Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Pon 22 Mar 2010 - 14:03


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Volim sve zanrove uglavnom a izdvojio bih mozda comedy ali ni sve komedije nisu works of art tako da nista ne izdvajam haha.

Inace kada su u pitanju zanrovi, ne treba suditi ljudima sta vole posto svaki zanr ima svoju predvidjenu publiku, razumljivo je da nekome shoujo ai/yuri i shounen ai/yaoi nisu prihvatljivi ali ima mnogo ljudi koji to gledaju i siguran sam da to nema nikakve veze sa njihovom seksualnom orijentacijom, recimo imam drugarice sa koje prate yuri i yaoi i sve su savrsenog mentalnog zdravlja, skoluju se/studiraju i pre svega straight su. Ako ne volis da gledas to, niko te ne tera, pusti da gleda onog ko voli.

52Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Čet 12 Avg 2010 - 8:13


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
recimo, mecha u gundam fazonu (tj piloted robots) i romance iskljucivo kad je shoujo u pitanju. ali ono, volim sve. i sport anime volim iako ne volim RL sport.

53Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Čet 12 Avg 2010 - 10:05


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ma volim sve sem hentai, yuri i yaoi.

54Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Pet 22 Jul 2011 - 18:02


Usagi_Tsukino

avatar

Senpai
Senpai
Nemam odredjeno



Poslednji put izmenio Usagi_Tsukino dana Sub 20 Jul 2013 - 4:56, izmenio ukupno 24 puta

55Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 1:20


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Ok, I made up my mind - Mahou Shoujo, Psychological, Supernatural, Action, Mystery

56Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 1:27


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ja najviše volim SOL, romance i comedy XD A od tema jako volim school life. :3 I u poslednje vreme mi prijaju misterije. Kakve animee najviše volite? - Page 3 543999

57Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 1:27


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Angelus ::
EnkoKasumi ::
Obicno preferiram fantasy/supernatural anime, sa andjelima i demonima ^^

Ovo + romansa.

Bese nekad... Very Happy

Gledam skoro sve, zavisi od raspolozenja, ali moram da izdvojim psiholoske animee sa dozom filozofije. @_@

58Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 1:37


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Idk, pre mi omiljeni genre beše shounen, sad mi je svejedno, gledam sve mada ima izuzetaka, samurai me nikad nisu privlačili kao ni sport, tako da to izbegavam. To ne znači da neću gledati takve anime.

59Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 1:57


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Shounen & Historical.

Mnogo volim takodje i Youkai themed anime, poput Natsumea i Nurarihyona, Shounen Onmyoujija i Tactics.

60Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Sub 23 Jul 2011 - 9:13


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Alright, i meni se malo izmijenio ukus. Jos uvijek gledam sve zanrove, samo izbjegavam straight-SoL-romance, plain boring. Najdrazi bi mi bili::

1. Fantasy
2. Psychological
3. Historical

Mada varira, zavisi kako sam raspolozena.

61Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Pet 26 Avg 2011 - 1:07


tanshisuzuki

tanshisuzuki

Senpai
Senpai
Animee sa elementima japanske istorije i mitologije(oni, youkai, akuma itd.), Cyber, SF, ljubavne, samurajske itd.

62Kakve animee najviše volite? - Page 3 Empty Re: Kakve animee najviše volite? Pon 17 Okt 2011 - 8:18


SweetDeception

SweetDeception

Senpai
Senpai
Komedije, romanse, dramu,...


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions