Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Azumanga Daioh Empty Azumanga Daioh Sre 16 Dec 2009 - 21:35


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Azumanga Daioh 66

Type: TV
Episodes: 26
Status: Finished Airing

Azumanga Daioh is about high school life through the eyes of six girls with unusual personalities: Chiyo (the 10-year-old genius), Osaka (the resident airhead), Sakaki (the shy one prone to cat bites), Tomo (the loose cannon), Yomi (the short-tempered one) and Kagura (the resident jock).

Related anime:: Azumanga Daioh - The Very Short Movie, Azumanga Web Daioh

http://myanimelist.net/anime/66/Azumanga_Daioh

Gled'o neko? :3

2Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Čet 17 Dec 2009 - 3:19


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Skoro pogledao i smorio se kao krtica u saksiji. Ima 26 epizoda, A pola sam preskocio.

3Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Čet 17 Dec 2009 - 6:55


Dylis

Dylis

Leader
Leader
XD 'Nači, da ne počinjem gledanje.

4Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Sub 20 Mar 2010 - 2:51


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Odgledala, ništa posebno, podseća na Lucky Star, samo što opening nije awesome.
Ima nekih smešnih momenata, ali kao što rekoh ništa posebno.

5Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Sub 20 Mar 2010 - 3:56


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Joj meni e ovo najsmjesniji anime koj sam odgledal. Mada manga e bolja. I Yotsubato manga {{od istog autora}} e 50 puta smjesnija. Al uglavnom nesam gledal smjesnijeg animea. Win.

6Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Sub 20 Mar 2010 - 13:14


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Jedan od prvih anime-a koji sam gledao kada sam intenzivnije krenuo sa kolekcionarstvom. Secam se da mi se dopao, kao i Lucky Star prica prati grupu devojaka i njihove svakodnevne zivote samo sto ovde nema parodije toliko i uveden je jedan ogromni faktor u vidu Osake zbog koje vam se anime moze dopasti mnogo ili ce vam biti dosadan i smoricete se Very Happy. Inace citam i ja Yotsuba mangu, oba naslova su super za sve Slice of Life/Comedy ljubitelje.

7Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Sub 20 Mar 2010 - 13:17


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
corwin_r ::uveden je jedan ogromni faktor u vidu Osake zbog koje vam se anime moze dopasti mnogo ili ce vam biti dosadan i smoricete se Very Happy.

Jedan od glavnih krivaca zbog kog mrzim ovaj anime.

8Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 28 Mar 2010 - 10:18


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
shto imam da kazem to je
Osaka FTW
znaci klikna je win, da nema nje u seriji .. pa verujem da bi anime bio prilicno losh .. ni ovako nije bash neki win, ali ono ok za jednom pogledati ...

9Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 28 Mar 2010 - 11:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ElemenT ::shto imam da kazem to je
Osaka FTW
znaci klikna je win, da nema nje u seriji .. pa verujem da bi anime bio prilicno losh .. ni ovako nije bash neki win, ali ono ok za jednom pogledati ...
That.
Azumanga Daioh MinitokyoVectorArtAzumangaDaioh_122

10Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Čet 12 Avg 2010 - 0:01


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
kako neko moze reci da kanasai-ben lik ne valja?! od kad sam zavoleo kansai-ben planiram da ponovo odgledam. mozda kad krene skola pa gledam na dvd-u XD
meni je ovo valjda drugi anime koji sam gledao na kompu na japanskom (ne racunajuci brdo animea pre ovog na tv), cak sam od korwina i uzeo. mada tad sam bio pocetnik, nisam toliko razumeo japansku kulturu i slicno. kad odgledam drugi put, svidjace mi se vise i hope XD
also, da, da nema Osake anime bi bio ispod prosecnog. Tomo-chan ume da smara ponekad, ali bar ispadne malo smesna nekad. Chiyo-chan...pa...Tsukurimasho XD barem su ubacili dete, a ne curu od 16god koja lici na dete od 10. tako da mi je ok.

11Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 20 Nov 2011 - 4:42


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Osakaaaaaaaaaaaaaaaa ♥_♥
anime je win. umirem od smijeha uz svaku epizodu XD

12Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 20 Nov 2011 - 9:29


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Bas gledao neke scene iz Azumange. Dir gad pitam se sta ova Osaka uzima. Na kojim li je drogama. Curi stvarno nije dobro. Zato je izgleda i epic. I kao slag - Kansai-fucking-ben :3

13Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 20 Nov 2011 - 9:33


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Lol, ona je zapravo dosta kreativna. XD

14Azumanga Daioh Empty Re: Azumanga Daioh Ned 20 Nov 2011 - 9:37


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions