Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Ned 3 Jan 2010 - 7:41


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Luri Neko~chan ::Ima 26, ali me ona pita za Special ^^
Btw bice i druga sezona Umineko-a ^^
OMG jedva cekam!

52Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Uto 23 Feb 2010 - 12:06


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Moram prvo reći da sam puno očekivao (ne znam iz kog razloga), ali se ipostavilo da je ovo ostvarenje totalni promašaj. Super ideja koja je odrađena na najgori mogući način, premalo dubine is misla u likovima a puno besmislenog nasilja. Sve u ovoj animi je neverovatno plitko i zadnjih 5-6 epizoda sam se jedva naterao da odgledam. Sve u svemu totalna glupost.

53Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Uto 23 Feb 2010 - 12:25


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nihilus ::Moram prvo reći da sam puno očekivao (ne znam iz kog razloga), ali se ipostavilo da je ovo ostvarenje totalni promašaj. Super ideja koja je odrađena na najgori mogući način, premalo dubine is misla u likovima a puno besmislenog nasilja. Sve u ovoj animi je neverovatno plitko i zadnjih 5-6 epizoda sam se jedva naterao da odgledam. Sve u svemu totalna glupost.
Slazem se. Nekak nesu uspjel zainteresovat. Sve se svodi na klanje -.-
Et nest kaj valja su odnosi izmedju Jessice i Kanona, Georga i Shannon, to e slatko, al opet nedovoljno razradjeno.
Napacali su mnogo likova, zakomplikoval radnju, ko neje igral igru edva da moze razumit -.- Et bice vise sezona kak i Higurashi, pa ce se mozda popravit.

54Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Ned 21 Mar 2010 - 4:36


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Svi su ocekivali Higurashi a dobili... troll anime sa blood, gore i violence. Meni su neke od scena bile i preterane, nije poenta samo prikazati sto brutalnije ubistvo. Ne znam za vas ali meni je Buttler ok lik bio i smesna mi je scena bila na school festivalu sa Jessicom kada su odrzale Touhou cosplay koncert. Cekam 2. sezonu za rezresenje ove bizarnosti.

55Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pet 25 Jun 2010 - 1:35


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Sledeca na listi za gledanje.Dja mi se radnja

56Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Čet 12 Avg 2010 - 22:36


Dylis

Dylis

Leader
Leader
I, koliko je epz specijala do sad izaslo? O: Vec skoro godinu dana samo 4, seriously wtf.

Inace, posto pricate sta je bolje, Umineko ili Higurashi, glasam za Umineko. Jednostavno mi je vise drzao paznju.

57Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pet 13 Avg 2010 - 7:33


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Samo 4!? gg je preveo ceo anime Very Happy

Evo ti torrent ako te zanima Very Happy.

58Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pet 13 Avg 2010 - 7:38


Dylis

Dylis

Leader
Leader
To je TV verzija? XD Ja trazim specijale. Obican Umineko sam odgledala jos davno. Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 3616433288

59Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pet 13 Avg 2010 - 12:45


Rey

Rey

Leader
Leader
Bolji mi je Umineko. Bar nije onaj debilni psiho shit kao Higurashi delovi.

60Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pon 18 Jul 2011 - 4:37


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Jesam ja jedina osoba koja ovo smatra osrednjim govnom? Mislim, govnom osrednje duzine.

Prvi deo animea je bas bio awesome. Onda je krenula ista prica sa malim izmenama iz drugog ugla. Okej, vec to je bilo smor, ali sam se naterao da gledam. I gledam. I gledam. I mucim se.

I onda, u 11 epizodi Buttler je go u okovima. Em sto je on ruzan, em sto anime nije za to.
I ja droppujem.

61Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pon 18 Jul 2011 - 5:53


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
At first, I thought that it was good... Then I watched Higurashi. Yup.

62Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pon 18 Jul 2011 - 6:24


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Higurashi i Umineko nisu povezani, bar ne po priči, mada se valjda Rika pojavljuje u Umineko-u, pojma nemam.
Gledah Umineko pre godinu ili više i jako mi se svideo. Mada se bojim da ga re-watchujem, pokvariću sebi dobar utisak, ne verujem da bi mi se sad svidela radnja koja se ponavlja.

A Higurashi, jao majko... Kad god idem kroz svoju listu i editujem ocene za anime, dam mu manju, dok ne dođem do 1 X'D Ali stvarno, sve mi se manje i manje sviđa vremenom, drugu sezonu sam kao počela ali ićiće na drop, toliko iritiraju da to nije moguće.

63Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Sub 23 Jul 2011 - 14:39


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ocekivala sam svasta od Umineko ali me razocaralo, Higurashi mi bolje.Nisam skoro gledala ali koliko se secam ceo anime je sveden na smrti pojedinaca i Batlera ili kako se zove koji ne veruje da vestice postoje.U pocetku mi bilo ok ali posle bas smorilo, jos bilo i nekih disturbing scena, 5/10 ali Ange-chii <3

64Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 Empty Re: Umineko No Naku Koro Ni Pet 25 Maj 2012 - 9:18


Black Pearl

Black Pearl

Senpai
Senpai
Manje-vise mi se svideo anime Umineko No Naku Koro Ni - Page 3 543999 Radnja je vrlo konfuzna ali sjajno osmisljeno sve. Drzao je paznju i podizao adrenalin. Snimci koje sam gledala su bili mahom cenzurisani sto mi uopste nije jasno zasto. Stavljati snimak na sajt i onda onemoguciti gledanje kako treba. -.-. Beatrice mi je bila luda skroz i smeh njihov mi je genijalan :'D
Kraj je smorio, ali sve u svemu ok anime Very Happy
Ono sto me je najvise fasciniralo jeste uvodna spica *O* apsolutno fantasticno! Jedno vreme mi je i telefon tako zvonio Very Happy


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions