Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 6]

76Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sre 17 Feb 2010 - 5:55


Rey

Rey

Leader
Leader
Shannon :: OPsi i EDsi su zakon.
Samo prvi tj Naitomea sto izvodi. Drugi OP i ED su uzas.

77Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sre 17 Feb 2010 - 7:33


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Meni se svidjaju i ovi od Maximum The Hormone, pogotovu ED

78Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sre 17 Feb 2010 - 8:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja volem MTH <3
A vi ljudi umijete samo da kritikujete anime izgleda Death Note - Page 4 3616433288

79Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sre 17 Feb 2010 - 8:21


Marionette

Marionette

Leader
Leader
oppeninzi su strava,sve ostalo...nznm...dosadio mi je anime...

80Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sre 17 Feb 2010 - 23:22


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
MTH ima domudne pesme , a zamalo da zaplacem od srece kad sam video koje su pesme stavili u OP i ED ( 2. Op i 2. Ed ). :awesome:
Ryo-kun flew .___.



Poslednji izmenio Allen Walker dana Uto 16 Mar 2010 - 4:24, izmenjeno ukupno 1 puta

81Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Feb 2010 - 0:48


hei

hei

Senpai
Senpai
mnogo mi se swidja... ali su je mnogo razwukli posle neke 10-te epizode.. bar moje misljenje..... Death Note - Page 4 543999)))

82Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 14 Mar 2010 - 4:00


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Anime koji sam odgledao vise od 5 puta.Bio je awesome sve dok neki čobani na ultrinom forumu nisu krenuli da seru i tad mi se smučio.Naj lik mi je L.Nije da nevolim Raita al malo me je nervirao.Na kraju sam ignorisao ove pajsere na ultri i dao mu 8/10

83Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 14 Mar 2010 - 5:14


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jovan ::Anime koji sam odgledao vise od 5 puta.Bio je awesome sve dok neki čobani na ultrinom forumu nisu krenuli da seru i tad mi se smučio.Naj lik mi je L.Nije da nevolim Raita al malo me je nervirao.Na kraju sam ignorisao ove pajsere na ultri i dao mu 8/10
Potpuno se slazem, samo sto mu ja dajem 11/10

84Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 15:04


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Death Note je upecatljiv anime kako se god okrene, naravno da ima svojih mana i da scenario nikada ne moze biti savrsen tj svaka prica ima rupu posto je od strane ljudske ruke napisana.

Tokom celog anime-a sam bio u razmisljanju izmedju toga da li da "navijam" za L-a ili Light-a, poenta anime-a je upravo u tome, to nije borba dobra i zla, tu su u pitanju bile dve ideologije.

Kasnije, drugi deo anime-a kada se L-u desi ono sto vec svi znamo, dosta izgubi na intenzitetu i vecina gledaoca se preorijentisu na podrzavanje Light-a, kako niko nije savrsen i svako od nas covek, neko bi rekao zadesila ga je karma, kraj je bio i za ocekivati.

85Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 22:53


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::Death Note je upecatljiv anime kako se god okrene, naravno da ima svojih mana i da scenario nikada ne moze biti savrsen tj svaka prica ima rupu posto je od strane ljudske ruke napisana.

Tokom celog anime-a sam bio u razmisljanju izmedju toga da li da "navijam" za L-a ili Light-a, poenta anime-a je upravo u tome, to nije borba dobra i zla, tu su u pitanju bile dve ideologije.

Kasnije, drugi deo anime-a kada se L-u desi ono sto vec svi znamo, dosta izgubi na intenzitetu i vecina gledaoca se preorijentisu na podrzavanje Light-a, kako niko nije savrsen i svako od nas covek, neko bi rekao zadesila ga je karma, kraj je bio i za ocekivati.
Hell no. Ne bih to mogal, ni da e edini lik u animeu. That's just wrong.

86Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 23:03


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
EnkoKasumi ::
Hell no. Ne bih to mogal, ni da e edini lik u animeu. That's just wrong.

That.

87Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 23:04


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
whitepuzzle ::
EnkoKasumi ::
Hell no. Ne bih to mogal, ni da e edini lik u animeu. That's just wrong.

That.

3rd

88Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 23:24


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Jovan ::
whitepuzzle ::
EnkoKasumi ::
Hell no. Ne bih to mogal, ni da e edini lik u animeu. That's just wrong.

That.

3rd
4th
Cak i pored sve te njegove "inteligencije" Light je ispao veci kreten nego sto sam ocekivao.

89Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 23:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Aquarius ::
Jovan ::
whitepuzzle ::
EnkoKasumi ::
Hell no. Ne bih to mogal, ni da e edini lik u animeu. That's just wrong.

That.

3rd
4th
Cak i pored sve te njegove "inteligencije" Light je ispao veci kreten nego sto sam ocekivao.
Ah kak sam ponosna na vas. Embarassed

90Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Sub 20 Mar 2010 - 23:48


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
^'Oladi tetka.
A sada nazad na temu.

Light hoce da uzme pravdu u svoje ruke. Cool, neka mi prvo definise pravdu pa cemo da pricamo.

91Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 0:36


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Aquarius ::^'Oladi tetka.
A sada nazad na temu.

Light hoce da uzme pravdu u svoje ruke. Cool, neka mi prvo definise pravdu pa cemo da pricamo.
Iskuliraj deda Razz

Es, nema pravo oduzet niciji zivot, bio to neki civil, detektiv il kriminalac. On e obicni ubica, nikakav bog.

92Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 3:12


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Naravno da nema pravo da oduzme nicji zivot ali na stranu podrzavanje njega ili ne, pravda je subjektivna stvar i zavisi od coveka do coveka kako ce izgledati njen pojam.

Realno, vecina ljudi sa nesto vise klikera u glavi bi krenuli da "odstranjuju" nepozeljne elemente u drustvu. Msm, zamislite da je Hitler (ne kazem da je bio pametan, vise lud XD) imao svesku?

Realno sto kazu vecina ljudi i ja bi bacio svesku ali me je iznenadilo da ovde za razliku od drugih foruma, MAL-a i sl, nije bilo ljudi koji su podrzavali Kiru Very Happy.

93Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 3:43


Dylis

Dylis

Leader
Leader
:O To i mene iznenadjuje. Ja na primer nisam podrzavala nikoga, bilo mi je zanimljivo da gledam sta ce se dogadjati, a oba lika su bila awesome, ali posle L-ove smrti potpuno podrzavah Kiru >.>

94Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 7:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::
da "odstranjuju" nepozeljne elemente u drustvu


I opet kazem, ko e on da odluci ko su "nepozeljni elementi u drustvu"? Ma ednostavno nema pravo... >.>



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Ned 21 Mar 2010 - 7:24, izmenjeno ukupno 1 puta

95Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 7:13


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
corwin_r ::
Realno sto kazu vecina ljudi i ja bi bacio svesku ali me je iznenadilo da ovde za razliku od drugih foruma, MAL-a i sl, nije bilo ljudi koji su podrzavali Kiru Very Happy.

Veruj mi, tek ces da ih upoznas.

96Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 7:15


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ne,ali ne kontam.
Nepozeljni elementi?
Sto se onda nije ubio,ako cemo tako?
Eno ti tamo Policija i tome slicno pa nek oni zbacuju "nepozeljne elemente".
On je tu nista.

97Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 7:44


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Hitler je bio vrlo pametan. Za nekolicinu godina uspeo je da okrene sve Germaniste na svoju stranu, protera i ubije milione ljudi, i ureze svoje ime u Istoriju. Vrlo pametan.
Ne kazem da je ispravno sta je radio, niti da podrzavam, samo kazem da je bio Genije. I to se ne moze osporiti.

Kao sto rece corwin, pravda je subjektivna i samim tim ne vredi se ubedjivati ko je kriv a ko ne.

EnkoKasumi ::
corwin_r ::
da "odstranjuju" nepozeljne elemente u drustvu


I opet kazem, ko e on da odluci ko su "nepozeljni elementi u drustvu"? Ma ednostavno nema pravo... >.>

On je posmatrac. Ko je Predsednik drzave, sudija ili "Bog", da odredjuje? Samo posmatraci.

whitepuzzle ::Ne,ali ne kontam.
Nepozeljni elementi?
Sto se onda nije ubio,ako cemo tako?
Eno ti tamo Policija i tome slicno pa nek oni zbacuju "nepozeljne elemente".
On je tu nista.

Ne razumem takav stav. Kako je on bio nepozeljan element? Prvo, bio je savrseno dete, kao sto su i rekli u DN-u na prijemu na koledz, odgajan da bude genije.
Posle toga, radio je on sto je ON mislio da je ispravno. Na kraju krajeva, ne radimo li svi isto?
Ono sto mi mislimo da je ispravno. Razlika je samo u tome ko koliku moc poseduje i samim tim koliko na ostale ljude uticu njegove/ njene odluke.

98Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 10:07


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ima jedna poslovica,to jest kao neko pitanje:
Da li si ti sposoban da daš nekome zivot?
Zapitaj se:Da li je on bio?
Naravno da ne.
Tako da nije bio sposoban ni da ga oduzme nekom.Niti je imao pravo.
Razmotri to.

99Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Ned 21 Mar 2010 - 10:18


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Bila je njegova keva sposobna da da zivot. I sad, da je bila Lightovka, opet bi se ti bunila.
Na kraju krajeva, on nije mogao dati zivot, ali je koristio Misu, koja je mogla dati zivot.
Samim tim, poslovica ne vazi. :3

100Death Note - Page 4 Empty Re: Death Note Uto 23 Mar 2010 - 3:36


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
iskreno kad sam prvi put cuo za ovaj anime nisam mislio da ovo moze da bude neshto zanimljivo but I was wrong Very Happy
prilicno dobra ideja i odlicno uklopljen u anime .. malo i meni kao i verovatno vecini koji su pogledali ovaj anime, druga polovina malo opada shto se tice kvaliteta ... ali nemam zamerki ako gledamo generalno ceo anime ...

inace postoji 3 LAM-a od kojih sam pogledao prvi i drugi .. posle druge nikako mi ne ide u glavnu kako su uspeli da urade trecu Very Happy pa verovatno zbog toga mi josh uvek stoji na hdd-u Wink


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions