Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Aoi Bungaku - Page 2 Empty Re: Aoi Bungaku Ned 15 Avg 2010 - 12:07


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Dosta ozbiljan anime znaci? Mogao bih odgledati onda.
Da, ako ga shvatis.
Neki samo gledaju akciju i ponegdje humor, pa im je povrsan.

Prvi arc je slow-paced, tipa Texhnolyze. Ako ti se on svidi, vjerovatno ce i ostali.
Hashire, Merosu ima BL hintova btw. Very Happy

27Aoi Bungaku - Page 2 Empty Re: Aoi Bungaku Ned 15 Avg 2010 - 12:20


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
cuti bre! XD
pa texhnolyze mi je jedan od omiljenih, onda ce mi se svidjati taj arc znaci?
pa ja gledam sve, ali pogledam zanrove i slicno da vidim sta da ocekujem i da li mi se gledaju ti zanrovi. nisam kao oni sa vampire knights koji ocekivali dosta akcije iako je shoujo lol.

28Aoi Bungaku - Page 2 Empty Re: Aoi Bungaku Ned 15 Avg 2010 - 12:50


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
EnkoKasumi ::Ne mogu da vjerujem da ti Kokoro moze biti glupa prica. Poslije Hashire, Merosu meni je najljepsa i najemotivnija [narocito mi se svidja sad kad citam i roman].
A Kumo no Ito uopste nije besmislena, govori o tome kako se lose losim vraca, kontam da je tebi glupa jer nisi religiozan pa ne zelis da je razumijes.
Ningen Shukaku je isto dobro odradjena, ima taj depresivni flow i veoma je teska za gledanje/citanje. Jeste da su je trebali skratit, dovoljno je bilo 2 ep.
I zadnja Jigoku Hen je isto divna prica. Cerka slikareva me fascinirala, a i kraljev seiyuu je genijalan.

Totalno mi je bila glupa. Ma jok, kakvi glupa, ultra super retardirana. U redu, on je ubio, u redu njega su ubili, u redu jednom se sazalio, u redu na njega se sazalili. Come on, to ucimo u vrticu.

Ninken Shukaku nije losa prica koliko je dosadna. Mnogo je razvucena, plot se ponavlja iznova i iznova, samo sa drugim zenskim likovima. I onda u krug i u krug i u krug i u krug 4 epizode.

.... lol, zadnja je bila pointless, totalno.

Hashire Merrosu najbolja, ubedljivo. I ona sa sensei-jem i onim velikim ruznim budistom.

EDIT: Lol, late reply is late. Nisam obracao paznju na ovaj thread pre. Aoi Bungaku - Page 2 3616433288

29Aoi Bungaku - Page 2 Empty Re: Aoi Bungaku Ned 15 Avg 2010 - 12:59


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::cuti bre! XD
pa texhnolyze mi je jedan od omiljenih, onda ce mi se svidjati taj arc znaci?
pa ja gledam sve, ali pogledam zanrove i slicno da vidim sta da ocekujem i da li mi se gledaju ti zanrovi. nisam kao oni sa vampire knights koji ocekivali dosta akcije iako je shoujo lol.
lol, Epic people are epic.

Da, vjerovatno, ima tu gloomy atmosferu.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions