Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 6]

126Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 7:43


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Povlacim rec sto se tice OP-a.

Ostajem pri tome da je School Rumble shithole of universe. Najgori anime ikada.... - Page 6 543999

EDIT:
ZetaZaku ::
SnG ::One Piece i School Rumble. Makes me wanna shit.
Najgori anime ikada.... - Page 6 543999

ljudi su izgleda promasili poentu topica. pise NAJgori, ne losi.

Ti si izgleda prespavao onaj deo zivota gde naucis da svaki covek ima pravo na sopstveno misljenje.

To sto za tebe ima mnogo losijih animea od Naruta, ne znaci da ima za druge. Najgori anime ikada.... - Page 6 543999 Ono sto ti mozes da volis, drugi mogu da mrzi, i smatraju najgorim. Very Happy
Najgori je subjektivna kategorija. Nebitno je koliko ima fanova i antifanova. Bitno je samo da li ti mislis da je dobar, los ili najgori. Najgori anime ikada.... - Page 6 543999

127Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 8:15


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Jes, moze tebi i MoD da bude omiljeni anime iako se nikom ne svidja lol.

Ali ima razlike izmedju najsmornijih i najgorih.

Najsmorniji animei su meni: Loveless, Minami ke, druga sezona Higurashija i Lucky Star.
Najgori ikada mi je Kiss x Sis. >_<

128Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 8:20


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Najsmorniji anime je kad ti je dosadan, ali ne mrzis ga. Ne ide ti na zivce, jednostavno te uspava.

A najgori je kad sve negativno spoji u jedno.

129Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 9:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Akai ::Najgori anime bi trebalo biti nešto što je po svim osnovama toliko loše da nema kome bi se uopšte dopalo ^___-

... ili bar približno tome.

Svaki anime koji ima veliki broj fanova, ne može biti toliko loš ako ima puno ljudi koji ga vole... mora da ga vole zbog nečega. To što vama možda dotični anime smeta, to je druga stvar ^^
To.

Znam ja da svako ima svoje misljenje, samo kazem da je promasena tema zato sto ljudi zapravo nabrajaju popularne naslove koji nisu losi, daleko od najgoreg. Ako je anime najgori onda ga niko ne bi voleo. nadjite mi osobu koja voli MoD a da nije neki troll.
kao sto akai rece, ako milion ljudi voli nesto, voli s razlogom. ne vole cisto radi go with the flow.

i
Najgore =/= lose =/= smorno
Najgori anime je dno dna najgoreg.

130Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
Akai ::Najgori anime bi trebalo biti nešto što je po svim osnovama toliko loše da nema kome bi se uopšte dopalo ^___-

... ili bar približno tome.

Svaki anime koji ima veliki broj fanova, ne može biti toliko loš ako ima puno ljudi koji ga vole... mora da ga vole zbog nečega. To što vama možda dotični anime smeta, to je druga stvar ^^
To.

Znam ja da svako ima svoje misljenje, samo kazem da je promasena tema zato sto ljudi zapravo nabrajaju popularne naslove koji nisu losi, daleko od najgoreg. Ako je anime najgori onda ga niko ne bi voleo. nadjite mi osobu koja voli MoD a da nije neki troll.
kao sto akai rece, ako milion ljudi voli nesto, voli s razlogom. ne vole cisto radi go with the flow.

i
Najgore =/= lose =/= smorno
Najgori anime je dno dna najgoreg.
Meni je Hokuto no Ken "dno dna najgoreg". Jedan od najgorih animea koje sam gledala. I dalje ostajem pri svojem.

Skontajte vise da svi ljudi nistu isti i da nemaju iste ukuse. Kad je meni nesto organski nepodnosljivo ne mogu da kazem da nije los zato sto ima milion fanova. Ja sad da bih se uklopila trebam da kazem da je dobar iako tako ne mislim? Ma bas me briga za taj milion fanova kad se meni ne svidja.

Sad bih ja trebala sa Shannon da se svadjam zato sto ja volim HNNKN Kai, a ona ne? Smijesno.

131Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
kako mozes tvrditi da je nesto najgore, dno dna a da nisi odgledala? po tvojoj MAL listi, nisi ni gledala hokuto no ken. dropovala si Hokuto no Ken - Raoh Gaiden Ten no Haoh. to i hokuto no ken nisu isto. to je vise kao sidestory za one kojima se svidjao lik Raoh, tako da je crap ako ne odgledas HnK. to kao uzmes i gledas Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shambala a ne odgledas FMA pre toga. odgledas gospodar prstenova 3 a ne odgledas prva dva dela pa kazes EPIC FAIL. PLOT HOLES. (note: gospodar prstenova je cisto primer neke trilogije.)

132Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:38


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
... Iz ovog ovde sam naucio da je Twilight vrh umetnosti zato sto ima milione fanova, da je Ivo Andric ustvari bio budala zato sto ima manje fanova od pisca Twilighta i da uvek treba da gledam Hanu Montanu, zato sto ima milion fanova, pa je sigurno odlicna.

Wow.

133Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Twilight knjiga popularna? ja mislio da se ribe samo pale na patisona. gledao si hana montana mozda? ja sam gledao par epizode. to sto je kiddy show ne znaci da je fail. ako je nesto pravljeno za decu ispod 10god, onda je to i namenjeno za njih. naravno da se nece svidjati starijima. ako je nesto namenjeno odredjenoj grupi ljudi, onda ne znaci da failuje zato sto se ne svidja drugima. svaka serija/film ima ciljnu grupu. ljudi van te ciljne grupe nemaju pravo komentarisati "EPIC FAILLLLLL" ili "PURE SHIT". "ne svidja mi se" je prihvatljivo. sad to sto recimo mnogi ne vole guro, ne znaci da je shit. i mogu tako nastaviti do sutra.
Ivo Andric nije popularan? pa pogledaj ti mlade generacije. Pola njih govore kako su knjige shit i sto gubiti vremena na to. jos kad povezu andrica za skolu, jos vise im se ne cita. and so on~

134Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:55


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Znaci govoriti da je nesto shit je popularnost? Aha, o takvoj mi popularnosti govorimo ovde!
Onda da, slazem se sa tobom i akai-jem iz prethodnih 100 postova. Cim su popularni po definiciji navise, mora da su shithole of the universe.

Inace, Hannah Montana (da, znam i na ingriskom kak se pise), nije za decu -10, vec za decu +15. Pa ti vidi da li je to dovoljno dubokoumno, s' obzirom na ciljanu grupu. A da ne pominjem glumu.. Oh, pa to je za Oskara.

Twilight knjige? Prodavanije nego Andriceve. <3

135Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 10:56


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::kako mozes tvrditi da je nesto najgore, dno dna a da nisi odgledala? po tvojoj MAL listi, nisi ni gledala hokuto no ken. dropovala si Hokuto no Ken - Raoh Gaiden Ten no Haoh. to i hokuto no ken nisu isto. to je vise kao sidestory za one kojima se svidjao lik Raoh, tako da je crap ako ne odgledas HnK. to kao uzmes i gledas Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shambala a ne odgledas FMA pre toga. odgledas gospodar prstenova 3 a ne odgledas prva dva dela pa kazes EPIC FAIL. PLOT HOLES. (note: gospodar prstenova je cisto primer neke trilogije.)
Kao sto sam vec negdje rekla na mojoj dropped listi ima 200+ animea, ali stvarno nemam vremena dodavati svaki, racunajuci da sam na MAL-u pocela bit aktivna prije par mjeseci. Odgledala sam otprilike jednu i po epizodu HnK-a, dalje nema sanse, prije cu Ergo Proxy pogledati.

136Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 11:19


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::Kao sto sam vec negdje rekla na mojoj dropped listi ima 200+ animea, ali stvarno nemam vremena dodavati svaki, racunajuci da sam na MAL-u pocela bit aktivna prije par mjeseci. Odgledala sam otprilike jednu i po epizodu HnK-a, dalje nema sanse, prije cu Ergo Proxy pogledati.

Lol 200naslova. jedna odgledana epizoda? i na osnovu toga? ne moze se oceniti kakav je anime na osnovu jedne epizode. Planetes (verovatno ti vec na dropped listi) je imao smornu prvu epizodu, pa sam i ja prestao da gledam jedno vreme. posle mesec dana rekoh ae da u pruzim sansu, zasluzuje. odgledah drugu epizodu i odmah i trecu. anime je bio odlican, samo je prva epizoda bila malo smorna. od tad vise nikad nisam sudio anime na osnovu jedne epizode. prica ne krece od prve epizode ffs. cak ni u ghost in the shell SAC ne pocinje odmah vec par ep kasnije. znaci da dropujem i mrzim gits zato sto prva epizoda nije povezana sa laughing man? you made me laugh.

@SneG
Valjda znas i sam da su engleske knjige prodavanije. prodaju u svim zemljama. sad ne znam u kojim prodaju andriceve.
hanna montanu vole klinke ispod 10god.
ne moze se reci da je nesto shit, a da se ne navedu bar 3razloga. mislim sta, shit je zato sto je za decu? pa nemoj gledati ako je za decu. onda sta, sad sve cure koje ne vole ecchi da krenu i navode ecchi naslove kao fail? ili recimo oni koji ne vole mecha? ono sta se ne odgleda/procita se ne moze hateovati. to samo ti radis. i vecina clanova ovog foruma.

137Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 11:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
EnkoKasumi ::Kao sto sam vec negdje rekla na mojoj dropped listi ima 200+ animea, ali stvarno nemam vremena dodavati svaki, racunajuci da sam na MAL-u pocela bit aktivna prije par mjeseci. Odgledala sam otprilike jednu i po epizodu HnK-a, dalje nema sanse, prije cu Ergo Proxy pogledati.

Lol 200naslova. jedna odgledana epizoda? i na osnovu toga? ne moze se oceniti kakav je anime na osnovu jedne epizode.
Mozda ti ne mozes, ali ja mogu.

138Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 11:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ti si moj idol. udaj se za mene :O
sto ne postanes kriticar? bila bi najbolja. mislim da na osnovu jedne epizode zakljucis kvalitet, to je cudo. to niko do sad nije mogao. svi su zakljucivali pre gledanja.

139Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 11:54


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::ti si moj idol. udaj se za mene :O
sto ne postanes kriticar? bila bi najbolja. mislim da na osnovu jedne epizode zakljucis kvalitet, to je cudo. to niko do sad nije mogao. svi su zakljucivali pre gledanja.
Da, vidis, ja sam svemoguca.

140Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 11:58


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Lucky Star
Death Note
.

141Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 29 Jul 2010 - 13:12


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
One Piece,Love Hina,Avatar

142Najgori anime ikada.... - Page 6 Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 3 Nov 2010 - 3:22


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ikkitousen :@


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions