Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Yu-Gi-Oh!  Empty Yu-Gi-Oh! Sre 10 Avg 2011 - 3:29


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ubiću sebe jer sam (slučajno) obrisala temu, baš je bilo postova za pamćenje. ;( What a Face
Meni je ovo uvek bilo nešto što svako mora da gleda ako voli anime uopšte, po meni je možda i najpoznatiji, bar što se ljudi u mojoj okolini tiče, sad ne znam za vas. :O

Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh!  28387
Spojler:


Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
Yu-Gi-Oh!  8920
Spojler:


GX
Yu-Gi-Oh!  20873
Spojler:


5D's
Yu-Gi-Oh!  28388
Spojler:



Ja se uvek pogubim, toliko je sezona izašlo da ja nemam pojma ni koliko epizoda ima, ni koliko delova, ni ništa. o__O Ne znam čak ni šta sam gledala. Yu-Gi-Oh!  3616433288 Ali sam na moru gledala one stare epizode, koje su se i na Ultri prikazivale i to me je toliko privuklo da ponovo počnem da gledam da je to nečuveno. Embarassed
Mislim da sam gledala ceo običan i veliki deo DMa. 99% sam sigurna. XD Gledala sam i GX nešto malo ali on mi se manje svideo.
Ehmmmmm moj komentar je: ovo je anime koji je TOLIKO retradiran ali kog TOLIKO VOLIM. Yu-Gi-Oh!  3616433288 Bez zezanja, gledala sam ga na srpskom i na engleskom (jako malo) mada se sećam samo srpskog dub-a i retardiranog Jugijevog glasa koji je bio tako... NE ZNAM, nemam reči za njega. XD
Sećam se većine, ali pre svega da sam Kaibu zvala Pseto Kajba .________. OMG! Ali to je bilo pre koju godinu, tako da ne osuđujem svoju glupost. XD Uvek sam mrzela onu Teu, a volela Jugijevog dekicu i Džoia. Embarassed A od čudovišta mračnog čarobnjaka i mračnu čarobnicu. hahaha
Kao što već rekog, sećam se samo srpskog prevoda i samo to i pamtim ali mi je anime uvek bio super Embarassed
I dalje mi se gleda, i verujem da ga nikad neću zaboraviti jer je to bio prvi anime koji sam gledala. ^^

I tako... Ja se pogubih u mom komentaru, u ovoj temi komentarišite sve delove, da ne otvaramo za svaki po jednu temu, i nadam se da nisam jedina koja je fan What a Face

2Yu-Gi-Oh!  Empty Re: Yu-Gi-Oh! Sre 10 Avg 2011 - 11:53


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uzeo pre koju nedelju da gledam 5D's. Na prvi pogled deluje smesno sto voze motore, al se ubrzo navikne i shvati koliko je hardcore voziti motor i igrati karte istovremeno. Odgledao sam samo prvu sezonu tako da jos nisam stigao do dela gde se pojavljuju Crow i drugi likovi. Za sad samo Jack Atlas, Yusei i Aki, i od njih je Aki ubedljivo teh win.

Sto se obicnog tice, skinuo sam sve epizode i cekaju gledanje. Jedini problem je sto moram sve epizode i prevod da preimenujem, a to su znacki 400+ fajlova haha. Svako ko je gledao Yugioh dub mora da baci pogled na original posto je to skroz drugi anime. Original ima skroz drugaciju pricu, druge motive, pa cak i druge karte. Tipa Malik hoce da ubije Yugija zato sto misli da mu je Yugi ubio oca, a ne zeli da osvoji svet uz pomoc onih karata. To je bas bilo lame u dubu. A Yugi hoce da spasi svoj zivot pa se bori za survival protiv njega, a ne bori se da bi spasio svet. Jonouchi je u dubu bio kao neki sidekick, dok u originalu samo zeli da poboljsa svoj skill i stekne pravo da se bori protiv Yugija. Al ubedljivo su najvise u poslednjem arcu cenzurisali, pre svega glavnog negativca. Lik je imao nesto sto lici na peniszmaj, al su 4kids to cenzurisali i izgleda smesno. I tu su i dosta njih poginuli, dok su u dubu nestali lol.

GX sam odgledao svih 102 epizoda koje su 4kids izbacili, al svakako, gledace se original zbog druge price i awesomenessa. Al cela ta ideja je nekako retardirana. Skola u kojoj uce da igraju karte lol. I fora je sto 4kids nisu izbacili sve epizode, tako da vi koji mislite da ste odgledali ceo GX na TV-u zapravo i niste odgledali @_@

3Yu-Gi-Oh!  Empty Re: Yu-Gi-Oh! Pet 25 Maj 2012 - 9:03


Black Pearl

Black Pearl

Senpai
Senpai
Gledala prvu veriju i yu-gi-oh gx oko 50ak ep. Svaki poseban na svoj nacin, ali meni su uvek bolji prvi. Sjajno je odradjen anime, sa mnostvom likova i prica, uzbudljivih momenata i akcije. Ideja i misterija koje ga prate mi se uvek dopadala i ovo mi je jedan od boljih animea. Yu-Gi-Oh!  543999

4Yu-Gi-Oh!  Empty Re: Yu-Gi-Oh! Sre 30 Maj 2012 - 5:01


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
I jos kad bi odgledala originalnu uncut verziju, bio bi ti jos bolji Very Happy

5Yu-Gi-Oh!  Empty Re: Yu-Gi-Oh! Sub 2 Jun 2012 - 2:25


Black Pearl

Black Pearl

Senpai
Senpai
Ako znas gde bih to mogla da pogledam, bila bih ti veoma zahvalna Yu-Gi-Oh!  3616433288

6Yu-Gi-Oh!  Empty Re: Yu-Gi-Oh! Ned 23 Dec 2012 - 22:39


TheKukic:)

TheKukic:)

Senpai
Senpai
На почетку је било баш кул, али после... Yu-Gi-Oh!  599598 сморина жешћа.. What a Face


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions