina ni popularnost. Vazan je utisak koji je anime ostavio na mene. Naravno, ne volim svaki anime i nisam fanatik, ali fan definitivno jesam

47Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Čet 25 Feb 2010 - 6:53


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Ne , nisam , definitivno . Odgledao sam dosta , ali u tih 150+ anime-a ima toliko dobrih serijala , za koje mi je trebalo vremena , psihicke spremnosti i koje sam razvlacio . Sto znacilo , ukoliko ostvarenje jeste dobro , volecu ga , ali jednostavno nisam toliko privucen njim da cu nestati iz mog sadasnjeg stanja i preci u dimenziju opsesije . Poenta : Volim ih , gledam ih , ali pravi naziv "animefan" podrazumeva zaludjenost , otprilike . Ja to nemam u dovoljnoj kolicini .

48Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Čet 25 Feb 2010 - 7:02


Rey

Rey

Leader
Leader
Moze se reci da sam nesto izmedju. Proveo sam dosta vremena gledajuci, imam dosta odgledanih Animea, ali ono sto cini da nisam je to sto nisam zaludjen. Jeste, Anime su odlicne ali postoje dani kada mi se nimalo ne gledaju.

49Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Čet 25 Feb 2010 - 7:10


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Rey ::Moze se reci da sam nesto izmedju. Proveo sam dosta vremena gledajuci, imam dosta odgledanih Animea, ali ono sto cini da nisam je to sto nisam zaludjen. Jeste, Anime su odlicne ali postoje dani kada mi se nimalo ne gledaju.

E to. Very Happy

50Da li ste pravi anime fan? - Page 2 Empty Re: Da li ste pravi anime fan? Ned 14 Mar 2010 - 4:29


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
EnkoKasumi ::Zavisi sta podrazumijeva biti "pravi anime fan". Ak su to otakusi koji imaju 1000+ anime figurines/galges/whatever else merchandise, i koji ne izlaze iz kuce, tj no lajferi su, onda nesam. Ak se pod tim podreazumijeva odgledati 50+ animea i upamtit sve/skoro sve likove i radnju i kaj god jos, onda esam.

Takodjer.Mada bi voleo da imam koju figuricu Very Happy


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions