Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najdepresivniji anime Empty Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 1:13


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Zanima me koji je za vas anime najdepresivniji i zbog čega. I ako možete da mi preporučite neki takav (ovde).

2Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 1:19


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Nekoliko nedelja nakon što sam odgledala Ergo Proxy, skontala sam da me je bacio u depresiju.
Idk, Ano Hana je tužan, za depresiju ne znam, ali krenu mi suze čim čujem OP / ED.
Sad gledam NGE i vidim neće biti dobro, mada ni početak nije bio.
Edit: Air je isto tužan.



Poslednji izmenio Tem-san dana Sub 9 Jul 2011 - 1:38, izmenjeno ukupno 1 puta

3Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 1:23


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Shounen Onmyouji i Rainbow.

4Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 1:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Definitivno Space Runaway Ideon Be Invoked, Barefoot Gen, Mobile Suit Gundam Char's Counterattack, End of Evangelion i Grave of Fireflies. Cuo sam da da napravi maraton sa ovim filmovima postaje toliko depresivan da ce izvrsiti samoubistvo jer prave srece nema u ovom svetu. Tako da sam bas i planirao to da uradim, al nikad nisam imao vremena, ipak su to 5 filma. Ideon je bio bas bas depresivan, narocito njegov kraj. Likovi bukvalno prsnu i
Spojler:
, Barefoot Gen vec mnogi znaju verovatno, pokazuje period drugog svetskog rata kada Ameri bace atomsku na Hirosimu, takodje dosta depresivno prikazano. Mada necu sad svaki da opisem, koga interesuju depresivni, mora obavezno da odgleda ova 5, to su kao lektire za depresivne @_@

5Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 4:28


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Neon Genesis Evangelion. Najdepresivniji koji sam dosad pogledao.

6Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 8:15


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Casshern Sins, Bokurano, i Kino no Tabi da dodam. Ima ih jos ali ovoga sam se setio onako iz prve. Shigofumi je takodje dosta tuzan, mozda i vise od prethodno navedenih na momente ali ima po malo i komedije dok ostali to nemaju.

7Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sub 9 Jul 2011 - 9:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
E depresije sam se sigurno nagledala.

5cm Per Second ili Place Promised In Our Early Days, ili bilo sta od Makoto Shinkai-a. Likovi ne umiru ni u jednom animeu i cak ima i srecan kraj, ali melanholija i depresija se vuku kroz citavu radnju.
Fulmetal Alchemist, tuzni arcovi su razlog zasto sam prekinula gledati, Chimera arc mi je bio previse.
Grave of the Fireflies, isplakala sam se posteno, ali ne mogu reci da je bas depresivan anime, vise tragican i tuzan.
Bokurano, ne znam ni gdje da pocnem sa ovim. Svaka epizoda je jako teska za gledanje ako ste od onih koji se zadubljuju u anime. Iskreno ne znam ima li ijednog srecnog trenutka. :S
Ano Hana, opet ne mogu reci da je depresivan, samo izrazito tuzan.
Aoi Bungaku: Ningen Shukaku, jedva sam prevalila ovaj arc animea, jako spor i zamoran.
Texhnolyze, vazi isto sto i za Ningen Shukaku, atmosfera animea guši, narocito posle druge polovine.
Haibane Renmei, isto kao i Texhnolyze prava depresija pocinje od polovine.
Naruto, mozda zvuci smijesno ali zadnjih 10ak epizoda [ne filera] me je slomilo. Nijedan anime me nije rasplakao toliko puta kolko Naruto i sigurno cu uvijek biti fan.
Pale Cocoon, opet teska postapokalipticna atmosfera i spora radnja, ali barem srecan kraj.
Toki wo Kakeru Shoujo, slicno kao i 5cm/sec, plus uzasno tuzan kraj.

8Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Pon 8 Avg 2011 - 2:26


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
Gankutsuou tuzno depresivan,
Gilgamesh mracno depresivan,
Gungrave tuzan i depresivan,
Texhnolyze mracan i depresivan
Ergo Proxy supermracan i depresivan, Evangelion je po meni najubitachniji anime ... kad sam odgledala serijal nisam mogla dugo da se oslobodim onog mrachnog utiska, utiska neke beznadeznosti... Casshern sins je mracan ali ima nagovjeshtaje nadanja, dalje Shigurui koji je svo vrijeme napet osim toga shto je mrachan, naravno i Wolf's Rain koji je tuzan depresivan i beznadezan, naravno Kara no Kyoukai filmovi koji su u najmanju ruku neveseli, Monster koji je mracan ali nije tezak, Ima soko ni iru boko i Grave of the fireflies koji su tuzni, Akria koji je mrzan i tezak i napet i Afro samurai koji je samo depresivan.... to je to od ovih shto valjaju po meni :3

9Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Pon 8 Avg 2011 - 4:35


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ugh...School Days je meni, inace izbegavam da gledam depresivne

10Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Uto 9 Avg 2011 - 9:28


akira_kenzo

akira_kenzo

Senpai
Senpai
evo spisak mracnih (vjerovatno depresivnih) animea i mangi Very Happy <3 http://myanimelist.net/clubs.php?cid=413

11Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Sre 28 Sep 2011 - 12:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Jednostavno moram ponoviti, Barefoot Gen je definitivno najdepresivniji i najtuzniji anime ikad pravljen. Mozda su preterali malo, ali stvarno...jedva sam odgledao scenu kad padne atomska. Bukvalno su prikazali kako ljudi umiru, kako se tope, kako im oci ispadaju. I to svima. I odraslima i deci i psima. Taj deo sam odgledao, ali posle deo kad Gen trci kuci i prolaze polumrtvi ljudi kojima oci vise...i naravno koza otisla..i deo kad Gen stigne kuci a svi leze ispod rusevina..jednostavno..najdepresivniji anime. Tu sam i prekinuo video. Jednostavno nisam mogao da gledam vise. Malo falilo da prvi put pustim suzu u nekom animeu. Najverovatnije zato sto to nije potpuna fikcija (deo oko Gena da, ali se stvarno to dogodilo). Tako da..sutra cu pogledati ceo film pa cu eventualno i celu scenu odgledati. Valjda cu izdrzati do kraja ;_;

12Najdepresivniji anime Empty Re: Najdepresivniji anime Pon 17 Okt 2011 - 8:04


SweetDeception

SweetDeception

Senpai
Senpai
Clannad, Ef, AnoHana, Myself ; Yourself i Angel Beats!

Nisi bas depresivni ali su krenule suze Razz


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions