Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]


Loli

avatar

Administrator
Administrator
...Pa naslov sve kaže.
Da li ste nekad želeli da budete u anime-u, tj. da budete neki od likova?


Akane

Akane

Leader
Leader
LOL. Naravno. Anime je mnogo zanimljiviji od stvarnog zivota. XD
Ali, sta da se radi. Zivot ide dalje...


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Yeap, of kors, ali najcesce Slice of life anime-i. For example: Sayonara Zetsubou Sensei, K-On!, Love Hina, YNSH and stuff. Koliko god obozavala KnK, School Days ili DtB, nikad nisam imala takvu zelju, idi bre, da me pokolju tamo. XD


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Haha, da bas, najvise bi neka slice of life prica odgovarala vecini ljudi. Mislim treba pogledati i sa ove strane, uzevsi u obzir da ovih dana likovi u anime-u ginu kao od sale, pa cak i glavni likovi, velika je sansa da bi to moglo da se dogodi svakome. A veca je i sansa da se neko iskaze u obicnoj prici svojim karakterom nego u nekom akcionom/super power naslovu gde se likovi vise iskazuju svojom snagom/mocima/sposobnostima Very Happy.


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Nah.
I pogotovo ne u slice of life,zato sto mi te "slice of life"-ove dozivljavamo,bas kao i oni,svaki dan.
A sto se tice sci-fi,ne znam,radje mi je da uzivam u nekom sci-fi animeu,nego da budem u njemu.Svasta se tamo desava i mislim da bi tamo zunula za 3 sata @@ A i lepse je ziveti ovako.A i mislim da je teze ziveti ovako nego u nekom animeu.


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
whitepuzzle ::A i mislim da je teze ziveti ovako nego u nekom animeu.

Pa zato se zanr i zove slice of life a ne real life Very Happy


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
U nekom hentai-u Very Happy Kidding.Mozda u nekom SoL anime-u.


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Recimo da uzivam u ovom zivotu , ali to ne znaci da nikada nisam pozeleo Anime Stajl . Licno bih voleo da zivim u nekom Science Fiction anime naslovu , gde je sve u znaku futuristike . Mada naravno , idalje postoje sanse i da tu otegnem papke , mada se ne moze poreci da takav stil zivota nije zanimljiv .



Poslednji izmenio Allen Walker dana Pet 26 Mar 2010 - 20:06, izmenjeno ukupno 1 puta


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ja bi itekako želela Very Happy Very Happy Ne kažem da mi život nije zanimljiv, ali ipak, čak je i u SoL anime-ima radnja i sve postalo znimljviije od stvarnog života. XD


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
^^^^^ gomilu Hinako wannabe'a Razz

odgovor je ne!


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Naravno.
Volim ja real life, i zanimljiv je dosta.... ali voleo bih da se okusam i u Anime life-u. Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288
Sto se mene tice, moze sve, od Death Note, Code Geass, Narutko, Bleach, To Aru Majutsu no Index, FMA itd.
Sve moze. :3


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ehnn, mozda, al u nekom fantasy/supernatural {{msm ko ne bi volil provest bar dva dana sa Sebastijanom ilna jedan dan bit zapovjednik ogromne vojske}}, o tome sam sanjaril odavno. Sad u nekom obicnom high school ne bih, to imam i ovdi.


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Naravno da bih..u bilo kojem animeu samo ne u zmajevim mudima anime mi ide na džigaru


Katja-chii

Katja-chii

Sensei
Sensei
Lucky Star-hoću Konatu ko frendicu ..
Ahh ..♥️


eXo

eXo

Sensei
Sensei
NARAVNO!!! puno puta Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 759612


Yin

Yin

Sensei
Sensei
eXo ::NARAVNO!!! puno puta Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 759612


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Gundam. ko ne bi zeleo da vozi mechu. bas bi bilo cool imati jednog Zakua u svojoj garazi (samo sto je Zaku 10 puta veci od kuce).


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
Oshi ::Naravno da bih..u bilo kojem animeu samo ne u zmajevim mudima anime mi ide na džigaru

xaxaxaxaxax
same


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Lizzy★Phantomhive ::
Oshi ::Naravno da bih..u bilo kojem animeu samo ne u zmajevim mudima anime mi ide na džigaru

xaxaxaxaxax
same
Pa to ne bih poželjela ni najgorem neprijatelju Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288
OT::::::
Naravno da jesam Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 543999 ;U Kuroshitu,YNSH,Black Lagoon Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 116902


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Oshi ::
Lizzy★Phantomhive ::
Oshi ::Naravno da bih..u bilo kojem animeu samo ne u zmajevim mudima anime mi ide na džigaru

xaxaxaxaxax
same
Pa to ne bih poželjela ni najgorem neprijatelju Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288
OT::::::
Naravno da jesam Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 543999 ;U Kuroshitu,YNSH,Black Lagoon Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 116902
Awww, meni su Dragon Ball-ci hott, narocito Vegeta i Androidi.

Spojler:

Mislim, daj, svi su ripped, plus ima dosta yaoi materijala, what's not to like Very Happy


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
Oshi ::
Lizzy★Phantomhive ::
Oshi ::Naravno da bih..u bilo kojem animeu samo ne u zmajevim mudima anime mi ide na džigaru

xaxaxaxaxax
same
Pa to ne bih poželjela ni najgorem neprijatelju Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288
OT::::::
Naravno da jesam Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 543999 ;U Kuroshitu,YNSH,Black Lagoon Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 116902
Awww, meni su Dragon Ball-ci hott, narocito Vegeta i Androidi.

Spojler:

Mislim, daj, svi su ripped, plus ima dosta yaoi materijala, what's not to like Very Happy
Did I hear....Yaoi? :Bojana:
to će se gledat za jedno 10-ak godina kad budem imala živaca za to Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
DA!!!
Prvi put kad sam to pozeljela je kad sam bila mala i pozeljela sam da budem Ash Ketchum iz Pokemona (ili Misty) Da li ste nekad poželeli da budete deo nekog anime-a??? 3616433288


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions