Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 10]

76Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 31 Jan 2010 - 2:21


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Apparently at the event..they showed a preview in which there were a new butler named Claude Faustus and new young master -____- and no sign of either Seb or Ciel... like WTF.... >___> I'm not watching that if there's no Seb/Ciel.... I still hope they WILL appear but who knows.. O yea.. the new season will air in July this year. What a huge disappointment...

fak.

77Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 31 Jan 2010 - 2:26


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Rude_facepalm


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Anime je pure awesome, po meni definitivno najbolji anime ovog zhanra. Pochetak savreshen kao i kraj ( mada, bilo je malo tuzhno al svakako nisam bash gotivio Ciel-a)
Od likova Sebastian FTW kao i Grell. Ocena: 9/10


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Bravo Very Happy
Nadam se da smo svi culi da ce se drugi deo zvati Monoshitsuji i da nece biti ni Sebastiana,ni Ciela.
Drugi batler drugi master.
Neki kazu,tvrde,da je butler,kao Sebastian u nekim od svojih zivota.
Prva epizoda(Sezona 2 ce poceti u Julu) ce govoriti o Sebastianu,a dalje ide Monoshitsuji(U prevodu white butler)
Itd. OVA 2 ce uskoro izaci,iii,bice negde na kraju ove-ja mislim kao nastavak prve sezone kad se Sebastian vrati u dvorac,nace tortu u obliku cielovog sesira gde ce pisati"I am a demon,and now alone" T_T Etc.


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
whitepuzzle ::
Itd. OVA 2 ce uskoro izaci,iii,bice negde na kraju ove-ja mislim kao nastavak prve sezone kad se Sebastian vrati u dvorac,nace tortu u obliku cielovog sesira gde ce pisati"I am a demon,and now alone" T_T Etc.
To vidih maloprije na lj. Sama vijest me rasplakal T_T


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Za OVA je kul.
Ali MONOSHITSUJI,epic fail *facepalm*


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ma to necu ni da komentarisem vise.

83Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 16 Feb 2010 - 4:34


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Vrlo fin crtać, mogu reći da sam prilično uživao u crtežu..priča je onako očekivana i tera u jednom smeru i na trenutke je i previše banalna. Ali sve u svemu svakako vredi pogledati.


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator


Zaboravih postavit, mada vecina vas fanova vec zna za ovo... *depression*


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Yeah *šmUrc* T.T


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Meeh x/
Monoshitsuji ... kakva glupost
Dogovorili smo se da protestujemo i gadjamo ih paradajzom! Very Happy

87Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:09


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Bazuka nama treba, paradajz ovdi ne funkcionira >.>

88Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:17


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Wait,wait Shannon. Jes,vazi to sve s paradajzom i turšijama buuutttt:
Shounen.ai is in the house(Monoshitsuji)x3<3

89Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:18


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Aa pa dobro, jeste to, mada nece nista biti isto bez Sebastiana TT^TT

90Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:21


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Sta se bunite toliko, mozda ispadne i bolje od Kuroshitsujija.

91Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:22


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Lol pa mozda, mada male su sanse za to.

92Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:22


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ek~Kazu neki da je taj novi butler ustvari Seby ali kao u nekim od svojih zivota ftw~

93Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Shannon ::Lol pa mozda, mada male su sanse za to.

Neces znati dok ne pocnu sa emitovanjem. U svakom slucaju gledace se i videcemo.

94Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 7 Mar 2010 - 10:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::Sta se bunite toliko, mozda ispadne i bolje od Kuroshitsujija.
No bloody way in hell!!!11 >_<
Ma samim tim sto Ciela nema kod mene su zavrsil i prije neg su pocel. Izgledace kak plagijat, blijedi nastavak {{jes, vidovita sam}}. Msm daj, volem i ja Junjou Romanticu, al tak su mi mnogo vise hott bil oni slatki shounen-ai fanservice/teasevi iz Kuroshitsujija. Ovak ak odma navale edan na drugog izgubice svu "magiju" Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 3616433288 Ova citava batler/master prica ednostavno neje za shounen-ai, osim za doujinshie ofc.

95Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 14 Mar 2010 - 4:17


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Awesome anime.Stvarno sam se razocarao kad sam cuo kakava ce da bude druga sezona.Jos da stave da novi batler bude andjeo *shock* Manga je podjednako kul kao i anime.Naj lik je naravno Sebastian. :Bojana:

96Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 14 Mar 2010 - 5:09


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jovan ::Awesome anime.Stvarno sam se razocarao kad sam cuo kakava ce da bude druga sezona.Jos da stave da novi batler bude andjeo *shock* Manga je podjednako kul kao i anime.Naj lik je naravno Sebastian. :Bojana:
Dodje mi da se smijem od muke. >.>

97Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 3:23


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator

Zakon x333

98Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 3:34


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
EnkoKasumi ::
Zakon x333

AWESOME.Hehe,kako Daisuke vuce stonjake.xp

99Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 5:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
A Failuje zesce Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 3616433288 A vidj mu contract mark X'D
Al glasovi zato, svima epiiiiic <3

100Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 4 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 5:56


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Mark ko da je crtao nogama.A Satoshi je stvarno genijalno dao glas Ash-u.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions