Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sre 19 Maj 2010 - 2:59


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
ptw list

27K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sre 19 Maj 2010 - 3:38


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
pa ako cemo realno u drugoj sezoni izgleda kao da uopste vise ne vezbaju nego se vecina radnje vrti oko njihovih svakodnevnih dogodovshtina (vezbaju nego ne prikazuju u prvi plan to lol). A i cilj da sviraju na Budokanu im vise nije toliki prioritet pa ce onda u poslednje 2, 3 epizode da se tregnu Very Happy.

28K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sre 19 Maj 2010 - 5:04


Katja-chii

Katja-chii

Sensei
Sensei
Meni su prošle sezone bile bolje pjesme,ali nisam još pogledala 7. epizodu 2. sezone,a i zanima me kad će ona pjesma koju je Mugi ponudila?
>.<

29K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sre 11 Avg 2010 - 14:03


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
prva sezona je donekle bila ok. svidjala mi se. druga sezona..ne bas. zasto? zato sto sam ovo uzeo da gledam zbog muzike, a bez muzike je tipican slice of life, samo ne toliko dobar.

30K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Čet 12 Avg 2010 - 1:51


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Nisam gledala niti cu u bliskoj buducnosti. Nisam bas fan tih moe likova a ako cu da gledam anime zbog muzike gledacu Detroit Metal City ili Macross Flashback 2012(prvi anime koji sam gledala RAW K-ON! - Page 2 3616433288).

31K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sub 16 Okt 2010 - 3:20


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Pri kraju sam prve sezone. Anime mi se jako svidja, baš je opuštajuć, simpatičan i lako i brzo se gleda. Omiljeni likovi su mi Yui i Ritsu. Ne znam koja mi se više svidja, obe su mi nekako slatke na svoj način. Yui me podseća na mene zato što sam isto trapava i teško se skoncentrišem, ali kada se potrudim mogu da uradim šta želim. Kod Ritsu mi se svidja to što je puna energije, uvek me nasmeje i svira bubnjeve *awesome*.
Ocena će najverovatnije biti 8/10.

32K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sub 16 Okt 2010 - 11:32


Alrix

Alrix

Sensei
Sensei
planiram da pocnem
art je kawaii...sto je barem za mene bitno u anime-u
opis nije los...odgledacu par epizoda
pa sta bude ...

33K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Sub 16 Okt 2010 - 11:35


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Upravo sam završila prvu sezonu. Super je. Baš me je zabavila i opustila. Jedina stvar koja ne valja je Mio. Damn ala su preterali sa njom, to je na primer kao kada hoćete da stavite šećer u limunadu, ako stavite previše biće gorka a ne slatka. Tako dodje i sa Mio, toliko su se trudili da bude slatka i divna da je prosto odbojna. Ostale su mi jako slatke, Yui najviše, i Ritsu (još uvek ne mogu da odlučim XD).
Ocena 8/10

34K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Uto 9 Nov 2010 - 4:42


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala sam prvu sezonu i bila mi je ok.8/10 fav mi je azunyan :3
Drugu sezonu gledam vec neko vreme ali nikako da odgledam.stvarno je postao kao slice of life,a inace ne volim slice of life.mnogo mi je bolja prva sezona

35K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Uto 9 Nov 2010 - 5:54


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
amuletheart95 ::Odgledala sam prvu sezonu i bila mi je ok.8/10 fav mi je azunyan :3
Drugu sezonu gledam vec neko vreme ali nikako da odgledam.stvarno je postao kao slice of life,a inace ne volim slice of life.mnogo mi je bolja prva sezona

Skk, pa sta je ako nije slice of life?

36K-ON! - Page 2 Empty Re: K-ON! Uto 9 Nov 2010 - 6:14


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
pa jeste slice of life i prva i druga sezona ali druga sezona je vise..kako da kazem,plain i not exciting


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions