Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ouran High School Host Club Empty Ouran High School Host Club Pon 15 Mar 2010 - 1:17


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ouran High School Host Club 20061208-ouran_high_school_host_club-large-msg-115191165307

Broj epizoda: 26
Godina izdavanja: 2006
Opening: Chieko Kawabe - "Sakura Kiss"
Ending: LAST ALLIANCE - "Shissou"
Žanr: romantika, komedija, drama, slice of life

Haruhi Fujioka je petnaestogodišnja devojka iz porodice srednje klase koja dobija stipendiju za privatnu srednju školu Ouran, koju pohađaju ljudi više klase. Lutajući hodnicima u potrazi za učionicom gde može na miru da uči, ona nailazi na kabinet muzičkog za koji posle otkriva da se u njemu nalazi Host klub koji služi da ulepša slobodno vreme bogatim učenicama. Nakon što slučajno razbija vazu od osam miliona jena, Haruhi nema drugog izbora nego da dug isplati svojim članstvom u Host klubu. Zbog njenog muškobanjastog izgleda, ostali članovi ne primećuju da je ona u stvari žensko i primaju je u Host klub. Kada se njen pol konačno razotkrije, članovi su dužni da tu tajnu sakrivaju od mušterija, što unosi dodatni humor u čitav anime.
Priča se uglavnom koncentriše na Host klub, članove i njihove privatne živote kao i međusobne odnose koji se daljim upoznavanjem grade. Smešna činjenica je ta da su članovi kluba sami po sebi stereotipi, a još smešnije je to što oni sebe smatraju takvima. Skoro svaku scenu prati neobičan humor, a može se i naći po koja dramatična situacija. Sve u svemu, ovaj anime je lak za gledanje i preporučljiv onima koji ne vole komplikovane zaplete i koji traže neobaveznu zabavu.
Ono što moram zameriti ovom anime ostvarenju je to što priča nije dovoljno razrađena i što na kraju ostavlja gledaoca da se pita šta će biti dalje. Bitan momenat počinje tek u poslednji čas, kada članovi počinju da gaje neke simpatije prema Haruhi i priča se zaustavlja na tome. Tako da se s pravom može reći da "Ouran High School Host Club" definitivno zaslužuje i drugu sezonu.

2Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Pon 15 Mar 2010 - 1:29


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ouran je sjajan anime. Jedini anime koji Bones nije zasrao. Humor, likovi... Sve je jako dobro uradjeno. I da, definitivno zasluzuje drugu sezonu.

3Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Pon 15 Mar 2010 - 2:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::Ouran je sjajan anime. Jedini anime koji Bones nije zasrao. Humor, likovi... Sve je jako dobro uradjeno. I da, definitivno zasluzuje drugu sezonu.
This. Twincest fanservice ftw Ouran High School Host Club 3616433288

4Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Sub 20 Mar 2010 - 14:29


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
whitepuzzle ::Tako da se s pravom može reći da "Ouran High School Host Club" definitivno zaslužuje i drugu sezonu.
Ponovicu i ja jos jednom, definitivno zasluzuje drugu sezonu. Nazalost kao i mnogo shoujo manga adaptacija, kraj anime-a uglavnom ostane neodredjen da zjapi u prazno sa malim izgledima za nastavak. Steta... Slazem se potpuno i oko toga da najuzbudljiviji deo tek u zadnjih par epizoda krene.

5Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Ned 18 Apr 2010 - 10:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Skoro zavrsih rewatchovanje x3
Sad sam potpuno sigurna da su mi Hikaru i Kaoru fave likovi.
Kyouya mi dodje najhott.
A Haruhi e najbolja heroina ikad. Dosta mi e onih sto se zacrvene i ne umiju progovorit kad im se decko primakne na dva metra.
Najsladja scena definitivno Hikaru x Haruhi u crkvi Embarassed
Najbolja epizoda Hikaru vs Kaoru, pink vs blue, priceless x'D
Tamaki e prica za sebe, a Tamaki i Ranka su genijalni kad dijele screen time.
Najmanje paznje obratih na Honey-a, mada moram priznat da e neodoljivo sladak sa svojim "cake cake!"
Od sporednih likova Nekozawa ftw.

I da, sad kontam da ima Shinsengumi referenca u ep 22 Embarassed

Sigurno najbolji comedy/parody anime koji gledah.

6Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Sre 11 Avg 2010 - 13:47


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
jedan od najboljih shoujo naslova koje sam gledao. steta sto ima filer kraj. kraj me nekako podsetio na hana yori dango kraj.

7Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Ned 3 Okt 2010 - 3:49


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Oduševljena sam ovim animeom, zbog njega sam počela više da gotivim shoujo žanr. Sve mi se svidelo. Od priče, koja je, morate priznati, neobična, sve do likova, koji su stereotipi ali su opet jedinstveni. Baš je fin anime za opuštanje, i jako se brzo gleda. Nema mnogo drame, nema previše ozbiljnosti, uglavnom je komedija i parodija. Jedino što mu fali je romansa (eh, šta ću kad volim :3) ali dobro, i ovako je awesome. Nadam se da će napraviti i drugu sezonu.
Ocena: 10/10, #3 u favoritima.

8Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Sre 27 Jul 2011 - 0:20


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Good new everybody. Pocela je Ouran drama pre par dana (za one koji nisu znali).

9Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Sre 27 Jul 2011 - 1:34


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Yay :0 mada ja nisam ni ovo odgledala, na 7 epizodi stadoh ili tako nešto, moraću uskoro.

10Ouran High School Host Club Empty Re: Ouran High School Host Club Uto 8 Nov 2011 - 5:28


Delphinium

Delphinium

Senpai
Senpai
zaista prava komedija ^^ obozavam ih!


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions