Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
U 21. veku vec skoro svaki ecchi anime ima bar jedno od ovoga. Neki imaju i vise, dok neki poput Hanasaku Iroha pa sve epizode sveli na onsen (posto tu zivi glavna junakinja). Bilo je i ranije takvih epizoda, ali je nekako danas najvise zastupljeno. Naravno, imate to i u non-ecchi naslovima, ali ima slabo fanservisa.

Mene realno te epizode ne nerviraju, jer kad vec gledam ecchi, gledam zbog fanservisa. Sto vise toga, to bolje Very Happy

Sta vi mislite o tim epizodama?



Poslednji izmenio ZetaZaku dana Pet 12 Avg 2011 - 6:10, izmenjeno ukupno 1 puta


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Zavisi. Ako je anime interesantan, kao i likovi verovatno će mi se epizoda svideti. Beše u Kaichou Wa Maid Sama jedna takva ali bilo je interesting. Inače ume da smori, u MM! je valjda bilo na bazenu, ništa posebno.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja generalno ne volim ecchi, tako da nisam nailazio na ove epizode mnogo puta.

Ali ono, dok nije neki mindless ecchi, sto ni ne gledam, i don't give a fuck really gde su junakinje/ junaci.


Rey

Rey

Leader
Leader
Secam se u Rosario To Vampire kad su na bazenu se sazna da valjda vampiri ne mogu u vodu ili tako nesto...
Meh epizoda kao epizoda... Sta reci. Epizode na plazi, izvoru, bazenu i slicno 3616433288
I cini mi se da sam u Higurashijima (nisam siguran za sezonu) video ep u kojoj su na bazenu ili tako nesto... Epizode na plazi, izvoru, bazenu i slicno 3616433288


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
U svakom SoL-u koji sam gledala ove godine bila je jedna epizoda gdje idu u onsen ili na plazu. A svaka je potpuno ista. :S
Ne smeta mi ako volim likove [Minamike], ako je dobar ecchi [Freezing], ili ako ima dosta humora [Azumanga]. Ali sto je dosta dosta je, strasno nemastovito i repetitivno. :/


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Sve je isto kao što su mnogi do sad rekli, sve je preraslo u radnju između par cura od kojih jedna ima ogromne sise, druga nema, treća se boji da skine majcu jer će je zezati, i tako. XD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions