Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Uto 19 Jan 2010 - 2:55


nana-chan ♥

nana-chan ♥

Sensei
Sensei
lakam i kažem lajkam

awesome ja sam na 39 ._.

52Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sre 20 Jan 2010 - 1:18


xXSenbonzakuraXx

xXSenbonzakuraXx

Leader
Leader
Rey ::Taj mi je najgori. Zvuci kao nasi narodnjaci.
ma kakvi narodnjaci extra je pesma, prvi opening i ending su extra, a posle su shit pesme

53Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Pet 22 Jan 2010 - 10:27


Alphonse_Elric

Alphonse_Elric

Senpai
Senpai
Super je,to mi je omiljeni anime za sada.Odgledao sam ceo,film i 5 OVA i zaista je super Very Happy Sada gledam Brotherhood

54Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 6:52


Kaja

Kaja

Senpai
Senpai
Na tv-u sam uhvatila samo dve epizode, i mnogo su mi se svidele, ali nisam zapamtila kad se prikazuje, tako da dalje nisam ni gledala... -.-' Mozda cu poceti da gledam na netu... Ono sto sam videla od serije mi je strava... ^^

55Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 7:05


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Fina animica, baš odmerena u svim detaljima..nikako da dl-ujem broterhood.

56Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 10:09


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Dokle je uopste stigao Brohood?

57Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 10:22


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Citas Mangu?

Do dela kad se objasnjava ko je Van Hoenheim ( malo posle toga ).

58Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 10:45


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Ma jok, samo pitam, al' možda i počnem da čitam.
Nego pitam koliko epizoda ima za sada?

59Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 10:46


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Jel se nazire skoro kraj Brotherhooda?
Da znam da li da krenem da gledam.

60Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 11:04


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ne nazire se kraj sigurno. Mangi se nazire, mozda zavrsi sledece godine. Full Metal Alchemist - Page 3 3616433288

61Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 31 Jan 2010 - 11:12


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Nishta onda, u tom sluchaju cu sachekam da oni to sve lepo zavrshe pa posle se skockam par dana i to pogledam. Nemam zivaca da chekam nedeljno jednu epizodu.

62Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 14 Mar 2010 - 7:52


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Odlican anime.Svidela mi se radnja i Edward kao lik.

63Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 20 Mar 2010 - 15:07


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Jedan od najboljih shounen serijala, uprkos hvaljenju ljudi kako je novi FMA neuporedivo bolji meni je sve to samo overhypovanje ljudi koji ne znaju trajno da cene nesto u originalu Razz.

64Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 22 Maj 2010 - 9:33


Ke$ha_Fanatic

Ke$ha_Fanatic

Senpai
Senpai
Super Anime....

65Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Čet 17 Jun 2010 - 14:44


kifla

kifla

Sensei
Sensei
Extra je mnogo bolji nego prvi zato sto prvi je isao mozda 20% po mangi... (gore dole) ovo je ipak nekako bolje... jos samo 3 ep do kraja Sad

66Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Pet 25 Jun 2010 - 0:52


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Gledala.Zanimljivo
Ed and Winry the best
A brotherhood nisam gledala...

67Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 4 Jul 2010 - 7:18


Mr.Manga

Mr.Manga

Senpai
Senpai
jos samo jedna epizoda,ako ima fanova neka pogledaju moj post u temi nasi forumi

68Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Ned 4 Jul 2010 - 11:24


Rey

Rey

Leader
Leader
Da a kad se zavrsi FMA:B umesto sledece nedelje pocinje Sengoku Basara 2.

69Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Čet 8 Jul 2010 - 14:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
jedan od moji omiljenih animea. oba mi se svidjaju, ali mi se brotherhood vise svidjao. ima dosta novih likova, cak su i ti "stari" likovi mnogo bolje ispali. i ima fin kraj. malo mi smesan bio ed kad
Spojler:
.
also bad news, izlazi FMA film za koji se trenutno ne zna sta ce biti Sad

70Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 28 Avg 2010 - 1:17


Pinkyneko

Pinkyneko

Senpai
Senpai
Gledala sam i prvi i drugi, ali me se mnogo vise svidja FMA Brotherhood zasto je animacija bolja, i zato sto prati originalnu pricu koju je napisala Hiromu Arakawa ^^

EdxWinry 4ever!!



Poslednji izmenio Pinkyneko dana Sub 28 Avg 2010 - 4:37, izmenjeno ukupno 1 puta

71Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 28 Avg 2010 - 2:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Arakawa je zensko Razz

72Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 28 Avg 2010 - 3:05


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
She is furry.

Full Metal Alchemist - Page 3 2001

73Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 28 Avg 2010 - 4:38


Pinkyneko

Pinkyneko

Senpai
Senpai
Uups...jeste zensko

74Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sub 28 Avg 2010 - 10:45


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
ne volim anime...nzm zasto jednostavno mi se ne svidja prica..

75Full Metal Alchemist - Page 3 Empty Re: Full Metal Alchemist Sre 8 Dec 2010 - 5:06


NaraTokyo

NaraTokyo

Senpai
Senpai
Zanimljivo za sada... Moram reci da je skoro oborio moj rekord po broju odgledanih epizoda na dan... Stao je na 17, tik iza Naruta sa 24... Full Metal Alchemist - Page 3 543999 Celokupno misljenje ostavljam nakon odgledanog celog anime-a... Full Metal Alchemist - Page 3 543999


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions