Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pon 4 Okt 2010 - 11:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
I'd go with Berserker. o:
2. Assassin
3. Rider
4. Lancer
<3

52Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pon 4 Okt 2010 - 20:12


Dylis

Dylis

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Btw, kojeg Servanta bi ste vi izabrali? Very Happy

Rider ili Archer. O:

53Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Čet 7 Okt 2010 - 21:25


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Btw, kojeg Servanta bi ste vi izabrali? Very Happy
Saber Fate/Stay Night - Page 3 2048

54Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sub 9 Okt 2010 - 13:02


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Iii napokon odgledah film, pa da prokomentarišem.

Da krenem prvo sa pozitivnim stvarima. Radnja u filmu mi se više svidja nego ona u animeu. Takodje, likovi su ovde malo drugačije prikazani, tako da o većini imam bolje mišljenje sada. Definitivno više poštujem Shiroua, Lancera i Rin. Rin mi se stvarno nije dopala u animeu, ne znam zašto, ali sada mislim da je bolja. I da, borbe su jako bolje u odnosu na one u seriji.

E sad negativne stvari. Prvo i osnovno - radnja je zbrzana, ali dobro, ipak je film. Možda je i bolje što je zbrzano, nego da se ponavljaju situacije iz animea. Verujem da većina ne bi htela da gleda iste situacije opet. Druga stvar je to što nema mnogo Saber. Znam, znam, film je o Rin, ali svejedno, volim Saber i bilo bi lepo da je bilo nje više. Vezano za Saber, ne svidja mi se što njen i Shirouov odnos nije isti kao u seriji. Jeste očekivano da će biti zapostavljen, ali svejedno.

Po mom mišljenju, film je bolji od animea, i daleko više sam uživala u njemu.
Moja ocena je 9/10, a seriji sam promenila u 8/10.

55Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sub 9 Okt 2010 - 23:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meh, kod mene serija ima 9 dok film ima tek 7. .___.

56Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 0:12


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Pa, rekla si da ti je potpuno promenio mišljenje o Archeru. Šta si mislila o njemu ranije? Moje mišljenje o njemu se nije promenilo, jer sam očekivala da se ovako ponaša. Nekako mi deluje kao taj tip osobe.

I da, zaboravih da dodam. Mnogo mi se dopala borba izmedju Archera i Shiroua, i to što se nešto više saznaje o njihovom "odnosu", da tako kažem, u filmu.

57Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 1:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
EnkoKasumi ::Btw, kojeg Servanta bi ste vi izabrali? Very Happy

Lancera ili onu madjionicarku, odma'.

58Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 3:22


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
SnG ::Lancera

+1

59Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 6:45


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shina ::Pa, rekla si da ti je potpuno promenio mišljenje o Archeru. Šta si mislila o njemu ranije? Moje mišljenje o njemu se nije promenilo, jer sam očekivala da se ovako ponaša. Nekako mi deluje kao taj tip osobe.
U animeu mi je bio cool tip, koji izgleda nezainteresovano ali je ustvari ["u dubini duse"] mnogo dobar.
Spojler:
U filmu je sranje. Samo ga briga za svoj cilj, ubija koga stigne, a na kraju se kaje i pomaze Shirou, uzas, najgori tip anime likova. Jedan dobar postupak ne opravdava 100 losih.

60Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 7:02


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
EnkoKasumi ::
Shina ::Pa, rekla si da ti je potpuno promenio mišljenje o Archeru. Šta si mislila o njemu ranije? Moje mišljenje o njemu se nije promenilo, jer sam očekivala da se ovako ponaša. Nekako mi deluje kao taj tip osobe.
U animeu mi je bio cool tip, koji izgleda nezainteresovano ali je ustvari ["u dubini duse"] mnogo dobar.
Spojler:
U filmu je sranje. Samo ga briga za svoj cilj, ubija koga stigne, a na kraju se kaje i pomaze Shirou, uzas, najgori tip anime likova. Jedan dobar postupak ne opravdava 100 losih.
Meni je i u animeu delovao kao takav lik, možda sam ga pogrešno procenila tada, ali u filmu definitivno jeste takav. Meh, ne znam, nikad mi nije bio ništa posebno, može se reći da je on jedan od onih Servanta koje najmanje gotivim.
Spojler:



Poslednji izmenio Shina dana Ned 10 Okt 2010 - 7:59, izmenjeno ukupno 1 puta

61Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 7:51


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Realno, Archer je ispao p***a kada je
Spojler:
, ali cilj opravdava sredstvo, zar ne? That's what makes him so badass. Well, not as badass as Shirou, though.Fate/Stay Night - Page 3 3c8aa2f8a41f6790b2140cd92fd16f27?s=48&d=wavatar&r=G

Iii, koristite spojler tagove.

62Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 8:02


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Okay, editovala sam.

63Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Ned 10 Okt 2010 - 9:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::Realno, Archer je ispao p***a kada je
Spojler:
, ali cilj opravdava sredstvo, zar ne? That's what makes him so badass. Well, not as badass as Shirou, though.Fate/Stay Night - Page 3 3c8aa2f8a41f6790b2140cd92fd16f27?s=48&d=wavatar&r=G

Iii, koristite spojler tagove.
Well, donekle se slazem s tim. Ali ako to podrazumijeva sjebati 15 drugih [ne bas neduznih, al nema veze] osoba, nije u redu.
Anyway, probacu zaboraviti na film i voljeti Archera iz animea.

64Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sub 16 Okt 2010 - 11:37


Alrix

Alrix

Sensei
Sensei
Po mom misljenju ovo je jedan kvalitetan anime
sa zanimljivom pricom...omiljeni lik mi je Ily
mada me Archer i Shirou pomalo nerviraju..-.-

65Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pet 5 Nov 2010 - 7:39


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gledala sam film prošle sedmice.Totalno mi je promenio mišljenje o Archeru i još nekim likovima.
Spojler:
Shiro je za divno čudo u filmu bio nekako cool o__O
I glupo je to što Saber nema neku veću ulogu.I mean više se Archer pojavljivao od nje.
Lancer [kog prije nisam podnosila] me je baš prijatno iznenadio.
Spojler:

66Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pet 5 Nov 2010 - 9:08


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Shwele me nagovorio pa ce to da se skida ovog vikenda.

67Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pet 5 Nov 2010 - 9:11


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
AnchyAbyss ::Shwele me nagovorio pa ce to da se skida ovog vikenda.

Nikola-senpai je bas uticajan Fate/Stay Night - Page 3 3616433288

68Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pet 17 Dec 2010 - 12:18


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Seriju sam odgledala pre dve-tri sedmice mozda, a film danas.
Pa cu da prokomenatrisem i seriju i film.

Serija je overrated. Dopalo mi se i dobar je anime, ali ne masterpiece kao sto su ga izvikali. Likovi su onako, nisu losi. Onaj Emiya me je tako nervirao u nekim segmentima animea sa onim svojim glupim idealima. Ono kada kaze da Saber ne treba da se bije, jer on kao ne moze da gleda to ili samo zato sto je ona zensko. Saber je servant, ona je prizvana da se bije. Rin mi je bila najkul char u animeu. Imam osjecaj kao da zna sta radi bas kao i njen servant Archer. Archer je u citavoj seriji glas razuma i nekako najpametniji. Nije skot kako mnogi kazu, vec jednostavno gleda svoja posla Very Happy
A to da nije skot je pokazao u borbi protiv Berserkera kad je sav teret preuzeo na sebe. He's the man. Meni se Gilgamesh bas dopao. He wants his woman back. Give her back Shirou! Also, svidja mi se njegova mindjusha/nausnica. Very Happy
Sakura me uopste ne nervira, zna cura da pravi jelo i time se iskupila XD
Mene jedino nervira ona Taiga sto samo zdere i misli da je smijesna. Uncool skroz. I taj humor sto se tice nje je bas isforsiran. Nikako mi se ne svidja. Ja bih je izbacila iz animea.
Isto, nije mi se svidjelo to sto neke stvari nisu dobro pojasnjene. Evo da nisam citala info na MAL-u ne bih znala da je Sakura rodjena sestra od Rin. I ono ja se cudim na kraju sto je Rin onoliko miluje i mazi ko da su lezbo kad ono sestre. I ne skonta ja na kraju ono sa peharom sta bi. Jel' ispunjava zelje ili ne?
I tako neke stvari nisu ostale razjasnjene, a meni se ne da traziti info po wiki i MAL-u.
Uglavnom ocjena 9/10.
Inace nisam skrta sto se tice ocjena, a i zasluzio je ovaj anime devetku kada se sjetim da me je uvijek ostavljao sa zeljom da gledam slijedecu epizodu.

Film je izgleda napravljen da se izvuku pare od fanova. Mnogo losije od serije. Radnja je zbrzana, a i nije mi bilo nesto interesantno buduci da sam znala sta ce se desiti na kraju iako je plot bio alternativan. Promjenili su licnost nekih likova potpuno kao sto je Archer. Pravi Archer se ne bi ponasao ovako. Ovdje je ispao pi**ica zbog izdaje i tome slicno. Emiya je nesto bolji ovde ispao mada opet to nije ONAJ Emiya koga ja znam iz serije. Ovo su neki potpuno drugaciji likovi i neka malo drugacija desavanja nego u seriji. Kako god nije mi se nesto svidjelo, ne zato sto ne valja, vec zato sto skrnavi moja sjecanja iz serije na neke likove. Uglavnom, ovdje je htjela da se prikaze pozadina Archera koja nije vidjena u seriji i time je Archer dosao u centar paznje. Opet, jeste da nismo vidjeli "mnogo" Archera u seriji, ali nije bio ovakav. Hocu reci, ja odbijam da priznam Archera iz filma kao takvog! To nije pravi Archer! Ja cu i dalje da simpatisem onog Archera iz serije, a ne predstavnika Emiyinih ideala. =)
Ocjena 7/10
Opet, dobro su uklopili u dva sata citavu seriju.

69Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Pet 17 Dec 2010 - 12:31


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
AnchyAbyss ::Shwele me nagovorio pa ce to da se skida ovog vikenda.

Hehe, ista stvar i ovdje ^^ Danas sam poceo gledati, za sada nije lose...

70Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sub 18 Dec 2010 - 0:57


Akai

Akai

Akuma
Akuma
Anchy, sve je pravljeno po erotskoj noveli ili Erogee, koja ima vise putanja - tj. da mozes da zavrshis sa vise razlicitih devojaka Fate/Stay Night - Page 3 543999

Zato je film alternativan i saber ima manju ulogu, jer je to putanja sa Rin ( a normalno je da je zbrzan, saber putanja ima 26 eps a Rin samo jedan film i treba da se desi slicna kolicina dogadjaja XD )

A to sto je izvikan, jbg - to zahvali shweletu i ostalim hyperima koji svojim hypeom upropaste anime drugima XD

Meni je sasvim fin anime, sa dobrim op-ovima i likeable likovima :3

71Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sub 18 Dec 2010 - 1:24


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
as long as there are peopletachi like shwele, I shall not watch this anim00. Takvi ljudi su mi unistili i GG i Clannad. Wise advise: Izbegavaj razgovore o animuima Razz

72Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Uto 9 Avg 2011 - 23:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Upravo odgledah Unlimited Blade Works. Seriju nisam gledao, igru nisam igrao. Sta znam, film mi se bas svideo. Za sad jedina mana je sto su neke stvari previse zbrzane i neobjasnjene (za one koji nisu igrali igru) kao na primer pakt izmedju Saber i Emiye, ono like tih prvih 5-10min su se toliko brzo odigrali da ne znas ni sta se izdesavalo. Al posle je sve krenulo normalnim tempom, tako da mi se jedino to nije dopalo. Bilo mi je malo bzvz sto je Rider opstala samo
Spojler:
Od likova, pa sta znam, Caster je cute bila na kraju kad joj pokazali facu pre nego sto je
Spojler:
Saber je bila lolwat nevidljiv mac? Od muskih likova Archer je ubedljivo bio najbolji, em ga boli k**** za sve, em jos i trolluje cas na jednoj cas na drugoj strani. I naravno, vrhunac svog awesomenessa je kad zajebava Emiyu haha. Emiya je bas generican shounen lik. Hey ja sam glavni lik hocu sve da spasim!! Nije ni cudo sto mi se Hokuto no Ken toliko svidja, Kenshira bas boli k, kad mu prete da ce da ubiju taoca, on ih jos lozi i prica kao "Ubij ga ti, al ces posle najeb***".
Sto se crteza tice, negde je bas ruzno izgledalo kao da drhtala ruka dok su crtali, al je ostalo bilo lepo, pogotovu dlan od Rin (cesto su prikazivali pa se zapazilo). Sto se muzike tice, ne secam se ni da je bilo muzike koliko je tihih momenata bilo. Sad voice acting ne mogu da ocenim posto sam gledao na nemackom, al nemacki dub je bio bas awesome.
I na kraju 9/10 od mene. Seriju ne planiram skoro, a igru mozda nekad kad budem u fazonu novela.

73Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Sre 10 Avg 2011 - 23:15


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Sad voice acting ne mogu da ocenim posto sam gledao na nemackom, al nemacki dub je bio bas awesome.

D:
Gde si ga gledao na nemackom?

74Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Čet 11 Avg 2011 - 0:32


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Na kompu?

75Fate/Stay Night - Page 3 Empty Re: Fate/Stay Night Čet 11 Avg 2011 - 4:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
D: No shit.
Okle ti komp?
Izgleda da sam naisao na nemacki dub, samo da skinem da vidim da li je to to. Fate/Stay Night - Page 3 3616433288


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions