Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]


Rey

Rey

Leader
Leader
Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 317

Dve godine nakon kraja Final Fantasy VII svet polako pocinje da se obnavlja, i krece prema novoj buducnosti. Kako god, pojavila se jedna nova bolest zvana Geo-Stigma, zajedno sa tri coveka koja zele da pronadju Djenovu. Jos jednom, Klaud i njegovi prijatelji moraju da pobede zlo. Gledao sam i jako mi se svideo. Ako bi trebala ocena bila bi 100/10. Very Happy


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Rey ::Ako bi trebala ocena bila bi 100/10. Very Happy
*hands down*
Meni e dovoljno bilo vidit Clouda pa da ga proglasim najboljim filmom ikad. lol
Edino kaj me nervira, e sto e previse kratak, i Complete Version, tribal bi trajat barem 5h >.>


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Moze neko da mi poredja ove FF filmove po redu. Hronoloski, po prici, kako god.
Da znam odakle da gledam. Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ne postoji nikakav redosled. Svaki ima posebnu pricu, kao npr. Gundam.
FF: Unlimited - 25-o epizodna retardirana serija.
FF: Spirits Within - Film koji nema nikakve veze sa igrama
FF: Advent Children - Nastavak igre FF 7.
FF: Advent Children Complete - Isto kao FF:AC samo sto ima novih scena, produzene su neke borbe i objasnjava neke stvari (i cujem da je bolji)
Postoje jos i OVA-e:
Last Order - ovo mu dodje kao neki prequel za FF 7.
On the Way to a Smile Denzel - Radnja je smestena posle Advent Children-a.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Znaci da gledam Advent Children Complete? Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288 pa onda on the way to a Smile Denzel.


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Tako nekako. Si igrao FF 7? Ako ga nisi igrao (i zavrsio) verovatno ti se nece dopasti.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Nisam igrao. Ah, odgledacu prvo ovaj Complete, pa sta bude, bude. Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Gledaj Last Order prvo, da skapiras malo te odnosi izmedju Sephirotha, Zacka i Clouda. Onda Complete, pa Denzel OVA. A izacice jos On the way to a smile specijala.

Mada ak nesi igral opet neces bar 50% skapirat :/


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ima na kraju ja da ovo dropp-ujem, to jest, da ne gledam uopste. :S


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
:O Propustices mnogo i neces bit u toku Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288 Svi svuda pricaju o FF-u Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288
Ali ne, ozbiljno, uradi ovo kak san ti napisal, ak se pokajes razapni me slobodno Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Uz KnK, FF mi je najbolji anime movie. Msm, sjajan 3D crtezh awesome pricha i extra likovi ( Sephiroth FTW!!!)
Inache, jedno pitanje imali ikakve veze Final Fantasy: Legend of the Crystals sa VII?


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Legend of the Crystals ima veze s FF 5, tj radnje e nakolko stotina godina posle radnje u FF 5 ak si slusao o/igrao igricu.


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ja moram ovo gledati >.> Sta vise moram sve odgledati. I igrati :3
Ja sam stvarno kraljica failova,pa i moja mama je gledala FF i igrala,a ja nisam. T__T
Mada znam par likova,itd :3


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Keva ti igrala Final Fantasy? O.O
I have to meet her...


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ah,gomenn,ona je gledala,moj očuh je igrao >.>
i suck. (Really Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288)
Evo sad bas skidam FF VII Very Happy


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Keve ftw, meni moja preporucil Junjou Romanticu Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 3616433288
Al stvarno Advent Children da gledas. Sakurai Takahiro e najbolji seiyuu ikad* bows*


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Kao veliki fan Final Fantasy fransize igara koja mi je najbolji game serijal u egzistenciji, posle promasaja koje sam doziveo gledajuci onaj Unlimited i film Spirits Within, ovaj film je ispunio moja ocekivanja samo tako Very Happy.

Prica koja se nastavlja posle FF VII, jedino sto mi je bilo malo bzv sto neki od sporednih likova nisu imali vise screen time no sta je tu je. Definitivno a must watch za sve ljude koji su fanovi FF serijala.


Pixie

Pixie

Senpai
Senpai
Odličan film, ocena 1.000.000/100 Very Happy Mnogo mi se dopao, gledala sam ga više puta, jednostavno predobar!


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Dobar je ali je FF: AC complete 2009 bolji. Posto sam Final fantasy fan naravno ovaj anime dobija ocjenu 10/10 Very Happy


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
dobar film, ali malo screen time za neke druge likove. ne vole svi claudea i tifu >.>
muzika je bila 5/5. najvise mi se svidjala AC verzija One Winged Angel.
ubedljivo najbolji FF related anime. nazalost igru nisam presao. stigao sam negde do borbe pre Sefirosa i batalio jer me mrzelo da grindujem XD


Gost

Anonymous

Gost
Пре шест месеци скинуо BlueRayRip с нета. И дан данас волим да погледам како то све изгледа на мом монитору... свиђа ми се како је све одрађено, али потребно је и узети време које је уложено у креацију.

Ово је нешто основно што показујем људима који ми кажу да аниме није "квалитетно штиво".


mikasa-chan

mikasa-chan

Senpai
Senpai
Claud Final Fantasy VII: Advent Children(2005)~ 116902 


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions